vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 problem sa registracijm

Ići dole 
+6
KdF
djcorto
bili
goranmata
Dika
sasha83
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Jan - 10:23

Potpuno se slažem - probaj neki drugi ili treći tehnički. Mali tehnički pregledi koji imaju samo jedan lokal se užasno boje zatvaranja i sve neizvesne ili sumnjive slučajeve neće da rade, a policija šalje raznorazne zahteve i uputstva koja su često nedorečena i kontradiktorna. Velike firme za tehnički pregled nemaju takav strah pa rade sve i ne zanovetaju, ja sam bar stekao takvo iskustvo...
A takva je situacija sa svim službama u ovoj državi koje imaju neke kontakte sa fizičkim licima - to važi i za javne beležnike na primer, što kod jednog ne može kod drugih može.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimeUto 16 Jan - 12:16

j00j4nt200 ::

Ovo je Novi „Zakon”:
2.
Postoji baza agencije za bezbednost u saobracaju kojoj mogu da pristupe tehnicki pregledi koji placaju pretplatu:
http://www.abs.gov.rs/tabela-korisnika-postojeceg-skupa-tehnickih-karakteristika-o-vozilima-iz-registara-agencije

Bravo! To je to. Ranije je bila knjižurina, sada je u elektronskoj formi. Tehnički pregled plaća po upitu, negde sam pročitao da je jedan upit čini mi se 12 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
j00j4nt200
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 64
Godina : 49
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 25.01.2016

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimeČet 18 Jan - 17:30

update:
-Iz muzeja automobila se ne javljaju uopste
-Porsche scg mi usmeno je odgovorio da nemaju podatke o starim automobilima i da kontaktiram VW muzej u Nemackoj.
-VW muzej naplacuje upit za data sheet koji kosta 40e i ceka se dosta da stigne, OK, ali mislim da on uopste ne sadrzi podatak o broju mesta za sedenje-pa bi to najverovatnije bila jos jedna serpentina.
primer kako izgleda data sheet:
problem sa registracijm - Page 2 Primer_data_sheet.th
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimePon 22 Jan - 18:50

Jedino da pises muzeju u Volfsburgu,da srocis pismo i objasnis im u cemu je problem pa da vidis sta ce da odgovore
Naglasi im da nisi jedini slucaj zbog novih propisa u Srbiji
history@volkswagen.de
Nazad na vrh Ići dole
j00j4nt200
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 64
Godina : 49
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 25.01.2016

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimePon 22 Jan - 22:48

@nebkv
Tako sam otprilike i srocio, samo na mail nico.kiefer@volkswagen.de
Nazad na vrh Ići dole
j00j4nt200
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 64
Godina : 49
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 25.01.2016

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimeSre 24 Jan - 17:30

Dobio sam odgovor:

Dear Mr. XXXX,

thank you for your request.

We can confirm your statement that the Beetle from 1971 was designed for five people.

We also refer to the operating instructions from the said year, which clearly states this.

Later, beetles were only allowed for four people. Maybe that's why the ambiguity comes.

Kind regards,
Volkswagen Global Group Communications
Global Heritage Communications
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimeSre 24 Jan - 20:52

Odlicno
Ali sta se dalje desava,dobijas od njih neki zvanicni papir ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
j00j4nt200
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 64
Godina : 49
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 25.01.2016

problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitimePet 26 Jan - 9:32

Prosledio sam ovlascenom VW servisu za Srbiju pa cekam potvrdu od njih, s obzirom da su me oni i uputili na muzej i da se radi o istoj firmi pa internom komunikacijom lako mogu sve da provere.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem sa registracijm - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem sa registracijm   problem sa registracijm - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
problem sa registracijm
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» PROBLEM !!!
» Problem
» problem 2
» problem!!
» problem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: