vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 merac kolicine gasa ...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
zverko
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
zverko


Broj poruka : 317
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 12.02.2008

merac kolicine gasa ... Empty
PočaljiNaslov: merac kolicine gasa ...   merac kolicine gasa ... Icon_minitimePon 18 Feb - 14:36

da li neko zna, da li merac kolicine gasa u butan boci ima neke veza sa ostatkom gasnog sistema. ocemu se radi : kada sam ugradjivao gas u bubu, rekli su mi da zbog modifikacje gasnog sistema, ne moze da radi merac kolicine gasa u butan boci !? ja im malo ne verujem, posto mislim da je merac podpuno nezavistan od ostatka gasnog sistema. mislim da su mi uvalili pokvaren merac Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad !!! sta misli ostatak foruma !? Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milanbishpapa
Slavko St
dr. VW
dr. VW



Broj poruka : 1200
Godina : 67
Lokacija : Sr. Kamenica
Datum upisa : 07.10.2007

merac kolicine gasa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: merac kolicine gasa ...   merac kolicine gasa ... Icon_minitimePon 18 Feb - 16:24

Svaka boci ima merac za kolicino gasa.

POZDRAV...
Nazad na vrh Ići dole
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

merac kolicine gasa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: merac kolicine gasa ...   merac kolicine gasa ... Icon_minitimePon 18 Feb - 16:34

u pravu si,nikakve veze nema merac sa modifikacijom sistema,on stoji na boci,to su ti uvalili neku falsaru affraid
Nazad na vrh Ići dole
zverko
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
zverko


Broj poruka : 317
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 12.02.2008

merac kolicine gasa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: merac kolicine gasa ...   merac kolicine gasa ... Icon_minitimePon 18 Feb - 18:23

uf mater im ... plashim se da jesu ... meni to odma bilo sumnjivo, al' sam nekako propustio priliku da se zalim ... skinuo sam ja taj plasticni providni poklopac iznad te kazaljke, i pomerao sam kazaljku i cujem da se nesto drma unutra...ali ne znam sta...ne znam da li moze da se popravi ili je lakse promeniti ...valjda nije skup deo za promenu !? nadam se... malo me iskreno nervira to sto moram da pazim kada sam sipao, pa dokle cu da vozim...pa sve u rezervi drzim 5l benzina da ako mi nestane gasa da vozim do prve pumpe...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/milanbishpapa
Sponsored content





merac kolicine gasa ... Empty
PočaljiNaslov: Re: merac kolicine gasa ...   merac kolicine gasa ... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
merac kolicine gasa ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pokazivac kolicine goriva
» Atest na plinski uredjaj ...
» Trza preko pola gasa
» merac za ulje
» Merac temperature

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: