vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cestitam na otvaranju sajta

Ići dole 
+3
Tomas Volk
GibaniTZa
becavw
7 posters
AutorPoruka
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeNed 3 Jun - 1:18

Pozdrav svima, veliki pozdrav cika Diki i cestitke na otvaranju sajta koji ce nadam se biti koristan za nas sve da razmenimo iskustva,druzimo se pa i naucimo ponesto. Inace ja sam Smederevac i volim naravno kao i svi vi vazduhom hladjene volkswagene. Imam neke krseve od kojih pokusavam da napravim ono sto su nekada majstori i inzenjeri u volksburgu napravili ali ide dosta tesko.Izgleda nedostizno...Eto, veliki pozdrav svima koji posete sajt i vidimo se u Mladenovcu
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeNed 3 Jun - 1:59

Pozdrav Beco...

Samo hrabro napred, ako si dovoljno uporan imas vece sanse da zavrsis zapoceto...Muke su to, znam...

Vidi da nam nadjes stare poznanike, tvoje sugradjane, Cileta i Kicu, i da ih obavestis o novom forumu...
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Avatar   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeNed 3 Jun - 9:20

Beco,sto si uzeo za avatar sliku motorskog prostora od mog buduceg busa?
Nazad na vrh Ići dole
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeNed 3 Jun - 9:22

Vazi, potrudicu se da ih nadjem.Nisam ni znao da imam sugradjana koji su zainteresovani za air cooled vw. Bez uvrede za neke, ali ja sam nesto vise into beetles pre 57 i buses pre 67. Ponekad kad vidim da je proslo nesto poseceno i skrnavljeno, modifikovano na 100 nacina, to mi ne privlaci paznju. Volim sve vw ali mi stane dah kad vidim da je neko uspeo da sacuva vw u originalnom stanju bez obzira na godiste.A za muke...ne pitaj!



Tomo, slika je juce slikana. Nisam znao da bi neki bus iz nemacke. P.S.Voleo bih da si vido onoo sto sam ja juce....
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Slike   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeNed 3 Jun - 9:32

2 BecaVW Ma salim se.
Samo da znas da se te slike meni motaju po glavi godinama.
To da si video nesto strasno verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Go   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimePon 4 Jun - 23:12

2 Beca
ej pa nisam trazio da se slikas go (nag) vec da ubacis slike tvojih nezavrsenih projekata.
Moze?
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 7:03

pazite sad ovo - beca smederevac, a stize iz hamburga u mladenovac!? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Jeste smederevac   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 8:23

Momak stvarno jeste smederevac.U Hamburgu radi,donosio nam delove i to gomilu odozgo.Pitas Diku,Nebkv-a i ekipu iz KS.Lik je stvaran a sta bi reko da stize iz Koreje.Godinama je tamo radio a sad je dosao u Nemacku.
Ej pa Beca je ljubitelj koliko svi mi zajedno.
Nije sala,Beca je stvaran lik ne izmisljen.
Dokaz je da moj oval nebi bio zavrsen da momak odozgo nije doneo kedere za prozore i platno za krov.Ziveo Becavw:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 8:29

Jeli, a bil Beca i nama doneo poneki delić? Nešto ovako, malečko i sitno, da se ne deranžira previše...
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 13:10

Shocked Shocked Shocked Shocked Jooooooj beco sto bi meni trebovali neki delici za moj t-4, ja bi bio jako zahvalan ako bi uspeli nekako da se odgovorimo oko toga Shocked Shocked Shocked Shocked
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 14:30

Mislim da Beca više neće dolaziti na ovaj forum Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Hoce   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeUto 5 Jun - 16:53

Predstavice on svog ovala 54 ali mislim da je resio da osnuje firmu za uvoz novih i polovnih VW delova.Provizija+carina+cena ,sve mi se cini da cete pre da vi pobegnete sa ovog foruma od skupoce/
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeSre 6 Jun - 3:02

Tomas Volk ::
Predstavice on svog ovala 54 ali mislim da je resio da osnuje firmu za uvoz novih i polovnih VW delova.Provizija+carina+cena ,sve mi se cini da cete pre da vi pobegnete sa ovog foruma od skupoce/

he, ova ti je dobra!
salio se ja malo oko bece a stigose informacije koje nisam ni pomislio! jedva cekam da se upoznamo! Basketball
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Sala   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeSre 6 Jun - 11:07

Pa i ja sam se salio a Beca nestade sa foruma:scratch:
Nazad na vrh Ići dole
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeSre 6 Jun - 22:26

NIsam nigde pobegao, ja nikad ne bezim, Volk i Nebkv to dobro znaju...

Naravno da sve sto je u mojoj mogucnosti ja cu pokusati svima da izadjem u susret. Upoznacemo se u Mladenovcu pa cemo pricati...Delovi u nemackoj su dosta skupi, to je ipak kultna stvar, imati bubu ili stari bus. I ovde u severnoj nemackoj se retko vidi na ulici ali ih naravno ima. Ima i delova koji nisu nekog kvaliteta koji se ne prave u nemackoj ali i to se kupuje...Nije ovde tako sjajno kao sto zvuci...

To da sam ljubitelj kao sto Volk kaze je istina, ali nista vise od svih vas, svi volimo bubice i buseve, neko vise jedne, neko vise druge. Ja sam svoju prvu bubu 1960 god, kupio kada sam imao 17god a ona 34 daleke 1994 godine. Od tada smo nerazdvojni... Sada imam jos jednu 1954god zahvaljujuci doticnom Volk-u, da bas njemu, hvala Volk za sve...Obozavam stare bubice sa ovalnim ili sa dva prozorcica pozadi...San mi je naravno da imam i jednu takvu sa dva prozorcica pozadi...

Isto tako kao sto cu svima vama ja pokusati da izadjem u susret ja jos jednom hocu da ponovim ono sto vam je Volk rekao u vezi informacija za stare aute. Mislim da se treba stalno interesovati, raspitivati kod prijatelja i poznanika...Jednu grupu ljudi kao sto je Volk, Nebkv, ja i jos nekolicina interesuju takvi automobili kao sto su bube pre 1957 godine sa zadnjim ovalnim ili sa dva prozorcica pozadi. Takodje busevi pre 1967 T1 . Ako ne mozete da proverite neku informaciju onda je prosledite ima ko da je proveri jel istina ili ne...

Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Da   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeSre 6 Jun - 22:56

Da,da,da....evo ja sam toliko aktivan poslednjih 10 godina u tome da sigurno ispunjavam sve uslove za ulazak u EU.
Ipak tamo nemogu sam bez svih vas,hocu reci da moramo da podignemo nivo znanja pa cak i u ovoj nebitnoj sferi drustva.
Kad ovi preko ukapiraju da smo normalni mozda nas i prime tamo.
Ajde budite iskreni pa recite koliko volite Yugo.
Istina je da o VW ipak neznamo sve.
2 Becavw
imas ti mogucnost da budes patriota pa da se vratis ovde medju nas.
Da se zajedno borimo sa bedom, siromastvom i neznanjem u vezi VW.
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeČet 7 Jun - 0:04

Zamolio bih dotične da ne spominju reč Yugo na ovom svetom mestu Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Dobro   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeČet 7 Jun - 9:05

Dobro,necu vise.
U poverenju kad se kaze Zastava 10 u stomaku mi se pojave svi ovi smajliji:affraid: Suspect Mad bom .
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimeČet 7 Jun - 9:16

Ja bi to mogao da kazem za sve nove automobile. Jedino iz emotivnih razloga mozda dajem malu prednost Folksvagenu, ali i oni su jako daleko od onog starog kvaliteta, na zalost. A narocito su skupi za odrzavanje... Cene delova cak i za oldtajmere kao sto je Brezel od 25KS su male u odnosu na cene delova za nove automobile.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimePet 15 Jun - 19:22

DOk se vi druzite u Mladenovcu ja bi voleo jos jedanput da cestitam na ovom forumu, i nadam se da ce svi ljubitelji bubu,kombica i ostalih ostati ovde!

Bravo cika diko i samo napred!
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitimePet 15 Jun - 22:51

steta sto neces biti sa nama - tamo u nedelju ocekuj detaljan izvestaj! bom
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Sponsored content





Cestitam na otvaranju sajta Empty
PočaljiNaslov: Re: Cestitam na otvaranju sajta   Cestitam na otvaranju sajta Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cestitam na otvaranju sajta
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pripreme
» kugla za bubu i jos nesto sa drugog sajta......

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: