vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Draganova BUBA

Ići dole 
+9
zverko
vlajko05
nikson
popesky
Slavko St
GibaniTZa
Admin
pera
draganle
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
draganle
pridošlica
pridošlica
draganle


Broj poruka : 44
Godina : 63
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 13.03.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 13:56

Moja buba 1200 1968.
Draganova BUBA P3120584fb7.th
Draganova BUBA P3120576is4.th
Draganova BUBA P3120574sz1.th
Nazad na vrh Ići dole
http://www.retroracing.netfirms.com
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 14:03

divno, buba je zaista lepa i dobro uradjena, samo ako moze pitanje gde si nasao ovaj izduv i onaj zasatitnik za kaisnik? Hvala u napred i pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:05

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:19

pera ::
lol!
ne kapiram, sta je smesno Smile
Nazad na vrh Ići dole
draganle
pridošlica
pridošlica
draganle


Broj poruka : 44
Godina : 63
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 13.03.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:20

Nesto je stiglo iz Njemacke a nesto je kupljeno u Astoru u Beogradu kod naseg dobrog drugara PERE....011-361-1919 farao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.retroracing.netfirms.com
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:27

draganle ::
Nesto je stiglo iz Njemacke a nesto je kupljeno u Astoru u Beogradu kod naseg dobrog drugara PERE....011-361-1919 farao
hehe, samo mi reci sta si uzeo u Astoru kako bi znao sta tamo mogu kupiti.Pozdrav Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
draganle
pridošlica
pridošlica
draganle


Broj poruka : 44
Godina : 63
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 13.03.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:45

Ja brate radim ovaj auto kao Skadar na Bojani tj. dvije godine, pa mi ne zamjeri sto se ne sjecam tacno gdje sam sta kupio ali u principu u Astoru imaju mnogo toga.Sto nemaju narucit ces....i sacekat blago meni. Ja nikad tako nesto nijesam krio Sticem utisak da si to pomislio.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.retroracing.netfirms.com
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 15:53

draganle ::
Ja brate radim ovaj auto kao Skadar na Bojani tj. dvije godine, pa mi ne zamjeri sto se ne sjecam tacno gdje sam sta kupio ali u principu u Astoru imaju mnogo toga.Sto nemaju narucit ces....i sacekat blago meni. Ja nikad tako nesto nijesam krio Sticem utisak da si to pomislio.
ok, nije problem, ali bi ste se morali setiti gde ste koji deo kupili, nema veze, u svakom slucaju infmisacu se na drugi nacin.Pozdrav Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 72
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 17:53

Bojan032 ::
pera ::
lol!
ne kapiram, sta je smesno Smile

Bojane koliko vidim Pera je pozdravio Draganovu Bubu a nije se tebi smejao, pa te obavestavam da ubuduce izbegavas ovakve komentare kako bi izbegao odredjene sankcije koje slede za neprimereno ponasanje na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 18:12

Hvala Admine!
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 18:48

Dragi Admine (kolega i nalsedniče), a i ostali korisnici ovog foruma, biću slobodan da vam predočim detaljnije značenje ovog veoma upotrebljavanog smajlija:

natpis na tabli kojom ovaj veseljak maše označava Laugh Out Loud što u prevodu na naš jezik znači: Glasno se smejem ili Cerekam se do zacenjivanja...

Drugim rečim, ovaj smajli predstavlja smejanje tako da je Bojanovo pitanje na mestu...

No, Dragane, Bubac je bombona, samo bi joj neke EMPI felne legle ko budali šamar...Svaka čast, dobar rad...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 18:58

pera ::
Hvala Admine!
pero druze, nista lose nisam mislio, nemoj se ljutiti, stvarno nisam razumeo Wink
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 19:20

Laganica ljudi, to je nedostatak kod elektronske komunikacije, ne možeš svaki naglasak, mimiku i ton preneti a nekim rečima se tako menja značenje ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 19:41

GibaniTZa ::
Laganica ljudi, to je nedostatak kod elektronske komunikacije, ne možeš svaki naglasak, mimiku i ton preneti a nekim rečima se tako menja značenje ...
slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
Slavko St
dr. VW
dr. VW



Broj poruka : 1200
Godina : 67
Lokacija : Sr. Kamenica
Datum upisa : 07.10.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 20:01

Svaka cast zemljace, predivna.

POZDRAV...
Nazad na vrh Ići dole
draganle
pridošlica
pridošlica
draganle


Broj poruka : 44
Godina : 63
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 13.03.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 20:19

JA bih pozdravio Bojana jer zaista ne mogu tacno da se sjetim gdje sam kupio hrom stitnik ali znam da sam ga vidio u Astoru barem jedno 20 puta i da ga tamo ima ili ga privremeno nema nije nikakva tajna.Meni i Ziki je jedan nas prijatelj koji uvozi polovne masine, jedne prilike donosio ukasne djelove pa s toga nijesam siguran gde sam ga kupio.Ja sam skoro vidio i jedan, po meni mnogo ljepsi,koji zapravo pokriva sami kais a remenice se vide ali nije onaj mrezasti.Prije par dana svratio sam do Pere i pitao ga ima li bas taj, ali rece da dobija samo ova dva modela.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.retroracing.netfirms.com
Gost
Gost




Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 20:21

draganle ::
JA bih pozdravio Bojana jer zaista ne mogu tacno da se sjetim gdje sam kupio hrom stitnik ali znam da sam ga vidio u Astoru barem jedno 20 puta i da ga tamo ima ili ga privremeno nema nije nikakva tajna.Meni i Ziki je jedan nas prijatelj koji uvozi polovne masine, jedne prilike donosio ukasne djelove pa s toga nijesam siguran gde sam ga kupio.Ja sam skoro vidio i jedan, po meni mnogo ljepsi,koji zapravo pokriva sami kais a remenice se vide ali nije onaj mrezasti.Prije par dana svratio sam do Pere i pitao ga ima li bas taj, ali rece da dobija samo ova dva modela.
Nema problema , najbolje je da ja zovem astor, da Vidim sta oni imaju na repertoaru i da kupim sta mi je potrebno.Duboko postovanje Smile
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 21:11

vidim ja da se usijava atmosfera Smile

vreme je za sliku koja ubija negativnu energiju:

tri





dva




jedan






evogaaaa

Draganova BUBA 64-2
uputstvo: blejati u sliku pet minuta bez treptanja
dok vam se ne pojave sumanute misli,
nakon toka ih rasterati muvopichem


Poslednji izmenio popesky dana Pet 21 Mar - 21:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 21:13

To Popesky
Ko razume shvatice! lol!
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 21:15

pera ::
To Popesky
Ko razume shvatice! lol!

nemoj ti meni Pero LoL .. jer cu i ja tebe lol!-om


neeeegooo... super mi je ova bubica ... sve sa zoom-om
ja sve razmisljam da napravim double zoom ... da ide na dve strane ...
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 21:22

Tako je!
Nazad na vrh Ići dole
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 50
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 22:13

Bombona!
Mada ja volim one dvije cjevke pozadi!
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 22:38

lep auto , ali meni nesto nije jasno, zasto je zadnji vezni lim od neodgovarajuci za haubu, hauba je dugacka W sa starijih modela ( do 67. valjda Embarassed Embarassed ) a zadnji vezni lim je sa mladjih modela , ko sa Gibine ex 1300 Bele , tj. do 74. valjda Embarassed , tj. za kracu haubu, ali ravan , bez krivine ko na mojoj 1200J


P.S. neki put sam sebe ne razumem Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
zverko
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
zverko


Broj poruka : 317
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 12.02.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 22:52

nije zato sto si mi nahvalio bubu pa sad ja tebi vracam istom merom... ali tvoja je stvarno predivna !!! vidi se da jako puno rada ulozeno u nju !!! dopadaju mi se te "varijante" modernizovanog klasicnog izgleda. kada izgleda kao oreginal ali opet nije zastarela ... u svakom slucaju BRAVO cheers !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milanbishpapa
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitimePet 21 Mar - 23:40

Nedostaje samo roll bar i moze na retro racing cheers odlicna buba Cool
Samo i mene zbunjuje vezni lim Suspect
Kakvi su ovo diskovi napred Question Shocked
A retrovizori podsecaju na WRC Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Sponsored content





Draganova BUBA Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganova BUBA   Draganova BUBA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Draganova BUBA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Moj 1956 ragtop oval
» Buba '74. 1.8
» buba "53
» buba "66
» buba `67

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: