vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji

Ići dole 
+29
goranmata
adro15493
kema
cobi
milan
mimi westfalia
dexit
wendol
Nemanja Nikolić
nebojša
zikale
kosta
bili
nikson
GibaniTZa
Braca
jovca
Bugman
bubuleja
vlajko05
Dika
becavw
KdF
dechkotzar
Ivan V
Tomas Volk
Doktor
toxic
nebkv
33 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:24

VOLSWAGEN “BUBA” DO AVGUSTA 57 U SRBIJI
SPLIT,CVITER,OVAL

19   -Zegi Sabac
1948-Beca,faltdah
1949-Beograd
1949-Igor BG(1-0120436)
1949-Beca(1-0130122)
195  -AlexaBg split
195 -Fondacija NS
1950-Beca
1950-Igor Armus(1-0198760)
1952-IgorBG
1952-Beograd(1-0318341)
1952-ZikaLe(1-0318851)
1952-Beca(1-0319261)
1952-Beca(1-0348153)
1952-ZikaLe(crveni cviter)
1952-IgorCa(cviter)
1952-Beca(zeleni cviter faltdah)
1952-Beca(1-0414570)
1953-Ivan V
1953-Crnogorac Krusevac
1953-Muzej
1953-Tosa Zeleznik(1-0478572)
1953-Adro(1-0483312,skoljka 419314)
1953-Nebojsa(1-0486900,skoljka 422974)
1953-Kemal(1-0521143,skoljka 455350)
1953-Jezevica(1-0521397,skoljka 455551)
1953-Mikan Sombor
1953-Ranko Obrenovac(1-0556581)
1953-Novi Sad(veliko zadnje staklo,skoljka 470011)
1953-VladaBG-KV(1-0575019,skoljka 508838)
1953-Beca(1-0576349)
1954-Oval Bajsa(skoljka 569419)
1954-Beca(ex Kosta)
1954-Kemal Kabrio(skoljka 15-16628)
1954-IgorCa(1-0596542)
1954-Ivan(1-0605106)
1954-Boban Sabac
1955-ZikaLe Kabrio(1-0840541)
1955-Nebojsa(1-0925210)
1955-Subotica(1-0983109)
1955-Peca Markovac,faltdah
1956-Beca(STD)
1956-ZikaLe
1956-Beograd,faltdah(1355315)
1956-Ex Vodojaza(secen krov)
1956-Ex Beograd(sada Nis)
1956-Drnda
1956-Beograd(ex Zoki)
1956-Beca(zuti)
1957-Boban Sabac
1957-Dusan
1957-Lowrider
1957-Cobi(1454592)
1957-Dragan Jovanovic,Kraljevo(1550997)
1957-Beca,faltdah(1593586)


Ista prica kao i kod bus registra


Poslednji put izmenio nebkv dana Sub 20 Avg - 13:18, izmenio ukupno 64 puta
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:26

Ovde sam zaboravio cak i svoju nedavno nabavljenu 1955 da ubacim Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:32

affraid

ovo je nekakva sala ili ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:34

žestoki momci... affraid affraid affraid , toga stvarno ima kod vas, ja se pitam za stvaran broj takvih vozila u Hr, mislim da svega petorica znaju prave informacije i neće da ih podjele sa ostalima... Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:57

Evo ispravio sam gresku.Zasto sala?doduse i meni deluje smesno,ali zbog tako malog broja prezivelih.Verovatno ih je bilo na stotine u Srbiji,mozda i na hiljade na prostoru bivse Sfrj
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Split   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 22:58

To Nebkv
Moj sivi split januar 1952 je sa brojem sasije 1-0319261.Pogresio si to.Razmislicu pa ako se setim jos koje bube dodacu ovde.
To Ivan
Lose si nas sve zajedno procenio.Ne da Nebkv krije nego isto kao i svi mi ostali to zeli da podeli sa ostalima koji su OK.
Vidi se da Cvorak negativno utice na tebe.Verujem da on i sto zna cuva za sebe i nije spreman da pomaze.Nikada od njega nisam dobio konkretan odgovor vec uvek neko foliranje,javi se za nedelju dana ,nabavicu.
To Toxic
Cemu cudjenje Question Ima toga jos ali nismo sinhronizovali akciju.Druzimo se skoro dest godina i zanimaju nas iste stvari.Putovalo se puno i prikupljalo.
Valjalo bi sve ovo uraditi po uzoru na registre preko.
To Doc
Kad sam se ja u pocetku raspitivao kod ljudi koji su kao znali nesto o starim modelima nije imalo smisla.Deo njih je krio i ako nesto zna a ostali su pricali pomalo.Tek posle pet godina sam uvideo da ti ljudi,majstori nemaju pojma o zivotu a ni o bubama.Kako su i mogli da nauce nesto kada nisu imali literaturu i internet scratch
Samo foliranja i nista drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:14

Nebkv king

Tomas Volk ::
To Nebkv
Moj sivi split januar 1952 je sa brojem sasije 1-0319261.Pogresio si to.Razmislicu pa ako se setim jos koje bube dodacu ovde.
To Ivan
Lose si nas sve zajedno procenio.Ne da Nebkv krije nego isto kao i svi mi ostali to zeli da podeli sa ostalima koji su OK.
Vidi se da Cvorak negativno utice na tebe.Verujem da on i sto zna cuva za sebe i nije spreman da pomaze.Nikada od njega nisam dobio konkretan odgovor vec uvek neko foliranje,javi se za nedelju dana ,nabavicu.
To Toxic
Cemu cudjenje Question Ima toga jos ali nismo sinhronizovali akciju.Druzimo se skoro dest godina i zanimaju nas iste stvari.Putovalo se puno i prikupljalo.
Valjalo bi sve ovo uraditi po uzoru na registre preko.
To Doc
Kad sam se ja u pocetku raspitivao kod ljudi koji su kao znali nesto o starim modelima nije imalo smisla.Deo njih je krio i ako nesto zna a ostali su pricali pomalo.Tek posle pet godina sam uvideo da ti ljudi,majstori nemaju pojma o zivotu a ni o bubama.Kako su i mogli da nauce nesto kada nisu imali literaturu i internet scratch
Samo foliranja i nista drugo.

Tomo ne utice niko na mene. Nisam nikad rekao da krije nego da vodi (tajne) spiskove. Nije Cvorkov ni los ni dobar on je on. a ja sam OK sa svima koji su samnom OK.Kad sam uzeo Ovala od njega nisam znao ni za koga od vas u Srbiji niti sam znao da neko jos ima nesto staro.
Rekao sam Nebkv da je kralj to i mislim.
a da dodam jos na spisak jednog ovala 1954 kod tapetera Lapcevica u Zemunu u Skopljanskoj ulici i ovala ili cvitera 1953 (vidjen na Banovom brdu) sa tablicama BG426362 i Cvorkovog ovala 1956 (mislim) koji je kod Coke
Moj oval je sasija 1-0605106 Very Happy


Poslednji put izmenio dana Sre 24 Okt - 0:53, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:15

Zaista ne znam otkud onda onaj broj,mozda si mi ti poslao,a ja razumeo da je od splita.Nema veze,ispravljeno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Cvorak   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:26

To Ivan
Taman posla da te huskam na coveka.Samo sam rekao da ces od njega tesko sta saznati.
Meni je prijatno sa ljudima koji na pate da budu glavni a izkompleksirane zaobilazim Basketball Basketball Basketball
U trenutku sam ukaprao da mislis da nasto krijemo i muljamo.Svi koji nas znaju sigurno ce ti reci da to nije tacno.Kad bi ovu kozu skinuli ispod bi se pojavila ista takva,ne drugacija What a Face
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:28

a moj oval? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:36

dechkotzar ::
a moj oval? Laughing
pa ja nisam hteo da ga stavim i da ti uskratim zadovoljstvo Very Happy daj broj sasije cheers

Tomo ja sam opusten totalno. Kad me nesto interesuje volim da znam. sve sto znam iztrtljam bez da me pitas. a tesko mogu da se na nekog naljutim bez obzira da li me laze mulja i sli ( pritom ne kazem da mi to neko radi) znam mnogo ljudi i mogu sa svima. Svi ste mi gotivni koje znam cheers cheers

a neka neko proba nesto da me pita ili trazi pa ce videti kakav sam
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:41

Ivane, nadji mi jednu sambu za pristojne pare!

br sasije, veze nemam moram da prekopavam po arhivi
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:45

a imamo i 1947 split kod Bude (kdf) sa velikim zadnjim prozorom Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:50

Zadnjih par meseci drugar koji stanuje na zvezdari me redovno obavestava da vidja oval bubu crne boje,registrovana,aktivno se vozi.Da to nije ova 53 Banovo brdo?
Nazad na vrh Ići dole
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:52

Tomas Volk ::

To Toxic
Cemu cudjenje Question Ima toga jos ali nismo sinhronizovali akciju.Druzimo se skoro dest godina i zanimaju nas iste stvari.Putovalo se puno i prikupljalo.
Valjalo bi sve ovo uraditi po uzoru na registre preko.
Samo foliranja i nista drugo.

pa i ja sam dugo u krugovima koji se bave starudijama i znam za mnoge aute na terenu i jos uvijek nisam naletio na takvo nesto. cuo sam za mnostvo buba i kombija koji su do samo nekoliko godina vozili, a baceni su. mislim da bi dozivio srcani kad bi u nekoj supi ili garazi ugledao splita i sl.
cudi ovako velik broj buba proizvedenih u 50-ima, a i onih T1 koje si nabrojao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeUto 23 Okt - 23:53

nebkv ::
Zadnjih par meseci drugar koji stanuje na zvezdari me redovno obavestava da vidja oval bubu crne boje,registrovana,aktivno se vozi.Da to nije ova 53 Banovo brdo?
nije ova je siva i ima ovalnu tablicu ( kao Toma sto ima D, ako se ne varam) i na njoj pise 1953
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Muzej   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 0:57

To Nebkv
A ona 53 zelena u muzeju na kojoj pise 49 Question
A dva ovala dr Bobana iz Prnjavora Question
A Zegijev split iz Sabca Question
To Ivan
Za nas je ovo zabava,zadovoljstvo i ko zna sta jos.Sebi a i drugima sam rekao da kad mi ovo bude postalo naprezanje ostace prijatelji a i buba i bus u kolekciji.
Cujem ides u subotu kod Zike Question Svrati pa da te odvedem dole.
To Toxic
Stare bube su uvezene iz D negde pocetkom 60-tih.Tada su to uspevali imucniji ljudi.Moja dva splita i cviter su sa prvom registracijom 1961 na BG i jos drugih starih bube su iz tog perioda.Sto se buseva tice oni su uglavnom kao polovni dolazili iz D da bi ovdasnji privatnici pokretali privatni biznis.Malo ih je odozgo doslo novo.Znam za par slucajeva a obadve moje sambe su nove isporucene ovde.Jedna na BG a druga na UE table.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 1:00

Tomas Volk ::

To Ivan
Za nas je ovo zabava,zadovoljstvo i ko zna sta jos.Sebi a i drugima sam rekao da kad mi ovo bude postalo naprezanje ostace prijatelji a i buba i bus u kolekciji.
Cujem ides u subotu kod Zike Question Svrati pa da te odvedem dole.
cujemo se pa se vidimo
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 8:05

Uveren sam da tih automobila ima mnogo vise, samo se drze po garazama i retko voze pa se retko i vidjaju. Ja sam na primer pre par godina na parkingu u Bulevaru (izmedju Cvetka i Liona) video jedan oval koji je bio prilicno kompletan i ocuvan, u voznom stanju. Stajao je tu par dana a onda je nestao...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 8:57

toxic ::
Tomas Volk ::

To Toxic
Cemu cudjenje Question Ima toga jos ali nismo sinhronizovali akciju.Druzimo se skoro dest godina i zanimaju nas iste stvari.Putovalo se puno i prikupljalo.
Valjalo bi sve ovo uraditi po uzoru na registre preko.
Samo foliranja i nista drugo.

pa i ja sam dugo u krugovima koji se bave starudijama i znam za mnoge aute na terenu i jos uvijek nisam naletio na takvo nesto. cuo sam za mnostvo buba i kombija koji su do samo nekoliko godina vozili, a baceni su. mislim da bi dozivio srcani kad bi u nekoj supi ili garazi ugledao splita i sl.
cudi ovako velik broj buba proizvedenih u 50-ima, a i onih T1 koje si nabrojao.


Ovo je nešto što bi mogao potpisati....ja sam se kao klinac početkom osamdesetih vozio u ovalu '56 koji je bio u vlasništvu prijatelja od mog starog. Taj auto mi je do pred koju godinu bio pod nosom i propadao, tip ga nije htio prodati (više nije bio u vlasništvu tog prijatelja od mog oca), ja sam bio student bez love, moja crna 1300 me nešto mučila (truli rezervar)...da bi nedavno dobio informaciju da je auto prodan nekom tipu u Umag i da je taj lik u njega utukao 15000€ i kompletno ga sredio...
Kako god okrenem, nije mi toliko žao, jer auto nije bio na originalnoj šasiji i puno drugih stvari koje nisu originalne...
Poanta svega ovoga, je da je to jaaakooo dugop vremena bila najstarija buba za koju znam, a bilo je već više od 5 godina da sam ozbiljno u aircooled strujama...
Ti auti kao da su išćezli sa lica zemlje....u ljeto '97 sam vidio ovala sa D tablicama iz '54 i to je bio sveukupno drugi oval kojeg sam u životu vidio...
Sve se naravno odnosi na Istru i Zg gdje sam studirao... Exclamation
Ćirin oval iz Banja Luke je ukupno bio treći...sada vam je malo jasnije zašto mi je neobično drago da znam da kod vas tih meni jako dragih auta ima ! cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Broj   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 9:46

Slazem se da ih ima jos i da ih treba naci.Ovi nabrojani i jos poneki koga smo ispustili su po mojoj proceni mozda 3/4 ukupnog broja.Ostatk cemo verovatno ko zna kada pronaci a trajace to sigurno ne kao ovih deset godina unazad vec puno vise.
To Toxic
Ja sam poceo pisati o ovome jer sam u pocetku bio sam a imao sam takva interesovanja.To je najteze sto moze da se desi.Imalo je na netu puno primera ali nezgodno je kad to nisu ljudi u mojoj blizini.
Sada znam da bez obzira bio pocetnik ako je siguran da zeli da ide do kraja sa ovim mora nabaviti nesto staro.Ruznu sam recenicu napisao ali sam hteo reci da kupiti neki stari komad nije bacen novac.
Najteze je od svega promeniti problem u svesti ljudi.Svi traze nesto jako staro a da je solidno ocuvano.Svi takodje zamisljaju da je stanje tih modela pre 1967 identicno ovima iz 1970-tih.Znaci u startu greska i onda trazis nemoguce i cudis se.Puno njih samo prica o nabavci a moli Boga da ga ne nadje.Ima ljudi na svu srecu koji su se upustili u ovakvu avanturu i to cu ubvek pomoci i podrzavati.Na kraju krajeva vise nisam sam pa je i meni puno bolje i lakse Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 10:19

mala dopuna:


VOLSWAGEN “BUBA” DO AVGUSTA 57 U SRBIJI
SPLIT,CVITER,OVAL
1947-Beograd
1948-Beca
1949-Toma(1-0130122)
1949-ZikaLe
1950 / 1951 - Alexa, Beograd, crni split
1952-ZikaLe(1-0318851)
1952-Toma(1-0319261)
1952-ZikaLe( crveni cviter)
1952-ZikaLe(zeleni cviter)
1952-Toma(cviter)
1953-Crnogorac Krusevac
1953-Nebojsa(1-0486900)
1953-Kemal
1953-Jezevica(1-0521397,skoljka 455551)
1953-Verko krusevac
1953-Subotica
1953-Beca(1-0576349)
1953-Banovo brdo
1954-Mionica
1954-Kemal
1954-Ivan(1-0605106)
1954-Zemun
1955-Nebojsa
1955-Peca Markovac
1955-Ribarska Banja
1956-Toma(1355315)
1956-Verko
1956-Ex Vodojaza(secen krov)
1956-Ex Beograd(sada nis)
1956-Dragan Raca
1956-Beograd(ex Zoki)
1956-ZikaLe
1956-Cvorkov
1957-Verko
1957-Dusan


eto, da i ja malo doprinesem... Wink , Alexa je inaće prijatelj od Renne i čuva svoje blago u garaži... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 10:48

KdF ::
Uveren sam da tih automobila ima mnogo vise, samo se drze po garazama i retko voze pa se retko i vidjaju. Ja sam na primer pre par godina na parkingu u Bulevaru (izmedju Cvetka i Liona) video jedan oval koji je bio prilicno kompletan i ocuvan, u voznom stanju. Stajao je tu par dana a onda je nestao...
Secas li se boje auta?Moj prijatelj koji stanuje negde na Zvezdari je u blizini Cvetkove Question
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Alexa   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 12:32

To Doc
Alexa je nas drug What a Face What a Face What a Face What a Face
Zna li se nesto vise sem da je split 50/51 Question
Pre tri godine na skupu u Sabcu je gos n Toma iz BG moj imenjak (kao i prosle godine u Mladenovcu -vozio amfibiju) pricao kako on ima split.
Isto smo preskocili i KDF sasiju sa unikatnom karoserijom na Petrovaradinu.
Osecam da ce se ova rubrika provlaciti godinama scratch
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitimeSre 24 Okt - 12:55

Boja je bila neka bordo ili braon, tako nesto, ali skroz matirala. Auto je bio prilicno originalan koliko se secam... Secam se da su kederi oko stakala bili jako ispucali.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Sponsored content





Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji   Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» split i oval na holandskom trzistu!
» Split i oval nije split i oval
» split 52 export
» Split ili Oval
» Split i oval

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: