vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Becin novi 56 oval

Ići dole 
+6
davor
jovca
igorsnegi
Ivan V
Bugman
Tomas Volk
10 posters
AutorPoruka
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSre 11 Feb - 21:02

Kao sto naslov kaze ime finansijera je poznato.
Akciju potpomogli prodavac ovala Zoki iz KS,Verko iz KS,slepadzija,ja i moj verni T2 (danas se uzjogunio i sat vremena nas ostavio na putu bez struje iz cista mira).Mrdanje kabla resilo problem.

Becin novi 56 oval 20090211image0001uz0

Becin novi 56 oval 20090211image0002sp3

Becin novi 56 oval 20090211image0003vq3

Na gomili s desna na levo Zoki ,Verko ,ja a ovo iza je oval What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSre 11 Feb - 21:05

Ups,dakle kolektivna slika

Becin novi 56 oval 20090211image0008dy4
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSre 11 Feb - 22:18

То је ова буба
Becin novi 56 oval Ovallllljv3
Becin novi 56 oval W640
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeČet 12 Feb - 14:06

To da je Beca uzeo jos jednog ovala ili splita ili bus vise i nije neka vest. Very Happy Cestitam Beci na Ovalu standardu. Koliko vidim na tabli ima resetkicu sa satom . Ako je original to je stvarno lepa stvar.

Beco definitivno moras zaposliti nekoga da napravi inventar vozila ( da se ne zagubi neko) i naravno ko ce voditi ture razgledanja Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeČet 12 Feb - 17:01

Beco,cestitke za Oval!!!Znam da ce to biti odlican automobil vredan paznje i jedva cekam da vidim kako ce da izgleda kada bude gotov!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 39
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeČet 12 Feb - 17:47

sve cestitke za ovala... king na slici gde je postavio bugman ima haubu motora , ima li je sad ili je nestala?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeČet 12 Feb - 17:57

To su slike sa tgb-a cini mi se scratch
Vidi stvarno ima i sat na tabli Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
davor
pridošlica
pridošlica
davor


Broj poruka : 27
Godina : 56
Lokacija : Karlovac HR
Datum upisa : 04.01.2009

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeČet 12 Feb - 22:37

Bravo,čestitke!!! Ovo je lijepi ulov,nama šta. Kad bi ja naletio na nešto takvoga... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-karlovac.hr
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimePet 13 Feb - 12:57

Da, oval standard koji ja jos licno nisam uspeo da vidim Sad

Mislim isto da je bas redak auto, vise ima splitova standarda u Srbiji nego ovala. Za mene licno izuzetno zanimljiv i interesantan auto. Volim te "jeftine" specificnosti, volim crne dugmice, sedista bez klizaca, ni traga od hroma i karoseriju bez lajsni. Ne kazem da mi delux nije drag, delux je samo nesto drugo, veoma razlicito...

NAravno da se zahvalim Tomi, Zokiju, Verku na akciji izvlacenja i prebacivanja, ah da, i slepadziji naravno Smile

Koliko sam cuo zadnja hauba je unutra u autu jer je Zoki skinuo da nesto "proveri". Ono sto znam zasada a i sto moze da se vidi na slikama je da nema rezervoar, ima hidraulicne umesto mehanickih kocnica, nema motor, ima delux enterijer umesto standarda i naravno jos mnostvo detalja ali eto baza je standard i na standard ce biti vracen. Kada se doci na red ne smem da obecam ali zasada je u sigurnim rukama to znam Smile

Imam delux oval 1956, faltdah 1957, delux takodje 1954(decembar 1953) i sada ovaj standard 1956. Bas sam srecan Very Happy Nadam se da ce se naci jos neki, nadam se standardu ali sa faltdah krovom lol!

2Ivan

Popisivanje delova nije losa stvar ali najgore je sto je lista potrebnih delova daleko duza od liste delova koje imam Shocked a za ture razgledanja, ma ko ce jos da se upusta u ovakve krseve sem nas nekolicine, ali naravno za sve su moja vrata uvek otvorena
Sat je iznenadjenje za mene, nisam ni znao da ga ima, plus ima "Dehne" pokazivac nivoa goriva...

Hvala svima
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimePet 13 Feb - 15:00

Juce sam malo proucavao detalje na ovalu i ima elemenata od standarda ali ipak je ovaj oval neka jeftinija deluks verzija verovatno radjena za nemacko trziste.
Nema deluks neba (oko bocnih prozora) i to kao i crni dugmici upucuje na standard.Nema ni lajsni na pragovima.
Prednja sedista su zamenjena od deluksa ali je zato ostao njegov naslon zdnje klupe.Tu se moze videti autentican dezen tkanine.
Kocnice su definitivno hidraulicne od njegove proizvodnje sto opet kazuje da je deluks.Ako znamo da su sstandardi farbani sa L225 jupiter sivom do 63 onda definitivno otpada prica o standard ovalu.
Ipak je auto bas redak jer ovakav oval nisam video.Jeftin deluks.
Jedina plava boja (to mu je prva boja) je u tom periodu bila L331 horizont plava i opet je isla na deluks model.
Na kraju sam siguran da je auto izgledao neuobicajeno u odnosu na ostale bube iz tih godina.Bice malo nezgodno pronaci podatke sta gde i kako je izgledalo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimePet 13 Feb - 17:07

lepotica, nema sta What a Face Very Happy nek' je sa srecom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSub 14 Feb - 18:32

Vidim da pocnemo ispravno i da sto manje lutamo bi bilo da posaljemo upit VW muzeju da vidimo kako je isporucen a onda cemo lakse dalje.

Mislim da je standard ipak neobican auto. U pravom obliku standarda standard je bio za Nemacko trziste, sto ne mora da znaci da neko nije postavio poseban zahtev da bi dobio standard bubu ali po zelji. Da ne pominjemo da su se VW auti izvozili sirom sveta cak i pravili u nekoliko zemalja te davne 1956. Standard za Belgijsko, Kanadsko, Englesko,Juzno Africko a i ostale zemlje u koje se VW izvozio...Nisu svi imali para za deluxe bube lol!

Na samom autu se moze videti da li je iko u medjuvremenu pravio izmene, to je nekada lako, nekada tesko ali se detaljnim pregledom siguran sam moze ustanoviti.

Znaci moram idalje da tragam za pravim standardom

U svakom slucaju meni lep auto i u dobrom stanju,odnosno super za rad cheers
Nazad na vrh Ići dole
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 39
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSub 14 Feb - 20:28

auto je prelep nemam reci sunny stvarno poseban
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSub 14 Feb - 22:47

To Beca
Bilo kako bilo ovaj oval je jedan a sve ostale koje sam video kod nas su ili deluks za nemacko ili USA trziste.Iskren da budem meni je lepsi od svih ostalih bas zato sto se razlikuje.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeUto 21 Apr - 21:59

Nista bez zvanicnih podataka.Danas stigao sertifikat i moram da priznam da su me neki detalji naveli da posumnjam da je ovo standard model.Kao sto vidite ipak jeste Very Happy

Becin novi 56 oval 20090421image0001

Ljudi grese Laughing
Nazad na vrh Ići dole
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSre 22 Apr - 0:28

JUPI:)

Kako li cu da se snadjem za dodatnu opciju M158 Suspect ?
Nazad na vrh Ići dole
Djani
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Djani


Broj poruka : 61
Godina : 54
Lokacija : Sarajevo - Mostar BiH
Datum upisa : 18.04.2009

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeSre 22 Apr - 20:28

čestitke i puno sreće u sređivanju... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://folcika.ba
wendol
VW zaluđenik
VW zaluđenik
wendol


Broj poruka : 281
Godina : 45
Lokacija : Bihac
Datum upisa : 04.06.2009

Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitimeUto 9 Jun - 12:09

Tomas Volk ::
Kao sto naslov kaze ime finansijera je poznato.
Akciju potpomogli prodavac ovala Zoki iz KS,Verko iz KS,slepadzija,ja i moj verni T2 (danas se uzjogunio i sat vremena nas ostavio na putu bez struje iz cista mira).Mrdanje kabla resilo problem.

Becin novi 56 oval 20090211image0001uz0

Becin novi 56 oval 20090211image0002sp3

Becin novi 56 oval 20090211image0003vq3

Na gomili s desna na levo Zoki ,Verko ,ja a ovo iza je oval What a Face
Ima li progresa na ovoj bubi?

www.mimicortazar.blogspot.com
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mimicortazar.blogspot.com
Sponsored content





Becin novi 56 oval Empty
PočaljiNaslov: Re: Becin novi 56 oval   Becin novi 56 oval Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Becin novi 56 oval
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Becin oval
» Split i oval nije split i oval
» Pozdrav svima
» sve moje bube
» oval 56

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: