vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prekidač svetla sa dimerom od 1303S

Ići dole 
AutorPoruka
takonaopako
VW entuzijasta
VW entuzijasta
takonaopako


Broj poruka : 111
Godina : 39
Lokacija : opovo
Datum upisa : 28.06.2009

Prekidač svetla sa dimerom od 1303S Empty
PočaljiNaslov: Prekidač svetla sa dimerom od 1303S   Prekidač svetla sa dimerom od 1303S Icon_minitimePet 7 Maj - 12:18

Pozdrav,
pokvario mi se prekidač svetla od moje bube 1303S,blokirao na uključeno. Pokušao sam da popravim,može da se otvori i realno sve deluje sasvim korektno ali kad namontiram prosto blokira i ne prebacuje.

Ima u ponudi novi prekidač,model sa dimerom identičan od Golf 1 koji.Ima 1 konektor više ali na njemu ima označene identične brojevi konektora. Da li neko ima iskustva da li bi odgovarao taj prekidač na bubu 1303S?
Nazad na vrh Ići dole
http://grujic9@gmail.com
takonaopako
VW entuzijasta
VW entuzijasta
takonaopako


Broj poruka : 111
Godina : 39
Lokacija : opovo
Datum upisa : 28.06.2009

Prekidač svetla sa dimerom od 1303S Empty
PočaljiNaslov: Re: Prekidač svetla sa dimerom od 1303S   Prekidač svetla sa dimerom od 1303S Icon_minitimePet 14 Maj - 13:12

Evo da se javim sa rešenjem. Kupljen je novi prekidač od golfa 1 74-76 god. Deo je identičan oblikom i sa ugradnjom. Što se tiče konekcije ima uske pinove i mogućnost ugradnje pozadinskog osvetljenja na samom prekidaču. Funkcija je da prekidač ima jedan poliožaj više (0-1-2) za razliku od fabričkog koji ima (0-1). Sve identično radi.... Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
http://grujic9@gmail.com
 
Prekidač svetla sa dimerom od 1303S
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Releji za svetla
» 1303s
» VW 1303s - pomoc
» 1303S by retro
» Kratka svetla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: