vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pomagajte, drugovi !

Ići dole 
+9
Nemanja Nikolić
pedja
gazda
igorsnegi
vlajko05
jovca
Dika
strid
gordana
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSub 13 Sep - 23:06

Mislim da sam rekorder u sklapanju kombija! Vise ni meseci nisu u pitanju, prosle su 2 god od kada sam ga kupila, ali se stvari poooolako privode kraju. Limarija gotova,ocekujem farbanje kol'ko sledece nedelje ali fale mi neke sitnice. Posto u Uzicu, a bogme ni u okolisu, ne postoji ni jedno kombine kao moje, vi ste mi jedina nada da me uputite gde da nadjem neke sitnicice kao sto je prednji levi zmigavac (samo plastika); levi stop; ono sto u katalozima zovu glove box,ili neki predlog kako bi se ista mogla opraviti u domacoj radinosti. Takodje imam pitanjce- majstor koji mi je radio limariju se zali da je nosac rez. tocka( posto je isti bio postavljen na prednjoj strani) iskrivio lim, pa me interesuje da li bi tu ispod lima mozda trebalo ojacati nekim sparingom. Ako je moje pitanje priglupo, ne zamerite, ja to onako,logicki. Jos nesto- imam tri orig. ratkapne, ali kada sam sa njih skinula boju kojom su bile premazane, ispostavilo se da su prilicno propa(ti)le. Iscukane,rdjnule... Da li to moze da se "reparira" nekako?
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 0:47

koji ti je tacno model busa ?
t2a ili t2b ?ako je ovakav
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/od-1967-f5/donator-t1310.htm
onda mozda i resimo problem Laughing Laughing
trebalo bi za par dana da znam sta je tu vishak
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 2:05

To je taj /za kim zvona zvone/! Kol'ko sam ja skontala iz polemika na ovom forumu, to je t2 b, sa zmigavcima u visini resetke, upravo kao ovi na slici. Moj je sklopljen ne tako davne Suspect '75
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 11:43

dobro , to je vec pozitivno bounce
trebalo bi znaci brzo (nadam se u toku nedelje) da znamo sta je visak i odmah javljam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 11:58

gordana ::
To je taj /za kim zvona zvone/! Kol'ko sam ja skontala iz polemika na ovom forumu, to je t2 b, sa zmigavcima u visini resetke, upravo kao ovi na slici. Moj je sklopljen ne tako davne Suspect '75

Plastiku za migavac imam, sto se tice lima ispod rezervnog tocka nije potrebno ojacavanje jer je lim verovatno iskrivljen od nekog udarca. Za ratkapne jedina je opcija Astor (prodavnica delova u Beogradu)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 14:58

nije nista glupo pitati gordana, ti si ga kupila pre 2 god a ja moju bubu radim vec toliko vremena. ima vremena zavrsices je Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 16:34

Hvala od srca svoj trojici na podrsci , a volela bih samo da znam broj Astora i gde se nalazi u Bgd. Da li oni imaju svih delova za VW ili narucuju,ili kako to vec ide? Vidim da ih cesto pominjete na forumima, pa se nadam da tu ima nesto i za mene. Hvala unapred.Jos nesto, nabavila sam ranije Haynes-ov prirucnik o T2, modeli od '68-'79,pa ukoliko neko zeli da ga iskopira ili da mu ja to ucinim, rado cu izaci u susret. Nosila sam se mislju cak i da ga prevedem, ali obiman je posao i zahteva mnogo vise vremena nego sto ga ja imam.Pozdravw
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 16:46

broj prodavnice Astor je 361 19 19 , naravno pozivni za Bgd. 011 Idea
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 16:53

GRAZIE MILLE !
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 22:38

vlajko05 ::
broj prodavnice Astor je 361 19 19 , naravno pozivni za Bgd. 011 Idea

I naravno salju delove Citi expresom samo prilikom narudzbine moras napomenuti godiste jer i tamo T3 tretiraju kao T2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 22:59

Ne bi bilo lose da ukoliko postoji mogucnost da vidimo fotografije tog kombija! Exclamation Question Question Question cheers cheers affraid affraid lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeNed 14 Sep - 23:04

Taman sam naucila na TGB-u da postavljam slike (uz veliku pomoc nekih clanova ovog foruma), sajt se ugasi i ja zaboravila! Vezbacu malo, nadam se da cu ubosti!
Nazad na vrh Ići dole
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimePon 15 Sep - 0:35

Pomagajte, drugovi ! Anfasco6

Pomagajte, drugovi ! Dikamojaponospy6

Treca sreca, nadam se. Slike su pre pocetka radova,nastavak u sledecem broju...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimePon 15 Sep - 3:20

...ubavw bus nema sta cheers cheers u Zdravlje da ga sredish i da mu ventile na auspuh isterash!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimePon 15 Sep - 3:22

( UbaVW - znacenje reci lep- po juznjacki dijalekat ) Wink
Nazad na vrh Ići dole
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 17 Sep - 0:14

Citat :
da mu ventile na auspuh isterash!!
Mojne, buraz, kostalo me 800 jura da ih uteram gde treba! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 17 Sep - 8:09

Lep kombi. cheers lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeUto 2 Dec - 22:54

Posle muka i mukica, trka i trkica, zavrsena limarija i farbanje cheers
moj problem sa nedostatkom stakla za prednji levi zmigavac i zadnji levi stop jos uvek stoji. U Astoru su mi rekli da ih ne nabavljaju , a ne znam gde drugo da trazim... Crying or Very sad Ocekujem ovih dana neki honorar koji bih vrlo rado utrosila na moje kombine, pa ako iko ima te delove H E L P !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 1:02

A slike ? What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 6:18

gordana ::
Posle muka i mukica, trka i trkica, zavrsena limarija i farbanje cheers
moj problem sa nedostatkom stakla za prednji levi zmigavac i zadnji levi stop jos uvek stoji. U Astoru su mi rekli da ih ne nabavljaju , a ne znam gde drugo da trazim... Crying or Very sad Ocekujem ovih dana neki honorar koji bih vrlo rado utrosila na moje kombine, pa ako iko ima te delove H E L P !!!!!

Prvo malo da te "izgrdim": gde si ti do sada, nesto se retko javlas. Za delove nije problem imam ih, pa pogledaj "PM"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 9:21

" Grdnje " na mestu! Imam opravdanja za nejavljanje (koje zensko ih nece naci ) Very Happy ...Cekala sam da se nesto 'konkretno' desi, pa da se javim. A desilo se, desilooo. Kombine mi je 'vepo kao vutka', jos neke stvarcice da poradim, ali ne stize se od mnoooogobrojnih obaveza. E, da vi znate kako je nama jadnim zenicama...Posao jedan, posao drugi, jedno dete u nedelju otislo u vojsku, drugo se juce verilo, muz jedinac na arbaitu kod majcice Rusije, sve palo na moja nejaka pleca... Rolling Eyes Slike postavljam cim pristignem. Malo neizvesnosti Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
pedja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pedja


Broj poruka : 105
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 01.05.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 18:07

nemoj da nas mucis daj slikeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
gordana
pridošlica
pridošlica
gordana


Broj poruka : 26
Godina : 60
Lokacija : Uzice
Datum upisa : 09.06.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 19:51

Pomagajte, drugovi ! Abcd0005ni5
...da od njega samo nagovestaj dam...
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja Nikolić
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Nemanja Nikolić


Broj poruka : 176
Godina : 37
Lokacija : Beograd-Dorćol
Datum upisa : 16.11.2008

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 21:01

...pa to je mat crna ... cheers cheers cheers odlicna kombinacija , jos da mu zatamnis stakla i eto bombone... cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitimeSre 3 Dec - 23:28

aiiiiiiiiii sunchana tico What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Sponsored content





Pomagajte, drugovi ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomagajte, drugovi !   Pomagajte, drugovi ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomagajte, drugovi !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» pomagajte :( !!!
» Off road bagi Made in Srbija bre!
» Problem...Pomagajte
» Ne mogu na vhs .Pomagajte!
» ljudi POMAGAJTE !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: od 1967-
Skoči na: