vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 hajde iskreno!!!

Ići dole 
+19
igorsnegi
Ivan Hirst
dexit
marco
Doktor
nikson
Milosk
gazda
VWMacedonia
dechkotzar
Braca
pavle
Dika
toxic
GibaniTZa
vlajko05
Mico
KdF
Ivan V
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 10:19

Sto se mene tice dolazio bi u obzir samo jedan "porshe" po mogucstvu 911 a moze i Targa. Ma vazduhom hladjeni motori imaju specifican zvuk i po njemu ih razlikujes i kad ih nevidis.Ova nova kola su mi sva na isti kalup
nema nekih finesa,specificnosti.

Hm.... setio sam se jos jednog koji bi dolazio u obzir To je Jaguar MK 2

I nemojte da mi pricate o duzim putevima te ovo te ono kad krenem na more ovi novi me svi "oderu" na ravnom a kad dodju krivine i uzbrdice e onda su svi moji.Moja "Lepojka" ide kao mecka uz drvo "nemoz niki da me stigne".
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 10:20

Koliko vidim, cak su i Francuzi napustili hidropneumatsko ogibljenje. Pogon napred je pre 15CV SIX imao DKW, samo nije bila tako masovna proizvodnja.
Imali su oni zanimljiva resenja, ali i veoma cudna... Koliko se secam, svi ti nabrojani modeli su imali uzasnu limariju, ali mehanika je bila solidna.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 11:13

@ ivan

zaboravio si 3. grupu "ljubitelja buba" - preprodavce, koji zaradjuju i na 1. i 2. grupi...

Sve zavisi, znas kada imas dva automobila a drugi je buba, svaki put ces da imas osmeh na licu kada sednes u nju. Ali ako ti je to jedini auto, pa jako brzo ce ti taj osmeh sici sa lica, pogotovu kada ti stane tri puta za tri dana a nemas ni vremena ni para da ga popravljas!

U ovakvim situacijama se desava da ljudi "sagore" i prodaju bubu.

Ja sam to vec jednom pomenuo. Meni buba samo budi secanja. Najlepsa secanja u mom zivotu su vezana za bubu.

@giba & vlajko..

Idem ja uz onu ulicu uz Kalemegdan, veje sneg, jedno 3-4 ujutru) da skrenem levo u Uzun Mirkovu, dam malo vec gas i buba napravi krug! Usput, tada je ta ulica bila pokrivena kockom! Ja u fazonu e pa ovo je zezanje! Smotam pun levi i gas! Posle jedno 5 krugova pustim gas, i buba polako "sleti"...kako sam stao, provalim pandurski kec ispred sebe. Pitaj boga koliko je on tu dugo stajao i cekao da ja zavrsim svoj cirkus... da skratim pricu davio me je pola sata kako nisam normalan...

Posle toga smo regularno isli na donji kalemegdan da vrtimo automobile po snegu...ehhh
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 14:43

Dodao bih da možda prelazim u 2. grupu - podgrupa kojoj ode auspuh i onda čeka dihtunga 3 nedelje, kojoj se pocepa odlična guma i onda pretraži polovinu grada i svi mu kažu isto : biće možda za 10-15 dana...Pored toga dođe mi da odem u neku banku, podignem kredit i kupim FIAT Pandu a Bube prodam za učešće...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 14:47

A kada kupis Fiat onda ces delove cekati po tri meseca, placaces ih pet puta vise, obilazices ovlascene servise koji ne mogu da otklone misteriozni kvar ali mogu da uzimaju grdne pare... Nov auto kosta mnogo vise u eksploataciji. Jednom je Marko hteo da otvori temu o isplativosti voznje Bube, a i ja sam hteo o tome da napisem nesto, ali...
Mislim da je suludo davati 1/3 ili 1/4 plate mesecno za jednu konzervu koja ce biti za otpad pre kraja otplate.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 14:58

Elem, govorim o Pandi do 2003, onom malom kockastom (dizajn iz 80tih, prvi modeli bili vazdušnjaci) koji košta do 2800€ sa nekih 60-70k km...Motor od Punta onog starijeg, delova koliko hoćeš, plus imam kombinaciju kod majstora za te delove i rad...Kredit koji bih podigao bi me izašao oko 50-60€ mesečno na dve godine...Pogledaj cene polovnih Fijata...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:16

Jel taj bese ima vucu na sva 4 tocka? Da je dobar ne bi bio jeftin...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:28

Ima varijanta, ali nije...

Ovi su bili tzv. Van-ovi i tamo preko su ih rashodovali...Samim tim cena im je bila niska tamo pa je i ovde niska...Uz to su stari i prevaziđeni modeli sa siromšnim enterijerom i kao novi nisu koštali puno...Pored svega toga - imaju jako malo plastike bounce

Ali, delova ima koliko hoćeš, lako se prebacuju na plinaru, gume možeš naći svuda, auspuh se može lako okrpiti itd itd...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:54

Moj sef tako kupuje C3 vec mesecima, i zavlace ga najstrasnije - bio je dostavno vozilo, pa su ga pretvarali u putnicko, pa atest, pa papiri, pa carina, pa su izgubili papire, pa fale neki pecati, pa trista djavola - vec 2 meseca ne moze da uzme auto! Strasno...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:56

A tebi puno srce lol!
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 15:58

Mislis zbog sefa ili zbog C3?
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 16:05

Talijan nikad nije bio vojnik niti ce FIAT ikada biti auto.

Dobro ti rece KDF kad otplatis kredit Pandu ces moci da gurnes u Dunav ali ces morati da pazis da te "zeleni" ne uhvate!!!

Ma nema automobila bez Shvabe.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 16:34

e totalni off! ovo sam isto cuo od jednog old skool pandura,

Italijan nikada nije znao da napravi ni vojnika ni auto!?

Odakle je ovo majke ti!?
Nazad na vrh Ići dole
VWMacedonia
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
VWMacedonia


Broj poruka : 333
Godina : 38
Lokacija : Bitolj,Makedonija
Datum upisa : 01.07.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 16:54

Zasto volim Bubu?

1) Popularni auto, onako ...uklapa se u moj stil zivota (rock)
2) Fenomenalan inzenjering (skidam kapu Ferdinand Porsche)
3) Hitlerova ideja (ima strahopochit u ocima ljudi...u smislu...to mora da valja...jer je Hitler napravio Laughing Laughing )
4) Savrsen dizajn (ovalne linije nikad nisu kich)
5) Jednostavno auto idze ispod kozhi...i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 17:02

Pa ajde poredi jednog "Nemca" i jednog "Talijana"

Navedi sve prednosti jednog i sve mane drugog.

Talijani jesu "shmekeri" i na oko su ali trajnost im je 0 ili ti zero

Kad mi navedes nekog talijanca koji traje kao "BUBA" skidam kapu.

A fraza se proteze odma posle rata kada su partizani maznuli "kampanjole"
a one poccele da crkavaju i da se pregrevaju.Ovi isti naviknuti na otimacinu od shvabe(mrskog neprijatelja) nisu jednostavno znali niti umeli da poprave te kampanjole i odatle ta fraza.
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 17:07

Čika Braco, uz svo dužno poštovanje: ja nisam idiot pa da ne znam šta valja - samo pokušavam da vešto iskombinujem sredstva i potražnju...Auto 2002-03 od pocinkovanog lima (koliko znam) koji je toliko jednostavan teško da može da se raspadne posle 8 godina uporabe...Uostalom, i da se raspadne za te pare to mu je to, izrabiću ga i molim lepo, idemo dalje...Ti Nemci o kojima vi pričate, i da ih ima takvih više, nisu mi dostupni...

Ne znam otkud vam to da je FIAT loš (mnogo toga se promenilo od II sv. rata - Srbi počeli da kradu, Cigani da trguju a Jevreji da ratuju, Crnci da igraju golf a Nemci da repuju)...Moj teča je mehaničar (Lešanović, radili Wartburge pre mnogo godina sada komplet VW program sa sve AUDI, SEAT i ostalima) i već godinama vozi samo Italijane a ove obilazi u širokom luku...

Sve u svemu, ne mislim da batalim VW vazdušnjake, samo se trudim da im dam mesto i poštovanje koje zaslužuju...Garažu, suve puteve, kvalitetne delove i potrošni materijal i sve ostalo da bih im obezbedio da što duže traju a da mi ne izađu na nos...

Uzgred, ja čuo ono : Nikad od Sremca čovek, nikad od juga auto... (Sremci neka izvinu)
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 17:59

No dobro, mnogi uce samo na sopstvenim greskama (ja prvi).
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 20:08

Pleh i zica-- fijat kolica Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
gazda
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
gazda


Broj poruka : 514
Godina : 51
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 16.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 20:23

E da i drugi auto mi tecno prica nemacki (Audi 100 2.0 e) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 20:29

ma samo da je sto jeftinije za odrzavanje, ja bi novog juga , uvalim mu plincinu, vozim dve godine , ne vidim majstora , onda prodam i opet novog

P.S. podonim ne vidim majstora podrazumeva se da je auto u garanciji i da decije bolesti ne lecim iz svog dzepa, inace novi jugici nisu uopste losi, kod Pece se odrzava bar tri komada i ljudi su prezadovoljni , najveci kvarovi su bili riknjavanje sajle kilometar sata , i tako neke nebuloze
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 21:02

Braca ::
Pa ajde poredi jednog "Nemca" i jednog "Talijana"

Navedi sve prednosti jednog i sve mane drugog.

Talijani jesu "shmekeri" i na oko su ali trajnost im je 0 ili ti zero

Kad mi navedes nekog talijanca koji traje kao "BUBA" skidam kapu.

A fraza se proteze odma posle rata kada su partizani maznuli "kampanjole"
a one poccele da crkavaju i da se pregrevaju.Ovi isti naviknuti na otimacinu od shvabe(mrskog neprijatelja) nisu jednostavno znali niti umeli da poprave te kampanjole i odatle ta fraza.

Maserati, Ferari, Lambordzini Question Question Question Question Question Question Question Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 21:27

Evo kupovao sam nova auta pre neki dan. Obisao sam sve moguce salone. Moj utisak je da je sve to isto. Iste snage, ista oprema, isti kvalitet. Plastika je na sve strane. Na kraju sam se odlucio za ona sa najmanjim rokom isporuke posto mi trebaju hitno. Na neka se ceka i po 2 meseca. Otisao u skodu, dao pare i odvezao kuci. E sad da poredimo bubu i moderne aute nema smisla. Buba je za uzivanje, hobi sredjivanje i sl. Ko prelazi na dan preko 100 km kao ja sa bubom moze samo da se muci. Ipak vazno mi je da sam sguran u autu, da ima klimu,abs itd. Ne daj boze da te neko udari i sve vam je jasno. A ovo da su italijani ovakvi, nemci onaki, japanci... kazem vam otidite malo po salonima i videcete da za jednaku sumu novac dobijate od svih isto. Svi su precizno uradjeni, svi imaju istu opremu, kvalitet plastike... Pitanje je samo vrednost posle par godina.
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 23:05

vlajko05 ::
ma samo da je sto jeftinije za odrzavanje, ja bi novog juga , uvalim mu plincinu, vozim dve godine , ne vidim majstora , onda prodam i opet novog

P.S. podonim ne vidim majstora podrazumeva se da je auto u garanciji i da decije bolesti ne lecim iz svog dzepa, inace novi jugici nisu uopste losi, kod Pece se odrzava bar tri komada i ljudi su prezadovoljni , najveci kvarovi su bili riknjavanje sajle kilometar sata , i tako neke nebuloze

Jugo se ne kvari? Hm...Još će mi reći da je čovek odleteo na Mesec Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 49
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Okt - 23:28

Ljudi moj prvi auto je Ford fiesta iz 88 koja me nikad nije izdala i stala,vozim je svaki dan,kuca poso,vrtic ,skola,najveci kvar me je kostao 35 jevreja ,servis radim ispred kuce,tipa kais 2,5 e i tri litre ulja.Stao je jednom kad sam ostao bez goriva,to je legandarni auto,svaka kuca treba da ima po jedan.
Motor je presao 200 000 nikad nije otvoren,ne trosi ulje,stizao sam i golfove trojke sa njim uz brdo! Very Happy
Pu pu pu ,kuc kuc kuc!!!
Nazad na vrh Ići dole
Doktor
dr. VW
dr. VW
Doktor


Broj poruka : 801
Godina : 45
Lokacija : Poreč
Datum upisa : 20.09.2007

hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Okt - 10:58

zanimljiva i vječita tema...

Ja sam svoju bubu dobio od svog dede i 5 godina sam se vozio svakodnevno u njoj. Nisam nikada imao nekih ozbiljnih problema sa tim autom, čak sam redovito putovao na relaciji Poreč - Zagreb...
kako je auto već dosta godina bio u familiji, a ja se vozim u bubama od kad znam za sebe, meni je bilo normalno da mi u dvorištu ili u garaži uvjek bude jedna...

Isti deda koji mi je ostavio bubu mi je pred par godina ostavio i Fiat Uno kojeg sada vozim svaki dan i kako po malo financijski stajem na noge, a ne patim na moderne i skupe aute, logičan nastavak je da planiram restauraciju bube koju imam, ali na način da neke stvari malo poboljšam (disk kočnice, jači motor).
Ideja je da sve bude složeno tako da previše ne odmiče od onog što je bilo tvornički a da auto i dalje bude upotrebljiv za svaki dan. Ove godine sam napravio cca 5000 km sa njom nakon dugo vremena i odlično me služila za svakodnevnu upotrebu, naročito kada je moj stari imao saobraćajku i ostao bez svog auta, pa sam mu dao taj Uno na korištenje.
Buba mi je i dalje bezvremenski auto i nema mi dražeg auta od nje, ali priznajem da mi taj Uno jako dobro dođe - u odličnbom je stanju i dijelovi su dostupni i jeftini, tako da mi omogućava da bubu sredim propisno. Ma još koju godinu sigurno neću kupiti ništa drugo "za svaki dan", već naprotiv, ganjam još jednu bubu - Top Secret project - bit ćete obavješteni na vrijeme... Cool Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vwbuba.hr
Sponsored content





hajde iskreno!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
hajde iskreno!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Hajde ko ne bi sve dao za ovo??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: