vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 hajde iskreno!!!

Ići dole 
+19
igorsnegi
Ivan Hirst
dexit
marco
Doktor
nikson
Milosk
gazda
VWMacedonia
dechkotzar
Braca
pavle
Dika
toxic
GibaniTZa
vlajko05
Mico
KdF
Ivan V
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 9:34

jel' moze neko da pozove hitnu pomoc, meni nije dobro! pale

svaka vam cast!

A sada jedno privatno pitanje, cime se bavite i gde je porodica u celoj toj prici?
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 11:07

Porodica... U predstavljanju sam rekao, kćerka 20 godina, student 3.godine-vozi A6, sin 19 godina,student 1.godine- vozi Jeep G.Cherokee, supruga radnik MUP-a,radi u Kab.Preds.Republike, -nije vozač, ali jedini auto u koji se vozi je buba, jednostavno OBOŽAVA BUBE!!!!
Zaista imam razumijevanja od porodice za moj hobi, ona mi je na prvom mjestu, a ja se opet trudim da im to uzvratim!!!
Radim u HEMOFARM-u(fabrika ljekova HEMOMONT-Podgorica), a brat je galerista, živi u Švajcarskoj već 20 godina. Živim u Podgorici, ali svaki dan sam na svom ranču,na periferiji, tamo uživam u svojim ljubimcima,pecam, vozim kajak...Planiram da za dvije godine po sve preselim tamo, imaću više vremena da radim na autima...i za uživanje naravno!!!
Pozdrav svima!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 11:17

Cestitam Zeljko!Bas bi bilo lepo videti kolekciju!!!Lepo organizovan zivot,sredjen zivot!I ja bih voleo da mi se zivot odvija u tom smeru!Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 11:39

pa sta reci? Nego da je covek uspeo u zivot!
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 14:12

Hvala momci!!!
Život se odvija u onom pravcu u kojem ga vi zamislite i zaželite, samo, ipak, zdravlje je na PRVO MJESTO, pa onda sloga, PORODIČNA SLOGA!!! Kad to funkcioniše, onda ste na pravom putu da ostvarite svoje želje i da organizujete život onako kako vi hoćete. Zaista , za sve postoji EUROCARD, sve možete kupiti tim papirom, ali zdravlje i slogu NE!!!
Možda zvuči izlizano, demagoški, ali je tako i ja se toga držim!
Evo upravo za sat vremena, supruga i ja idemo na more,da malo prošetamo, ne pada mi napamet da sjednem u nešto, osim u moju bubicu, prođem kroz tunel Sozina, vožnja kroz tunel traje oko 5 minuta, cijelo vrijeme prozor je otvoten, da bih je čuo kako zuji,dok joj onako lagano dodajem gas!
To isto radi i kad sam sa nekim V8, onda je to zvuk trajekta koji upravo pokušava da se pokrene sa mrtve tačke- urla brate!!! Ali , zujanje me više privlači od urlanja!!!
Možda sam bio dosadan, hvala Vam na strpljenju!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 15:12

Brbora?!
Đe se izgubi čovječe, da ti odgovorim?!
Radim do 15h,krećem u 15:30, nijesam direktor, a ni vlasnik...Samo umijem da se organizujem!!! U tome je caka!
Sjutra na Žabljak idem DIPLOMAT-om!
Pozdravljam Te!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 15:21

svaka čast željko glavno je da guštaš majstore,a to se sa bubom može itekako.....i ja guštam u 66-toj..pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
brbora
dr. VW
dr. VW
brbora


Broj poruka : 232
Godina : 66
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 15:28

Ma javio sam se ...na ovu temu ... ali posle sam se predomislio .. pa sam izbrisao poruku ....
Ma dobro je to da se mozes tako lepo organizovati ....
Mi u vecim mestima nismo bas organizovani ...
Treba nesto i od tebe da naucimo ...
Lep pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://forum.mazdabg.com/
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePet 12 Okt - 15:32

ford t iz 1914!? bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 49
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimeSub 13 Okt - 10:51

dexit ::
ford t iz 1914!? bounce

Da, dje si to zakucio Question
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimeSub 13 Okt - 13:29

ja sam uspo sa celom organizacijom (porodica, sloga, zdravlje) ali me nesto Je**u finansije da napravim toliku kolekciju automobila Suspect

Pa treba registrovati sve te automobile, relano koliko god ih mi voleli, to je rupa bez dna. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Rupa   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimeSub 13 Okt - 14:47

To Dusan
Praksa je pokazala da i u rupi bez dna je moguc opstanak zivih organizama clown clown clown
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimeSub 13 Okt - 16:39

@nikson
ZeljkoCG ::

FORD model T SPEEDSTER 4cil, 2.9lit, 14,7kW iz 14.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: FORD T   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitimePon 15 Okt - 8:11

FORD T SPEEDSTER 1914. -

Od 1914. do 2002. bio je u vlasništvu jedne porodice na Floridi-Mayami, te 2002. ga je od njih otkupio jedan gospodin iz Švajcarske , da bi snimao neke spotove...
Prošle godine smo ga od njega otkupili brat i ja! Izuzetno interesantan auto. Forddova T modela ima...ali SPEEDSTER je rijedak i ne postoje dva ista, svaki se razlikuje barem po nekom detalju. Sa njim su se vozile trke,maksimalna brzina je 51 km/h,dvije brzine(nema klasični mjenjač,nema kvačilo, nena kočnica naprijed,nožna kočnica je na diferencijalu)...Ma, toliko je stara tehnika,da bi mi trebalo dosta vremena da ga opišem, a ne bih volio da gnjavim ljude.
Ne umijem da postavim slike, čim i to savladam, poslaću ih, zaista je interesantan.
Pozdrav za sve!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content





hajde iskreno!!! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: hajde iskreno!!!   hajde iskreno!!! - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
hajde iskreno!!!
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Hajde ko ne bi sve dao za ovo??

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: