vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sve moje bube

Ići dole 
+12
vlajko05
shone
KdF
Ivan V
Tomas Volk
VWMacedonia
buRago
igorsnegi
dexit
GibaniTZa
Miso
dechkotzar
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 22:57

Evo ovo je moja prva buba, 1303LS sa 1.6 motorom. Jos uvek je u Beogradu, redovno se registruje ali je dosla u stanje da bi trebalo da se investira malo kinte. Najlepse uspomene me vezuju za taj automobil. Prelazio sam velike kilometraze...od crne gore do novog sada x puta...sneg,kisa...

sve moje bube 140620041519092

Ovo je moj drugi auto 1303 Fuel Injection za americko trziste. Stigao iz Californie, sa Beverly Hills-a, Mulholland drive...

sve moje bube 250620052207084

i oval iz 1957 koji je u..... neznam de sam zaturio fotku, a bogami i auto Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Miso
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Miso


Broj poruka : 183
Godina : 42
Lokacija : Kozarska Dubica RS BIH
Datum upisa : 18.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:11

lijepo je sve svaka cast pozdrav za holandiju cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:12

Ah da, došao si opet da nam nabiješ komplekse Laughing

Negro, šta ti se dešava sa ovalom?

A šta si odlučio sa 1303ls? Poklanjaš, prodaješ, zadržavaš?
Nazad na vrh Ići dole
Miso
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Miso


Broj poruka : 183
Godina : 42
Lokacija : Kozarska Dubica RS BIH
Datum upisa : 18.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:19

imas li mozda sambu za poklon ili sta vec hahaah cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:19

dechkotzar ::
Mulholland drive...

david lynch-ovski je cabrio - nema sta!

pozdrav tebi i tvojima!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:21

uff brate uleteo sam u neke probleme, prvo sa kevom, pa se sve to manje vise dobro zavrsilo, ziva je...moj posao, pa matori mora da se presele... zena trudna, postoji neka neizvesnost sa bebom, samo se molim bogu da je to bude ok.

za 1303LS, nemam pojma sta cu a i veruj mi da nerazmisljam. Nemam pojma sta je sa Ovalom, nemam vremena da okrenem Mikicu, valjda ima obraz pa nesto radi na njoj. Mislim da cu doci u septembru, pa cu uzeti ili auto ili pare...
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:41

nadam se da ce sve na dobro da izadje!

a - sto se mikice tice, menjam pumpu za koji dan pa cu da se raspitam za ovala!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Miso
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Miso


Broj poruka : 183
Godina : 42
Lokacija : Kozarska Dubica RS BIH
Datum upisa : 18.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 20 Jun - 23:44

dexit jos nisi sredio bubicu mexico pozdrav za tebe vidimo se u bl ili sabac a mozda i pre tu u bg imam obaveza hahaha
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 21 Jun - 0:03

ma ide sada kao zmaj, ali hocu novu pumpu da stavim posto mi glupo da placam ovu polovnu koju koristim.. naravno, kad dolazis u bg obavezno se najavi! Smile

sad ce i mene da banuju za offtopic..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 21 Jun - 9:40

dechkotzar ::
uff brate uleteo sam u neke probleme, prvo sa kevom, pa se sve to manje vise dobro zavrsilo, ziva je...moj posao, pa matori mora da se presele... zena trudna, postoji neka neizvesnost sa bebom, samo se molim bogu da je to bude ok.

za 1303LS, nemam pojma sta cu a i veruj mi da nerazmisljam. Nemam pojma sta je sa Ovalom, nemam vremena da okrenem Mikicu, valjda ima obraz pa nesto radi na njoj. Mislim da cu doci u septembru, pa cu uzeti ili auto ili pare...
Ja sam blizu Mikice,mogu da odem do njega akomogu nesto da ucinim za tebe!Javi se na pm.
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
buRago
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
buRago


Broj poruka : 525
Godina : 37
Lokacija : KRAGUJEVAC (dolina gladi)
Datum upisa : 18.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 21 Jun - 12:14

Opake masine Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimePon 2 Jul - 3:10

1303 LS affraid

Svaka cast...lepi Bubica...

Znam ih...gledao sam tvoja venchanje...autichi su MRAK
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 12 Jul - 11:49

cuo sam se juce sa mikicom, i kaze da ce me cekati gotova buba kada dodjem u septembru! Jedva cekam. Doduse bicu opet u BGD-u kratko. Jedna test voznja do unutrasnjosti (cirka 400km u oba pravca) i ako to prodje kako treba...2000km do Holandije! Bice zezanje!
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 12 Jul - 14:44

Voleo bih videti svi tih buba...Nikad ne sam video ni LS ni Cabrio Karmann ni Ovala. Imao sam prilike da vidim split-a, jedan preradjen oval (nekad je imao saobracajnoj nezgodi i zadni deo je potpuno promenjen i izgleda kao da je model 1958+)...Eh kamo da sam zivio u Kumanovo...300km u jedan pravac je do Beograd...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeČet 12 Jul - 15:54

Pa lepo izvoli doći sledeće godine u Mladenovac, bili su gosti iz Hrvatske, Slovenije, BIH/RS, samo Makedonaca nije bilo...
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 12:18

tomas volk
Vec platio Question
To je i moj stil bio ali odavno nemam posla sa nasim ljudima pa sam napravio izvesne korekcije kad su oni u pitanju.
Studija izvodljivosti kaze ovako.Ako napravim auto imam uvid sta me je kostao i prema tome i formiram cenu.Imao sam ponude da kupac finansira projekat od starta radova ali to odbijam.Nema kraja zakeranju ili su zelje neispunjive.Slazes se sa ovim?


Pa licno se nebi slozio, ako radis auto za nekoga, onda bi trebao da znas cenu. Ja nekazem da si ti takav, ali meni je malo muka od nasi majstora koji pogode posao za 1000 evra a kada se projekat zavrsi cena skoci na 3000. A ako hoces taj stil, onda odradis auto, kao sto si odradio tvog ovala, sracunas se koliko te je kostao, i onda ga bacin na oglas.

Ja sam uvek za detaljni dogovor i onda nema ljutnje. Iako ti je ovo hobi od koga zivis - musterija je uvek u pravu.

Ugovorena cena znaci da ce ovde skoro svako da ostavi sto vise za svoj dzep a samo sto mora da da za projekat.

A ovo je lopovluk.

Ne govorim o Mikici vec o izvodjenju takvog posla.
Drugacije receno sumnjam da ces dobiti ono sto si ocekivao.Daj boze da sam u zabludi.


To znam da necu dobiti ni 10% od onoga sto smo se dogovorili i vec sam imao tu diskusiju sa mikicom. Ponudio mi je oval i cenu. Ja sam ga pitao sta ce on da uradi za te pare? On mi je rekao to-to-to-to. Ja sam rekao ok. Pitao ga koliko mu para treba? Sto vise to bolje. OK, odem uzmem kintu na srpsku kamatu i dam mu kintu... e posle toga, nemoze ovo, nemoze ono, ovaj nece da radi i sl. OK sada cekam da vidim kako ce se to da se zavrsi, ja tamo dolazim u septembru po taj auto.


Pozitivna stvar je i da takav oval uzmes i dalje je ispod trzisne evropske cene pa sa jos dodatnih ulaganja imas bonus da ne probijes najvisu mogucu cenu za takav auto.Na ovo si i racunao Question

hm, trzisna cena? to je jako dikutabilno, sta je trzisna cena. Da Engleska, Francuska i Nemacka su dobra trzista gde oval mozes da prodas od 7000 do 15000. Ali veruj mi da to nisu redovi ljudi koji to hoce da plate. A po danskoj i swedskoj mozes da kupis ovale koji izgledaju kao da su pre 10 godina izasli iz fabrike i koji kostaju po 1000 Evra. Za sada je to najbolji izvor ovala posle amerike.


Pa gde ima oval za 3000 Question

Gde imal oval za 3000? Pa tamo gde ga kupis za 50 evra u orginalnom stanju. I isto tako da rascistimo neke zablude oko tih cena. Ovde kupujes oval za 7-10000 koji ima garanciju na mehaniku i na motor. A niko u srbiji nemoze to da ponudi tom trzistu gde se ti ovali prodaju za desetine hiljada evra.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Posao   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 12:30

E ja sam ovo napisao samo iz razloga sto poznajem problematiku a ko velim moze da ti to koristi u tvom slucaju.Imam svoje aute,Mikica je prema mneni bio krektan taj jedini put kad sam ga i upoznao a nemogu ni na tebe da se zalim zbog bilo cega.
Usput za 3000 ce da se kotrlja a ipak ga kupujes ovde a gore su perfektni za rad 1000 Question Ja znam da bi se odlucio uvek da kupim auto gore da sam u situaciji.
Sve je OK jedino nema pojma da budem u zabludi sa cenama.To sto ih ja prodajem jeftinije je zbog toga sto jedino tako ljudi od preko imaju racuna da dodju ovde.Naravno da i sa kvalitetom nemogu da se poredim sa zapadom ali dobro znam kakve su cene pojedinih modela u svakoj od tih zemalja jer se sa ovim gnjavim vec deset godina.
Ej pa septembar je skoro dosao Very Happy Onda smo kolege i po ovalu,ne samo po struci Basketball
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 14:23

@tomas

ma brate nema nikakve ljutnje, pricamo. Nemoramo da se slozimo oko svega inace bi bilo jako dosadno! lol!

Pa zato sam ja pitao ako neko ima poverljive ljude za restauraciju koji hoce da odrade korektan posao i da zarade pare. Ja imam dva drugara koja hoce da kupe dva busa u bgd-u...ali brate ja da ih odvedem kod Mikice pa mikica da rasteze godinu dana a ja da crvenim pred njima..

Ja sam to vec pomenuo par puta, mikica je uvek bio korektan prema meni. Da vidimo kako ce ovo da se zavrsi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 14:27

Evo mene za vama ovde (verovatno necu na 12 V)

Care iskreno kad vidim oglase na sambi npr. ljudi iz Belgije (Antwerpen) prodaju , a video sam nekoliko, i ovale i splitove za DO 3000 u extra OG stanju. Sad ti ne pomazem uopste cak naprotiv , ali da si samo tamo otisao i kupio. Ne znam da li ima nekih problema oko uvoza u holandiju ali ne verujem. Mislim koliko sam ja video i tvoj Oval je solidan ( pod uslovom da ugradi one tunele koje sam video nove kod njega i sredi patos bice to ok.ali zivci

Shocked
vidi ja sam smorio pedju samo timesto sam svaki dan kod njega iako sam ja sam radio sve sto sam mogao, on samo vario i nesto specificno. on hiljadu puta kaze da nikada za sebe ne bi radio auto kao sto sam ja. ali ispadas smarac, ponekad bi i ja oterao sve u pm ali ja to prihvatam kao sastavni deo projektka i trpim. da imam garazu u kojoj moze da se radi, sa onim sto sam do sad savladao a i sa kompletno potrebnim informacijama na netu ne bi nikad otisao kod bilo kog majstora osim specificnih stvari koje bas moram.
Ima tu jos jedna stvar nema te da svracas da vrsis pritisak( iako moze da te iskulira) ali ovako on misli ma lako cu kad dodje odradicu sve. iskreno nadam se da ces sacuvati ovala i da ces ga zavrsiti!
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 14:35

@ivan

znas kako, kada taj auto stigne u holandiju ili belgiju vec se ugrade 4-5 soma evra. Ja sam vise imeo neku zelju da kupim nekog ovala, ali to je bila samo zelja. S'obzirom da sam ja impulsivan covek i skoro sve u zivotu sam radio na impuls, tako sam kupio i tu bubu!

Otisao kod mikice da mi otkaci grejanje na 1303 jer sam isao na avalu sa nekim holandjanima....i on kao imam Oval za tebe i dogovorimo se u dve reci....

Generlano da sam ja mogao da prebacim taj auto u holandiju, mogao bih sve da odradim osim farbanja! Sa ekipom, pa kapiram da bi ga zavrsili za mesec dana!

Doduse lupam gluposti, sada sa dvoje dece ga nebih nikada zavrsio! Ali videcemo! I pored svega ja verujem da ce mikica to da odradi fino!
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Oval   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 15:07

Al se pronalazimo mi ljudi sa ovalima Very Happy
Da ponovim da sam sve ono ispisao iz najbolje namere.Znaci i da Dusan dobije dobar auto i da Mikica dobro zaradi a na kraju i da oval bude u pravim rukama.
Kapiram da je ovo trece dostizno. Basketball
To Ivan
Ti radio a Cvorak vario i ti njemu platio Question
Sada bi sve mogao sam i to vecina ljudi moze ali ni ne pokusa.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 15:17

Tomo oval je vec bio odradjen limarijski 94% ja sam ga odvajao, rasklapao, vozio na peskiranje strugao, mazao 16 puta, prnosio i odnosio alat brusio pripremao za varenje ako je bilo potrebno i naravno zapitkivao. Ali i prenosio sve informacije sa sambe kako nesto treba i to. e sad posto smo prepakovali dobose sa starih na do 67 to je naravno pedja ali kazem ti sve fizikalije ja donesem prinesem dodam i on samo kao doktor na operaciji odradi i ode a ja zavrsavam. Mislim ipak sam ja pravnik Twisted Evil
A platio za ovala mislim kupio ga.


Poslednji izmenio dana Sre 15 Avg - 22:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 15:18

@toma, pa nije bas tako lako tomo, ima tu mnogo vise od faktora. Da sam ja u Ivanjici, odakle su moji, mogao bih u dvaristu da parkiram 10 buba, a u dve garaze bih mogao da spakujem 5 automobila...

De cu u beogradu da varim patose? Na ulici? A garaza u BGD-u 15- evra mesecno.. pa vidi.

Mozes neke stvari da "'oces" do sutra, ali kada ne ide, neide!
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Garaza   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 15:27

He.Zanimljivo da skoro svi ljudi u BG nemaju garaze i da im je to najveci kamen spoticanja.Ja imam samo jednu garazu i meni je to problem.Zaradjujes valjda da ti ostane tih 15 EUR za garazu za mesec ili Question
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitimeSre 15 Avg - 15:30

ispravka 150!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sve moje bube Empty
PočaljiNaslov: Re: sve moje bube   sve moje bube Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
sve moje bube
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Evo i moje bube konacno
» Pozdrav iz Podgorice
» VW1300=1972= IZGLED MOJE BUBE
» evo i moje :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: