vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Split i oval nije split i oval

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimeSre 16 Apr - 23:36

Hteo sam reci da je secenje precage kod splitova bio manji greh no ovo na slikama.Vidi se oval sa zadnjom prozorskom sekcijom od modela 57-64.
Sa slika se vidi da je ovo nekada bila popularna rabota ne samo kod buba nego i drugih auta sa malim zadnjim prozorima.
Tada je to predstavljalo pomoc vozacima a danas je to veliki problem onima koji ih vracaju na autentican izgled.
Cak bude problema kad se ne gledaju ostali detalji da se takav stari auto i prepozna.
Dakle naslov topica je sala a split i oval jesu split i oval samo treba dobro gledati
Split i oval nije split i oval Strava10

Split i oval nije split i oval Strava11
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimeČet 17 Apr - 22:22

Bas tuzna gomila Crying or Very sad Jedna takva sada vredi pravo malo bogatstvo
Nazad na vrh Ići dole
wendol
VW zaluđenik
VW zaluđenik
wendol


Broj poruka : 281
Godina : 45
Lokacija : Bihac
Datum upisa : 04.06.2009

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimeNed 7 Jun - 20:43

Koliko vrijedi taj jedan?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mimicortazar.blogspot.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimePon 8 Jun - 10:01

Ako mislis na split sekciju mislim da zavisi od stanja 150-350e.Tacniji odgovor ti mogu ponuditi Beca ili Toma.Za oval sekcije ne znam,nisam razmisljao o tome.Doduse ima jedan oval 1953 u Novom Sadu koji vapi za tim delom Wink
Nazad na vrh Ići dole
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimePon 8 Jun - 10:52

nebkv ::
Ako mislis na split sekciju mislim da zavisi od stanja 150-350e.Tacniji odgovor ti mogu ponuditi Beca ili Toma.Za oval sekcije ne znam,nisam razmisljao o tome.Doduse ima jedan oval 1953 u Novom Sadu koji vapi za tim delom Wink

U neka srecna vremena DA, nazalost ja se mucim da uopste nadjem jos jednu split sekciju, cena mi vise nije kriterijum:(, samo da je nadjem...

2 godine unazad gledano, mnogo se toga menja nagore po pitanju originalnih delova za splitove i ovale.
Nazad na vrh Ići dole
wendol
VW zaluđenik
VW zaluđenik
wendol


Broj poruka : 281
Godina : 45
Lokacija : Bihac
Datum upisa : 04.06.2009

Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitimePon 8 Jun - 22:51

Ako je moguce naci jednu split sekciju,molim vas javite...hvala Smile

www.mimicortazar.blogspot.com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mimicortazar.blogspot.com
Sponsored content





Split i oval nije split i oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Split i oval nije split i oval   Split i oval nije split i oval Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Split i oval nije split i oval
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Split i oval
» ???
» split i oval na holandskom trzistu!
» link za delove za kubel i split/zwiter/oval ?
» Nezvanicni registar split,cviter i oval bube u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: