vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 1200 j sredjivanje.....by rookie

Ići dole 
+19
Bugman
Tomas Volk
vlajko05
hare
milan
Mico
beli@inffo.net
pavle
popesky
Ivan V
bubuleja
GibaniTZa
KdF
becavw
zverko
Vule
bubamara
pera
Dika
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeUto 29 Apr - 21:53

drac tha mf ::
....jedino znam da ce Giba,Popesky i bubamara uvek imati pivo od mene ako Bog da da se upoznamo jednom...
Tomas,zadrzi te slike za sebe..... Evil or Very Mad
A za mene nema Very Happy
Salim se izvini bila mi smesna slika
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeUto 29 Apr - 23:04

Pa naravno da cu slike da zadrzim za sebe Suspect
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeUto 29 Apr - 23:46

samo citam i niste mi jasni Suspect
pa cemu tolika negativna energija affraid affraid
umesto da se podrzi bilo ciji rad (ako nije profesionalac-tu imam drugacija merila Twisted Evil ) malo,malo pa neka pljuvka pig
pa bilo sta da se uradi je bolje nego da se ne uradi nista
dugo sam se lomio da li da komentarisem , ali na kraju sam ipak morao Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeUto 29 Apr - 23:48

ako cemo svaki put do poslednjeg srafa onda da na forumu otvorimo posebnu profi rubriku pa udri bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost




1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 0:48

i za bugmana pivo!i za strida!xexe....Milane,nema frke,samo me je sastavilo ovih dana neko sranje.....a jos video postove i to me skenjalo do moeg....
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 2:39

silent
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 7:19

Embarassed Embarassed Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 9:24

nemoj drac da mi se uzbudjujes .... te kritike definitivno pojebu emecije ljudi pogotovu pogotovu onoga ciji su krv i mokraca proliveni ... ali ...... one su istovremeno i korisne ... a cak verujem da je vecina dobronamerna a ostatak nije zlonameran vetj ljudima izleti njihovo misljenje ..jbg... tako da ... alat u ruke i udri po sredjivanju bubice ...nemoj sada da stanes.

...nego ... ajde nekako ako mozes da ubacis koju sliku uradjenu malo kvalitetnijim aparatom (pozajmi od nekog ako nemas) ... zivo me zanima da vidim kako je ofarbano ... ima li curotina ... riseva, zrnaca prasine itd ... na ovim slikama se to nista nevidi, malcice su mutne slikice...
pa da malo raspravljamo o tome ... ako je bilo nekih problem ... kako ih zaobici ... kada se radi uz pomoc stapa i kanapa....
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Gost
Gost




1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 11:37

bubamara ::
silent
a?
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 12:20

Razumem ja tebe potpuno!

Zelja da sto pre provozas svoju ljubimicu! Ali to nije dobro zbog prevelike zelje i brzine si pregoreo kad se nesto radi to mora da se odradi pedantno i precizno
bez zurbe i onako kako "Gospod" zapoveda.Nemoj se ljutiti svi su ovde dobronamerni i niko nije zlurad pa da te kritikuje iz "tamo nekih" razloga.
Svi su zaludjenici i kad se neka "buba" neodradi kako valja onda ovako reaguju.
Mogao si godinu dana da kupujes deo po deo da neopteretis budjet odjednom pa tek kad skupis sve delove onda da krenes ali temeljno.
Svabe su uvek bile i ostale jako precizne a vecina ljudi ovde je poprimilo te njihove navike i kad rade rade sa velikom ljubavlju i preciznoscu.

Pa taj Toma je u stanju danima i mesecima da trazi originalni deo za ono sto radi jer je takav kakav je i shvatio je da ako krene u "budjenje" upropastio je nesto vredno (za one koji to znaju da cene).

No dobro na ovome si nesto naucio a nadam se i shvatio da nije sve u brzini!

Nemoj posustati pronadji neku drugu "lepoticu" ali onda polako i sa puno strpljenja.
Ako krenes sa T-1 dobro prostudiraj sve sto se o njima pise i kako moraju da se odrade.I znaj da takav rad nije jeftin i ima da traje.
Ajde sad na pivo pa onda izpocetka!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 13:20

Stvarno neznam sto ste svi skocili na momka,hajde javite se vi sa vasim radovima na vasim bubama,naravno podrzano to slikama.Izuzev profija a svi znamo ko su. Koliko sam ja shvatio ovaj forum je za druzenje i savete a izgleda da se pretvara u nesto drugo Question Samo ti radi jer ces je ti i voziti pa te u principu bas briga.Nemoj neke komentare da shvatas zlonamerno bar ne Tomine jer stvarno nisam odavno sreo nekoga ko hoce da pomogne savetom i delom,a veruj mi da Toma to hoce i moze i ne samo on,tu su Dika,Giba,Sloba,Dexit,Strid,Vlajko,itd... tj.SVI...
Ljudi polako se pretvarmo u TGB forum gde su ''pocetnici'' docekani na noz od strane ''vlasnika'' a i neki stari clanovi i onda su se oni jednostavno povukli.Sukob misljenja je normalan stvar ali nemojmo preterivati...
Ili ovako,neka nam kazu Dika i Toma koliko kosta sredjivanje Dikinog Tip-a 3 i Tominog ovala.Ne mislim samo na finansije nego na vreme i zivce...
Osim toga svako ko vozi bubu kod mene u startu ima veliko +,jer buba je mnogo vise od auta,po meni je to nacin zivota,misljenja i stava i nesvesni otpor prema savremenom drustvu i ekspanziji identicnih automobila koji pokusavaju da nas uniformisu tj.da nas raspodele po klasama(imas para-meca-nemas para-zastava).
Bubu bar voze svi.Imam komsiju koji radi u ministarstvu pravde kao savetnik ministra i vozi mecu ML svakoga dana,a svaki vikend mecka stoji na suncu i kisi a bubica se vozika i posle glanaca u garazi(nasledstvo od oca)...
Malo sam se prosrao ali to je moje skromno misljenje...Udavih vas... Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Gost
Gost




1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 14:53

nisi,naprotiv....tvoji i bracini postovi su ulil preko potreban moral na visi nivo...xexexe....kazem,ne shvatam to licno,samo prolazim kroz losiji period these days,pa mi je sve doslo da oteram u persun....i kola i ribu i drugare....ali polako i sve ce biti valjda dobro....hvala vam na ovim recima,stvarno znaci kada neko ceni to sto radis...pozz
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 16:28

To Yeti!

Nisi u pravu za napade.Dobro si rekao da su ovde ljudi koji imaju"vazduhom hladjen mozak" i svima je kako zao i krivo kad se nesto na "bubi" neodradi kako treba.Moja generalna primedba je da nesme da se "osljari-dundjerise"
jer za fino sredjvanje treba strpljenja, kao sto sam rekao sagoreo je od zelje da sto pre vozi svoju "bubu" pa je odraddio sa dosta zamerki.
No bitno je da ima volju a i uporan je i uz bezbroj saveta ce sledeci put napraviti nesto sto ce ga ciniti srecnim i ponosnim.A svi mi to i zelimo da postigne i kao sto sam rekao niko ovde nije zlonameran.
A to da se "smorio" i da svi hoce da ga se odreknu zbog rada u radionici-pa svi koji su zapoceli takav posao su prosli kroz tu fazu.
Zato ti je moj savet neobaziri se na nestrpljenje pojedinaca radi polako i sa posebnim zadovoljstvom ces je voziti kad je zavrsis.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 20:41

meni je krivo kad se auto ne uradi kako treba jer šteta je materijala , a dan dva posla više ne znači ništa nikome!kakvo je onda tek to zadovoljstvo!moju bubu je radio jedan od boljih majstora u u sarajevu i koštalo me 600 eura i evo poslije dvije godine moram opet da farbam ! a zašto ?zato jer nije imao kako on kaže da odvoji dva dana da odradi neke stvari kako treba e sad ce da ponovo radi i to dzaba!e zato sam ti i rekao za blatobrane jer će to da ti kad tad počne smetati!a para je isto samo možda dva sata posla više
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 20:59

Ja dosada nisam ni komentarisao recima tu bubu.Jedna slika i umesto da se ljudi vedrog duha nasmeju a ono ljutnja.
Kod mog ovala je ludi farbar eksperimentisao sa masinom i krupnijom smirglom a preskocio vodenu.Ofarbao je pa onda polirao do besvesti.
Sada se vide risevi na celoj bubi ispod sloja boje.Sve sam uradio svojom rukom vrhunski,dao idiotu da samo nafiluje kao tortu i on usrao.
Ajde da govorimo onako kako i mislimo.Nikuda nas nece odvesti to sto hvalimo jedni druge.
Ako sam spreman sam svoj auto i farbara da kritikujem onda mislim da zasluzujem da kritikujem sve sto ugledam cije god bilo.
Isto trpim svaciju opravdanu kritiku (na rad,auto,ponasanje ili sta god).
To Yeti and Braca
Jesam ja profi al inzenjer gradjevinarstva.
I to sto mi je drago sto se pojavilo par momaka koji detaljisu u sredjivanju i sto su nadmasili moj raniji rezultat valjda govori da nisam zao i sebican covek.
Ko god je ovde svratio dobio je savet,pice i razgovor.Ako se od mene ocekuje da radim i sve to slikam i objasnjavam greska.Mogu ponesto a ono osnovno se samo nauci.
Evo konkretno: na ofarban auto nikako ne idu ispucali kederi koji ne drze vodu,isto je bezveze staviti iskrivljene lajsne oko prozora.Sve i nekako al ostaviti blatobran izudaran je bas ogroman propust.
Opet covek kaze da mu je to ekstra pa nek mu bude,nemam nista protiv.
Jel se sad svi bolje osecaju Question Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 21:07

@tomas volk

potpuno si u pravu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 21:17

po meni je puno gore pohvaliti nešto ,a svi vidimo neke greške!moje kritike su dobronamjerne!i mislim da će druga akobogda da bude bomba!sretno cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 22:34

Tomas Volk ::
Ja dosada nisam ni komentarisao recima tu bubu.Jedna slika i umesto da se ljudi vedrog duha nasmeju a ono ljutnja.
Kod mog ovala je ludi farbar eksperimentisao sa masinom i krupnijom smirglom a preskocio vodenu.Ofarbao je pa onda polirao do besvesti.
Sada se vide risevi na celoj bubi ispod sloja boje.Sve sam uradio svojom rukom vrhunski,dao idiotu da samo nafiluje kao tortu i on usrao.
Ajde da govorimo onako kako i mislimo.Nikuda nas nece odvesti to sto hvalimo jedni druge.
Ako sam spreman sam svoj auto i farbara da kritikujem onda mislim da zasluzujem da kritikujem sve sto ugledam cije god bilo.
Isto trpim svaciju opravdanu kritiku (na rad,auto,ponasanje ili sta god).
To Yeti and Braca
Jesam ja profi al inzenjer gradjevinarstva.
I to sto mi je drago sto se pojavilo par momaka koji detaljisu u sredjivanju i sto su nadmasili moj raniji rezultat valjda govori da nisam zao i sebican covek.
Ko god je ovde svratio dobio je savet,pice i razgovor.Ako se od mene ocekuje da radim i sve to slikam i objasnjavam greska.Mogu ponesto a ono osnovno se samo nauci.
Evo konkretno: na ofarban auto nikako ne idu ispucali kederi koji ne drze vodu,isto je bezveze staviti iskrivljene lajsne oko prozora.Sve i nekako al ostaviti blatobran izudaran je bas ogroman propust.
Opet covek kaze da mu je to ekstra pa nek mu bude,nemam nista protiv.
Jel se sad svi bolje osecaju Question Very Happy

Nisam te pomenuo u negativnoj konotaciji ali dobro...Vidim da su i tebe shvatili krivo...
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeSre 30 Apr - 23:26

To Hare
I ja mislim tako ali ajde nema veze ako ce to pomoci coveku da se bolje oseca.
I tako ne pijem pivo pa i da sam ga kao svi zasluzio badava What a Face
To Yeti
Ispravka,moju slicicu su shvatili krivo What a Face
To Vlajko
Zanimljivo mi je da se uz rat look slaze i onako gubav blatobran.Cim auto ofarbas to bode oci
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimeČet 1 Maj - 4:04

drac tha mf ::
bubamara ::
silent
a?

ćutim i gledam.... Wink valjda ćemo pričati uz pivo, u Jabuci....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
Gost
Gost




1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimePet 2 Maj - 16:00

to bubamara
mozes nesto i da kazes....
to Tomas
kao prvo,ne treba ti mene da tesis,to mi ponajmanje treba,pogotovu od tebe....
tvoju sliku shvatam kao podsmeh svom mom trudu i kao takvu znas sta mozes s njome....ponavljam,ne radim sa kolima i ne znam neke stvari,drago mi je sto ima ljudi koji cene neciji trud....to sto si ti ziveo u komunizmu i sada mozes da odmaras,nije moja zasluga....necu o tome na forumu.ima ljudi i koji imaju jos neke zanimacije pored ovoga....je pre svega volim motore,ovo sto smo napravili radice posao,kakva je bila,odlicna je.....jbg,ja nemam vremena da mastam o woodstoku i gubim vreme,ne mogu to sebi da priustim...pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimePet 2 Maj - 20:41

Gde nadje bas mene koji sam od komunizma imao sve najgore scratch Question scratch
Ostaj u miru sa svojom korozijom Very Happy


Poslednji izmenio Tomas Volk dana Pet 2 Maj - 22:06, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimePet 2 Maj - 20:51

ovde su izgleda neciji fitilji isuvise kratki Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimePet 2 Maj - 22:04

auuu ovde treba katanche na neko vreme affraid


Poslednji put izmenio Bugman dana Pet 2 Maj - 23:46, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitimePet 2 Maj - 22:08

Nema potrebe za zakljucavanjem.Odoh ja odavde silent What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1200 j sredjivanje.....by rookie
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Sredjivanje VW 1200 1976
» Rookie
» Rookie
» anlaser?rookie ask again....
» sredjivanje T2b panel

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: