vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prodajem bubu(ljubiteljima buba)

Ići dole 
+14
Ivan V
Bugman
bubuleja
yeti
becavw
milan
pavle
hare
vlajko05
pera
GibaniTZa
bubamara
popesky
Mile
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 7:54

@Ogi

Pa da, bilo koji krš, ali taj krš će posle 2k€ imati mnogo veću vrednost od ogoljenog balkanskog modela...
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 8:49

@popesky: nema ljutnje samo mislim da bi trebalo pustit takve da prodaju, a to što mi znamo to je naš plus Wink

@giba: opet točno!! međutim neke ljude to ne interesira...imam živi primjer čovjeka koji ima par buba njemica ispred kuće a vozi J seriju iz 74-te... Smile
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 11:39

2bubuleja

naraFski da nema ljutnje ... Razz cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 11:46

Sta toliko vredjate J,oteracete i meni kupce Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Gost
Gost




Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 12:11

xaxaaax!j rules for 2k euros.... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mile
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 6
Godina : 64
Lokacija : Novi Beograd
Datum upisa : 05.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 14:06

Ljudi,stvarno nije sala za bubu 1200 J.Vlasnik ove bube je jos uvek ziv,vise voli svoja kola nego rodjenu zenu.Stvarno je na njoj prva farba,limarija je originalna.Vidi se po podu.
Nazad na vrh Ići dole
http://vw-vhs-mladenovac.com
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 14:32

Ma daj bre prestani da smaras nego pusti slike bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 15:52

Mislim da generalno nije u redu komentarisati oglas. Mislim da misljenja i sugestije treba slati na PM ovako ispada ruzno ali nazalost tipicno. Pogotovo ako to neko radi na nevidjeno. Very Happy
Mozda Admin moze da postavi novu rubriku :komentarisanje objavljenih oglasa, vozila, cene i svega vezanog za ponudu.sto je pravi nacin da se neko ko oseca potrebu izjasni o objavljenom oglasu, ovako komentari idu sa oglasom , niko od komentatora po pravilu nije video auto vec prica napamet a to sve utice na prodaju vozila koje je oglaseno. Ovo nije upuceno nikome ponaosob niti mene zanima kako ce neko nesto prodati vec ovako kad posmatram sa strane lose mi izgleda.
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 15:57

Nebi da smaram ali covek je verovatno zamislio da toliko vredi i neka proba da je proda.Iluzije ce mu se uskoro rasprsiti.A mozda je video onu "cuvenu emisiju" gospode iz Jabuke pa umislio da moze i on da uzme neku dobru paru.

Nesumnjam da je u dobrom stanju na oko ali kad bi se malo vise zavirilo u limariju ima tu svega i svacega.Moja je izgledala perfektno a kad smo je rastavili da neverujes gde je sve pocela da truli.

A uzgred setih se onog vica kada covek ide na pijacu da proda prase a komsija ga pita koliko para ovaj ko iz topa 2.miliona. Komsija se zgleda i neveruje popodne sretne komsija prodavca ali bez praseta i pita ga jel prodao ovaj odgovara da.Komsija ga pita jel za one pare :" Da ali sam ga ustvari menajo za dve kokoske od po milion"
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 17:18

Braca ::
Nebi da smaram ali covek je verovatno zamislio da toliko vredi i neka proba da je proda.Iluzije ce mu se uskoro rasprsiti.A mozda je video onu "cuvenu emisiju" gospode iz Jabuke pa umislio da moze i on da uzme neku dobru paru.

Nesumnjam da je u dobrom stanju na oko ali kad bi se malo vise zavirilo u limariju ima tu svega i svacega.Moja je izgledala perfektno a kad smo je rastavili da neverujes gde je sve pocela da truli.

A uzgred setih se onog vica kada covek ide na pijacu da proda prase a komsija ga pita koliko para ovaj ko iz topa 2.miliona. Komsija se zgleda i neveruje popodne sretne komsija prodavca ali bez praseta i pita ga jel prodao ovaj odgovara da.Komsija ga pita jel za one pare :" Da ali sam ga ustvari menajo za dve kokoske od po milion"

Toooooooooooo cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimePon 7 Apr - 17:24

Mile ::
Ljudi,stvarno nije sala za bubu 1200 J.Vlasnik ove bube je jos uvek ziv,vise voli svoja kola nego rodjenu zenu.Stvarno je na njoj prva farba,limarija je originalna.Vidi se po podu.

pa svi ovde vise vole svoja (kol...) Bube nego @#$@$!$#@ ... nego ajde slikaj to ... al i bubrege da joj vidimo ... znaci odasvuda .. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 1:45

Opušteno, ljudi! Osim što volimo, pazimo i mazimo svoje bube, tu smo i da se zabavimo, zezamo... Nećemo valjda celog života samo da restauriramo i popravljamo?! Već sam jednom komentarisao značenje i svrhu foruma, naravno da su ukusi različiti...
Buba je buba, i ja sam imao J, i verovatno ću je opet imati, jer bolja je zdrava J od trule bilo kog godišta.
A ja uvek iskreno kažem ono što mislim, bez uvijanja! Ili možda hoćete da vas lažem?

Mile, daj već jednom te slike, ne muči nas više....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 8:35

bubamara ::
Opušteno, ljudi! Osim što volimo, pazimo i mazimo svoje bube, tu smo i da se zabavimo, zezamo... Nećemo valjda celog života samo da restauriramo i popravljamo?! Već sam jednom komentarisao značenje i svrhu foruma, naravno da su ukusi različiti...
Buba je buba, i ja sam imao J, i verovatno ću je opet imati, jer bolja je zdrava J od trule bilo kog godišta.
A ja uvek iskreno kažem ono što mislim, bez uvijanja! Ili možda hoćete da vas lažem?

Mile, daj već jednom te slike, ne muči nas više....

istina živa cheers
Nazad na vrh Ići dole
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 12:17

Slikeeee pa da onda komentarisemo!
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 16:00

Ne vidim zašto Buba stara 34 godine, ako je originalna i sa prvom bojom, pa makar bila i ogoljena J nebi vredela 2000E????
Baš bih voleo da mi to neko sručno objasni!
I da, molim vas, nemojte umesto Eura da pišete Jevreja, to je krajnje neumesno. Molio bi Admina ili već koga na Forumu da o tome povede malo računa!
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 16:46

Pa Pajo, nema tu stručnog objašnjenja, ili ga bar ja ne znam...To je više stvar ukusa...

Jednostavno, sedeti za volanom na kom nema grba Wolfsburga i znati da taj auto nije sklopljen na nemačkom tlu umanjuju zadovoljstvo, barem meni...

Ne kažem da je ne treba uzeti, samo mislim da cena ma koliko dobre 1200j ne može biti veća 1500€ jer njima vremenom vrednost sigurno neće rasti kao Nemicama...

Sa druge strane, nervira me priča "samo za ljubitelje", odmah znaš da neko pokušava da udomi neku stvar za veće novce nego što to realno vredi...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 17:41

Na volanu sparkäfera nema grba!

Sem toga, to sto je auto montiran u TAS-u mu samo po sebi uopste ne umanjuje vrednost po mom misljenju. Vazno je stanje, ostalo su ipak detalji...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 17:53

šta je onda sa golfovima 1 i 2 koji su montirani u tas-u?jel i oni ne valjaju?cijena im je ista kao i njemačkim!svi mi pričamo ,a svakom je pola bube meksičkih dijelova i drugih znači nevaljaju!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 17:58

samo nemice
Nazad na vrh Ići dole
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 18:03

milan ::
samo nemice
pa znaš li ti da sam ja imao 1300 1971g koja je sastavljena u tas-u?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 18:17

i?????
Nazad na vrh Ići dole
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 18:22

milan ::
i?????
i meni je isto????? al eto piše na računu zemlja porijekla sfrj mislim da imam taj papir pa cu ga staviti na forum !radi se o računu za auto jer sam ga dobio kad sam ga kupio od jednog dede!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 18:56

dobro svako ima svoje misljenje necemo da se raspravljamo.... ali ipak nemica je nemica
Nazad na vrh Ići dole
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 18:59

pa jest ali razlike u kvalitetu nema
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitimeUto 8 Apr - 19:45

ima , ali razlika nije u kvalitetu izmedju J buba i nemica, vec izmedju starijih i novijih modela, limarijski najvise porpadaju najnoviji modeli ( ne uzimajuci u obzir mexico bube, o njima nie bilo price ) pogotovo 1303 , a ni 1200 J po nekom mom iskustvu nije nesto bolja, na forumima sam nasao ove diskusije gde ljudi tvrde ( a i ovde je bilo reci o tome ) kako su ovali splitovi i strije bube znatno limarijski bolje od novih, tako da po necemu sto sam ja cuo bube od 65 66 67 godine su znatno kvalitetnije od kasnije proizvedenih

inace 1200 J po meni nije da ne vredi 2000E , vredi ako je stvarno kako covek kaze bez greske, ali posto sam imao bubu (jos uvek je imam ) 1200J kada sam je rasturao svi su mi govorili da sam lud i da mi je auto ko nov , stvarno na oko je i delovao tako, ali kada je rasturen stanje uopste nije bilo takvo , tako da price o bubi 1200J koja je stara 30 godina, i nema trunku rdje , rva boja i sl. kod mene ne piju vodu , i ma koliko bla dobra ako joj nikada nije radjena limarija NEMA SANSE da nigde nije trula , ja to znam jer sam radio 1200 J , da se ne ponavljam
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Sponsored content





Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodajem bubu(ljubiteljima buba)   Prodajem bubu(ljubiteljima buba) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodajem bubu(ljubiteljima buba)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Opomena
» Prodajem bubu
» prodajem bubu
» Prodajem bubu
» Prodajem branike za Bubu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: