vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 1200 j sredjivanje.....by rookie

Ići dole 
+19
Bugman
Tomas Volk
vlajko05
hare
milan
Mico
beli@inffo.net
pavle
popesky
Ivan V
bubuleja
GibaniTZa
KdF
becavw
zverko
Vule
bubamara
pera
Dika
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitimePet 2 Maj - 23:22

drac tha mf ::
to bubamara
mozes nesto i da kazes....
to Tomas
kao prvo,ne treba ti mene da tesis,to mi ponajmanje treba,pogotovu od tebe....
tvoju sliku shvatam kao podsmeh svom mom trudu i kao takvu znas sta mozes s njome....ponavljam,ne radim sa kolima i ne znam neke stvari,drago mi je sto ima ljudi koji cene neciji trud....to sto si ti ziveo u komunizmu i sada mozes da odmaras,nije moja zasluga....necu o tome na forumu.ima ljudi i koji imaju jos neke zanimacije pored ovoga....je pre svega volim motore,ovo sto smo napravili radice posao,kakva je bila,odlicna je.....jbg,ja nemam vremena da mastam o woodstoku i gubim vreme,ne mogu to sebi da priustim...pozdrav

Do sada nisam reagovao na tvoje plakanje za nekim priznavanjem tvog rada ali sada si vec preterao. Sta Ti u ustvari zelis??? : da neko pohvali Tvoj rad, pa to sta si Ti uradio ni malo dete nebi uradilo. Potrosio si vreme, potrosio si volju, zalud bacio materijal ( to sto si bacio pare, briga me Tvoje su) i sad se jos i svadjas. Pa momak to sto volis motore samo ti je prednost, nadji neki forum gde su motorciklisti pa im se hvali sa svojom Bubom, nemoj bar ovaj forum da smaras svojim plakanjem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
emil_MK
pridošlica
pridošlica
emil_MK


Broj poruka : 39
Godina : 36
Lokacija : skopje makedonija
Datum upisa : 21.12.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitimeSub 3 Maj - 1:21

Sada cete svi "Otkud ovaj ovde" ali morao sam....
Kao sto mene izgleda napravili ste toliku zbrku za dzabe ....
Meni nije jasno jer ove sredjene bube sto vi spominjete su neke svemirske masine ili kad ih zapalis imaju onaj legendarni takt motora koj svi volimo... sta je tolko razlicito ?...
"O ukusa se ne rasprava" << i ovo nije za dzabe ....
Mozda i nisam ja neki koi ima pravo da zbori ali ipak .....
Ja znam kako treba da se buba uradi i znam kako ja volim da je uradim , ali kako mi situacija dozvoljava to nije pitanje ?
da ne davim ....
Ja sam siguran da niko ovde ne voli bube zato sto im je sredena limarija ....
I siguran sam da svi znamo kako treba .....

Drac teraj druze ic se nemoj misliti , propuste ce da ima sekad "Ljudi smo gresimo"...

A za svi :

Svi znate zasto volite bube (ako je zbog limarije scratch scratch ) i nije bitno koj kolko je pare potrosio ili vremena ili kolko je original ili sta ti znam jos ...
Kraj krajeva svako ce svoju da vozi ali osnova je svima zajednicka ....

....mozda sam zabegao mozda sam tacno na temu ali ovo je moje mislenje
nece vajda i mene neko gresno da svati bom bom
Nazad na vrh Ići dole
http://buba-makedonija.forumsland.com
Gost
Gost




1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitimeSub 3 Maj - 11:10

nece...Emile tebi svaka cast,a za Dikin post nemam reci.....do sad sam te smatrao ok likom i postovao ono sto radis.....od sada,ne treba vise ni da pogledas moje teme ni postove,a ne daj boze da se sretnemo....admin,bolje ti zakljucaj ovo.....
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitimeSub 3 Maj - 17:51

drac tha mf ::
nece...Emile tebi svaka cast,a za Dikin post nemam reci.....do sad sam te smatrao ok likom i postovao ono sto radis.....od sada,ne treba vise ni da pogledas moje teme ni postove,a ne daj boze da se sretnemo....admin,bolje ti zakljucaj ovo.....

To dali cu da gledam neke postove ili ne je moja stvar. Sto se tice sretanja stojim ti uvek na raspolaganju. Za admina ti siguram da te nece poslusati, vec cu mu prvom prilikom kad ga vidim (a vidim ga svakom prilikom kad se umivam) reci da te banuje ako se do prvog mojeg vidjenja sa njim sam ne skines sa ovog foruma.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
hare
VW entuzijasta
VW entuzijasta
hare


Broj poruka : 61
Godina : 46
Lokacija : sarajevo
Datum upisa : 03.04.2008

1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitimeNed 4 Maj - 12:05

sudbina je tako htjela.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
Sponsored content





1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 1200 j sredjivanje.....by rookie   1200 j sredjivanje.....by rookie - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
1200 j sredjivanje.....by rookie
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sredjivanje VW 1200 1976
» Rookie
» Rookie
» sredjivanje T2b panel
» anlaser?rookie ask again....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Vozila članova-
Skoči na: