vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ne vidim slike

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
mikamoto
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 24
Godina : 57
Lokacija : smederevska palanka
Datum upisa : 17.12.2016

Ne vidim slike Empty
PočaljiNaslov: Ne vidim slike   Ne vidim slike Icon_minitimeUto 12 Dec - 22:50

Razumem postavljanje slika, jer sam clan jos nekih foruma, ali ja ne vidim nikakve slike, a ljudi daju komentare. Isto je, bez obzira da li sam prijavljen, ili ne. Sliku mogu videti samo ako je okacen link. Molim vas da odgonetnete o cemu se radi. Pozdrav i hvala
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Ne vidim slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne vidim slike   Ne vidim slike Icon_minitimeSre 13 Dec - 10:46

Tokom godina ljudi su kacili fotografije na raznorazne sajtove namenjene za to
U medjuvremenu su neki pukli,sa nekih su se pogubili linkovi a neki su kao nedavno photobucket uveli sistem placanja od 400 dolara da bi ti dozvolili da se tvoje slike vide na drugim mestima
To zadnje je slucaj zasto se moje ne vide.Mada mi se sa vremena na vreme povrate na nekim forumima,pa opet nestanu
Znam ljude koji su prebacivali na stotine fotki sa nekih drugih sajtova koji su jos ranije uveli praksu placanja na photobucket pa onda to ispravljali na forumima,i taman kada su zavrsili isto ih snaslo i tamo
Zbog toga sam ja resio da to ne radim sem ako nije u pitanju fotka ili dve.Sta se vidi,vidi se Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Ne vidim slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne vidim slike   Ne vidim slike Icon_minitimeSre 13 Dec - 23:05

Ja od početka kačim slike na thesamba.com i ni jedna moja slika nije obrisana do dan danas.
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Ne vidim slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne vidim slike   Ne vidim slike Icon_minitimeČet 14 Dec - 1:51

To je mozda i najbolja opcija,kada forum/sajt ima svoje mesto za skladistenje fotki
Pa jos kada je jedan od vecih kao sto je Samba onda problema ne bi trebalo da bude
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ne vidim slike Empty
PočaljiNaslov: Re: Ne vidim slike   Ne vidim slike Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ne vidim slike
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4 oktobarski
» split "52
» T1 furgon!
» Cestitam na otvaranju sajta
» R-R-B

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: O forumu :: Obaveštenja-
Skoči na: