vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...

Ići dole 
+15
Mico
pavle
igorsnegi
dechkotzar
Dika
KdF
Maestral
dexit
gazda
pixy
Tomas Volk
vlajko05
nikson
popesky
GibaniTZa
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 21:25

Dešava se svašta, sećaš se da su se meni točkovi odvrtali kada sam dolazio u Madenovac, ali za to sam sam kriv. Obično, čovek više popizdi na druge nego na sebe.
Nego ovo mi zvuči interesantno:
"...Otišao po čorbu, sipao litru i po, upalio je a ona se guši i neće da radi na leru...Rekoh "*ebi ga ušla štroka u tek opran karbić"...
Nazad na vrh Ići dole
Mico
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
Mico


Broj poruka : 628
Godina : 50
Lokacija : Zemun polje
Datum upisa : 03.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 21:35

Brate Gibo,

znaš onu izreku: Što me ne ubije učini me jačim...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 22:08

Ma, biće sve ok...Hvala na utešnim komentarima...

pavle ::

Nego ovo mi zvuči interesantno:
"...Otišao po čorbu, sipao litru i po, upalio je a ona se guši i neće da radi na leru...Rekoh "*ebi ga ušla štroka u tek opran karbić"...
Hehe, vidim ja da ćeš me oprati 6.10. Sloba je izgleda počeo da se bavi nekim magijama lol!

Probaću onu varijantu sa poklapanjem grla karburatora i davanja jakog gasa...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 22:31

Kako je usla kad imas filter? Nesto tu drugo nije u redu. Mozda je zazor platina ipak previse mali, proveri to.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
AC ACA
VW zaluđenik
VW zaluđenik
AC ACA


Broj poruka : 264
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.09.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 22:34

Trebalo bi da ides u kosutnjak na kamel trofi da osvestas auto, a ako nesudjeni tast misli da treba da imas veci auto nek ti ga kupi, gumu mozda mozes da okrpis kod mog vulkanizera javi mi se da te posaljem kod njega.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.autocentaraca.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Sep - 22:44

Aco, pazi šta pričaš "šurak" mi navraća ovde, on je jedan od nas, imenjak ti, ali krv nije voda bounce

Aj čujemo se u utorak za to, sutra sam u haosu...Hvala...
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 4:06

izvini gibo , al' nisam mogao da odolim iskusenju
po svim ovim dogadjanjima ( tocak , pa sa dovo ...) tebi izgleda sledi nesto slicno ovome

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Enciklopvz6
By strid


drunken pig
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
brbora
dr. VW
dr. VW
brbora


Broj poruka : 232
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 8:18

E .......... ova fotka ti prava ...
Moja zena .... brate nema sta nezna ..... od politike , poznatih licnosti , nacina lecenja , svu moju familiju .... ko ...sta... gde .... , kao malu zvali su je "Rankovic" !!!!

Ma dobra je !!!

PS:
za ove mladje Rankovic=Sef KGB u Narodnoj Jugoslaviji odmah posle II svetskog rata
Nazad na vrh Ići dole
http://forum.mazdabg.com/
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 13:45

@brbora, znam to mi stric!
Nazad na vrh Ići dole
brbora
dr. VW
dr. VW
brbora


Broj poruka : 232
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 14:29

Ufffffffffff ....

Ma dobar je on covek bio ... talentovan .. lep ...
Nazad na vrh Ići dole
http://forum.mazdabg.com/
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 15:15

salim se!
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimePon 1 Okt - 19:25

Aaaa, ti si Lekin mali...Pa sada nam je jasno što visiš po ceo dan na netu i šta radiš tamo po NL...

Sutra idem do vulkanizera da vidim za gumu...
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 9:46

Komso tu u Grcica Milenka iznad pumpe a prema G.Vucuca ali odmah i ponesi "pet tisuca" dinara jer toliko kosta nova 165 x 15 i ima ih jos malo
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 10:41

@braca, koja je marka guma?
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 12:30

Fireston ali neznam koja zemlja znas ti da oni prave gume u raznim zemljama a to se razlikuje po nekim brojevima na gumi koje dobri vulkanizeri znaju da procitaju.Brat moj od strica je tacno znao gde je proizvedena koje godine i kog meseca.Uvek nas je zezao da neznamo da citamo a lepo sve pise na samoj gumi.
Dragmar je isto kupila Fireston ali u Kraljevu je nasla 155 x 15
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 13:03

ma ja sam licno imao jako lose iskustvo sa tim gumama. Ali u nekom nedostatku izbora i finansija sam ih opet kupio...A iskreno skoro svaka buba u holandiji ima fireston...kazu da je odnos kvaliteta i cene odlicna...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 14:08

Hvala Komšo Stariji cheers

Sretoh malopre u gradu Buboljubca i on mi obajsni gde je uzeo Toyo - 155/15 4100din bez montage...Na to mi ode još 300din minimum...Ali problem je što će ih MOŽDA biti za dve nedelje...

Ne lipši magarče do zelene trave...

Bio i do nekih vulkanizera, sa vrata mi kažu da ovu pocepanu neće da krpe a i da je zakrpe ne garantuju za bezbednost...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 14:24

Pimpek...

Nemaju, dobiće ih za nedelju dana...
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:50

E sad se vracamo na temu "Tigar" koji nas nej... ni 5% a samo u BGD ima 3.500 registrovanih BUBA i njihova guma je imala cenu od nekih 2.900 dinara za 155 X 15

Po meni njihov kvalitet je OK nista bolji nije ni "Fireston"
Samo da vam kazem da sam pre dve godine nabavio rezervnu Tigrovu i odneo je kod vulkanizera.Rezervna felna nije presla vise od 100 km tu gumu sam mora da bacim jer se plastificirala od stajanja.Majstor koji je namestao i balansirao nije mogao da veruje da nemora ni jedan teg da stavi da bi je izbalansirao tri puta je proveravao.
A sto se same voznje tice sasvim zadovoljava kod normalnih vremenskih uslova.Velka kolicina vode joj nepredstavlja problem.Vec, kod leda je tanka bacaka i zanosi pa se mora zastoko voditi racuna o nacinu voznje.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 17:59

Kupio dve polovne Semperit 165/15 ... Lepa šara, guma mi se čini boljom od onih prethodnih...

Vulkanizer me je odrao uzeo mi je po 2000 za komad...Zna peder za zakon ponude i potražnje...Ali opet sam prošao duplo jeftinije nego da sam dve-tri nedelje čekao nove, a posebno mi se posle ovog malera nije davalo puno novca za nešto što u glavnom gradu na jedinom auto-putu može da bude dezintegrisano gelerima i šrapnelima...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 18:06

165?
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 18:18

Pa da, to i nije puno šire...Lepše će da izgleda a idu pozadi pa neće biti nekog oštećenja na trapu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...   Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Maleri, baksuzi, bušne gume i ostajanje bez goriva...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pokazivac kolicine goriva
» NEnormalno gutanje goriva
» skazaljka goriva
» KAZALJKA goriva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: