vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Admine, gdi da mećemo vicove?

Ići dole 
+62
kema
nj
bili
dvokrilac
Pchela
Pepi
Croqy
markons
AC ACA
cobi
pigeon
T1putar
vlajko05
mix1200
bakir
Carbon
Maestral
zrenjaninac
jovca
pa3k
takonaopako
putar1200
dobrica
Deda
xstream
asd.milan
Milosk
bubuleja
S..Belic
Perun
djordje 1200j
Mico
Dragan bb
banjalucanin
Braca
iron
djono99
milan
Vule
vlaja
adro15493
Baron
nebojša
bibin11
KdF
Rakas Boris
Bugman
gazda
Tomas Volk
Nemanja Nikolić
popesky
Slavko St
becavw
igorsnegi
pera
Dika
dexit
markoniw
pavle
nikson
strid
bubamara
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 15 Mar - 21:22

popesky ::
strid ::
pitanje za muske clanove foruma Laughing Laughing

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Mostz


koji most scratch What a Face

lepo joj stoji ........ kacigaaaaaa Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeSub 10 Apr - 15:14

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Dedan

clown clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 12 Apr - 15:07

Bio neki stari dedo negdje oko Zenice i kad su izašli mobilni telefoni kupio jednog i nije ga ispuštao iz ruku, ni kad je umro; reko je da ga obavezno ukopaju sa njim. I hajde, tako mu sin i uradi.

Ali je dedo imao i 2 unuka, nestašna hajvana, koji su izvadili SIM Card prije nego su ga pokopali.

I prošlo 10 tak dana od toga, pošao sin rahmetli dede na akšam u džamiju, pa uzmu unuci karticu i nazovu ga.

Čovjek ulazi u džamiju, kad ono piše na mobilnom “Babo calling”. Frajer se sjebo, ušo u cipelama u džamiju, i sav ishavješćen kod hodže. Nije mogo sebi doć 7 dana.

Baš u to vrijeme umre i komšija Ismet. Malo utom stiže i SMS od babe: “Reci Ismetu da mi ponese punjač.”
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 12 Apr - 21:15

djono99 ::
popesky ::
strid ::
pitanje za muske clanove foruma Laughing Laughing

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Mostz


koji most scratch What a Face

lepo joj stoji ........ kacigaaaaaa Embarassed

a niko nije primetio da ce ona da se zapuca direktno u reku rendeer
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 12 Apr - 22:37

popesky ::
djono99 ::
popesky ::
strid ::
pitanje za muske clanove foruma Laughing Laughing

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Mostz


koji most scratch What a Face

lepo joj stoji ........ kacigaaaaaa Embarassed

a niko nije primetio da ce ona da se zapuca direktno u reku rendeer

koju rijeku???
Nazad na vrh Ići dole
Deda
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 39
Godina : 54
Lokacija : Bor
Datum upisa : 11.01.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 13 Apr - 18:48

Kako se zove žena Mikija Jevremovića? Pa, Mini Jevremović :-)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dedabor.com/
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeSub 8 Maj - 11:37

*** - NJEN DNEVNIK - ***
Sinoc mi se momak ucinio cudnim. Nasli smo se u kaficu i popili pice. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam cjelo poslijepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo zakasnila na sastanak, ali on nije nista komentarisao. Razgovor je zapinjao, pa sam mu predlozila da odemo na neko intimnije mjesto gde bismo mogli na miru pricati. Posli smo u jedan restoran i on se nastavio cudno ponasati. Izgledao je odsutan duhom.
Pokusala sam ga oraspoloziti i pocela razmisljati da li sam ja kriva sto je takav, ili postoji neki drugi razlog. Pitala sam ga sta mu je, a on mi je odgovorio da to nema veze sa mnom.

Odgovor mi nije zvucao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vracali kuci, rekla sam mu da ga jako volim, ali on nije nista odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena. Nisam znala kako objasniti njegovo ponasanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli, niti je uopste ista rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konacno stigli kuci pomislila sam da me zeli ostaviti. Pokusala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio televizor i poceo odsutno gledati program, kao da mi daje do znanja da je izmedju nas gotovo.

Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati. Desetak minuta kasnije dosao je i on i na moje iznenadjenje odgovorio na moja milovanja i poceo voditi ljubav sa mnom. No, i dalje je izgledao rastresen. Htjela sam se suociti sa situacijom, razgovarati s njim sto je prije moguce, ali je on zaspao. Plakala sve dok nisam zaspala. Vise ne znam sta bih trebala uciniti. Gotovo sam sigurna da misli na neku drugu. Moj zivot je potpuna katastrofa.


***-NJEGOV DNEVNIK-***

Gled'o utakmicu..... Partizan izgubio.... Kasnije malo guzio.....
Nazad na vrh Ići dole
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeNed 9 Maj - 22:23

Prije seksa Šveđanka maže onu stvar s nekom kremom.

Mujo vidi to, skine lančić s vrata i počne ga ovijati oko svoje stvari.
Šta to radiš? - pita ga ona.

- Mi u Bosni kad je klizavo stavljamo lance!
Nazad na vrh Ići dole
dobrica
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dobrica


Broj poruka : 114
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.12.2008

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 10 Maj - 12:55

Upoznali su se u subotu uvece u mracnom delu disko kluba i razmenili brojeve telefona. U ponedeljak ju je on nazvao i neformalno pozvao na kafu u utorak u 8 kod Konja. Spustaju lusalicu...

ONA

28 i po sati pre sudara Zvao je, *****, zvao je!!! Zove najbolju drugaricu i melju cetiri sata treba li ici kod frizera, kod pedikira, fakira, psihologa i na barem tri plasticne operacije. Urla na telefon napaljena od adrenalina sve dok je otac (koji od nje ne uspeva zaspati) ne pocne daviti krvavih ociju. Prica s mamom do tri ujutro o tome kako je tata dok joj je pevao serenadu u Malom Mokrom Lugu pokisnuo i dobio sarlah i jos mnostvo vrcavih porodicnih traceva. Noc provodi besano, hipnotizirajucim pogledom gledajuci u ormar ne bi li joj se ukazala garderobna kombinacija. Ujutro D-dana odlazi u grad i kupuje potpuno novu odecu jer je zakljucila da nista u ormaru nije dovoljno dobro.
10 sati pre sudara Sizi zbog podocnjaka (pobogu, otkud sad oni, a tako se zdravo hranim?!) i proverava sta joj fali od sminke. Trci do obliznje parfimerije po olovku za oci koja ce joj pasovati uz torbicu. Olovka je 3 cm veca od torbice pa je sakati caletovim kombinirkama i zasere nove krem pantalone koje su joj do te sekunde bile savrsene. Ide po nove pantalone. Na putu kuci shvati da su joj ispucali vrhovi; placa frizerki duplo da je primi preko reda, a kad je vec upala, stavlja i farbu koja joj ide uz te pramenove. Kupuje usput i novi parfem, iako mu ribe iz radnje jos nisu ni cenu napisale.
5 sati pre sudara Pocinje s donjim rubljem. Izazovno - ne. Otkaceno - ne. Postupak se ponavlja kao kod pasijansa, kada otvorite sve karte pa probate ponovo. Grudnjak joj ipak ne pase uz bluzu. Place i maskarom zasere pantalone. Poluluda uzima mamine iz njenog ormana.
3 sata pre sudara Pere se, depilira, smirgla zube, kida desni. U kadi je 30 centimetara debeo sloj raznih soli, kiselina, bazai izumrlih skoljkasa. Cupa obrve, ****, uzima cigaretu sa pogresne strane, psuje, grize na svaki pokusaj ulaska u kupatilo od strane drugih clanova porodice. Cale od muke pisa u kriglu.
1 sat pre Dobiva mecu i zasere pantalone. Skvici, frkce i skida s mame zadnje pantalone u stanu. Svi joj se micu sa puta jer seje smrt gore od sifiliticara-triperasa-radikala sa hiper-gripom.
10 minuta pre Poliva se miomirisima, trlja pazuhe boricem iz auta i shvata da se zaflekala parfemom po pantalonama. Lupa glavom o volan i zakaci tramvaj.
15 minuta posle termina Napokon stize na dogovoreno mesto. Ugleda ga i pomisli: O, Boze, kako je lep!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thegoldenbug.com
dobrica
VW entuzijasta
VW entuzijasta
dobrica


Broj poruka : 114
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.12.2008

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 10 Maj - 12:56

... nastavak (sa hepiendom) ...

ON

3 sata pre sudara Gleda TV i cacka nos. Pokusava se setiti sta se dogovorio za veceras. Usred misaonih napora, nezno se gladeci po jajima, shvata da nije mlatio majmuna vec dva dana jer se u subotu tako zapio da je tek juce donekle dosao k sebi. Nakon drkanja se ipak seti da ga veceras ocekuje kafa s jednom od dve zenske od subote, kojima se ne moze setiti ni face, a kamoli imena, ali je u nedelju nasao broj nazvrljan na podlaktici.
2 sata pre sudara Odlazi gladan u kuhinju ceskajuci se po jajima, kad tamo na stolu cvarci, slanina i luk. Tek stiglo iz sela. Razmislja dobre tri sekunde ima li se smisla zrtvovati, a onda fino posoli glavicu. Obilatu veceru zaliva sa dva piva i podriguje silinom osrednjeg nilskog konja, sve dok pobesnela keva ne uleti u kuhinju. Zica od keve 500 dinara. Keva ni ne pomislja da mu da. Objasnjava kevi da ima novu ribu i da bi joj kupio neki cvetic i pokloncic. Keva ganuta vadi 640 dinara i pocne pricati kako joj je tata 56. doneo na sastanak pet ukradenih crvenih ruza, pa ju je hteo poljubiti, ali je dosao vlasnik vrta s grabuljama, pa su morali bezati, pa jos od tada ima kurje oko. Ne docekavsi kraj dobro poznate sage, bezi mahnito iz stana do kafica. Kupuje pljuge i dva piva od kevine love te u kaficu odgleda kraj tekme.
Pola sata pre sudara Dolazi kuci i suocava se sa vecnom dilemom, tusirati se ili samo oprati jaja? Gleda skraceni snimak druge zonske lige zapad u malom fudbalu za veterane, invalide i zakljucuje kako ionako sutra ima mali fudbal, pa ce se znojiti te nema smisla da se ceo kvasi. Nevoljno ode zaprati se. Dok desnom rukom perucka onu stvar, levom uspesno rusi sve cetkice za zube u lavabo. To ocigledno uzasne kevu koja je upravo dosla da izvadi ves iz masine pa ukopana zbunjeno zuri u prizor pred sobom.
15 minuta pre Sedi na krevetu, vadi carape ispod kreveta i njusi one koje jos uvek mogu posluziti... dok gace ipak ne mogu. Mogu jedino nekoj gatari i forenzicarima. Krece, ali na vratima mu se prisralo, a to se ne propusta. Grabi Sportski Zurnal, ceska se, prducka i meditira sve do zadnje strane.
15 minuta nakon termina Dolazi na mesto sastanka igrajuci dzepni bilijar. Ugleda je i pomisli: A, u k**ac! To je ona s manjim sisama...!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thegoldenbug.com
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 10 Maj - 20:11

NAJBOLJA DEFINICIJA DEMOKRACIJE

Pitali vjernici hodžu:
- Efendija, šta je to demokracija ?

Efendija se duboko zamisli i posle duže šutnje odgovara:
- To vam je kao kad se ja popnem na minaret i odozgo vas imam pravo popišati, a istovremeno imate i vi pravo da popišate mene!
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 1 Jun - 14:27

Kratak razgovor ovih dana
Molim vas vashu saobracajnu i vozachku
Izvolite saobracajnu , a vozachka je kod vas
clown clown clown
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 1 Jun - 21:06

Razmisljanja obicnog coveka ove kisne i hladne godine :

Za jun i jul imam drva za grejanje a u avgustu cu morati da dokupim!!! Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 1 Jun - 21:12

Very Happy Very Happy Very Happy

ja nemoram kupovat drva ... samo se nadam da ce biti struje pale
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 1 Jun - 23:42

Gdje je tu je santa !
Nazad na vrh Ići dole
takonaopako
VW entuzijasta
VW entuzijasta
takonaopako


Broj poruka : 111
Godina : 39
Lokacija : opovo
Datum upisa : 28.06.2009

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 1 Jun - 23:56

kako zemunac posti na vodi Question Question Question



jede na splavu...
Nazad na vrh Ići dole
http://grujic9@gmail.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 15 Jun - 6:30

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Salter
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 15 Jun - 13:50

predobro!!
Nazad na vrh Ići dole
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 15 Jun - 17:07

lol! za tetu!
Nazad na vrh Ići dole
pa3k
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pa3k


Broj poruka : 79
Godina : 38
Lokacija : Deč
Datum upisa : 23.11.2009

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeUto 29 Jun - 21:23

[url]Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 40885421[/url]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/paa3k
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 5 Jul - 3:12

Slatka, zgodna plavuša sa platom 10 000 eura, kućom sa bazenom, stanom u centru Londona
ne traži ništa
samo se hvali.
clown Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
putar1200
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
putar1200


Broj poruka : 411
Godina : 55
Lokacija : Brčko distrikt
Datum upisa : 11.04.2010

Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimePon 5 Jul - 11:20

Na jednoj planinskoj cesti, jedan seljak vidi policijski auto (nije buba!) koji ide prema vrhu planine, vozeći u rikverc.
- Ma zašto momci vozite u rikverc?
- Zato seljaku jedan jer neznamo da li na vrhu planine ima okretište gdje se možemo okrenuti.
Nakon desetak minuta seljak opet sretne isti policijski auto koji se spušta niz cestu, vozeći opet u natrag.
- Ma kako to da se i spuštate u rikverc?
- Ma našli smo na vrhu gdje se možemo okrenuti!. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeČet 8 Jul - 10:36

U paklu dva kotla
kraj jednog stoji djavo a kraj drugog niko pa ga pitaju sto stoji samo kod jednog
a djavo ce - pa ovde guram nazad one koji oce da izadju a tamo su samo srbi s njima nema problema oni jedan drugog vuku nazad lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeČet 8 Jul - 10:37

Policajac zaustavio pripitog Muju pa ga pita:
'Mujo, jesi li ti to pijan?'
'Nisam,' odgovori Mujo.
'A jesi trijezan?'
'Nisam.'
'Pa što si onda?' pita policajac.
'Taman,' odgovori Mujo.


Sjedi Mujo na rivi i zabrinuto razmišlja na glas promatrajući more:

'Vidi, vidi, Fata jučer nije znala ni plivati, a danas roni neprekidno već
pola sata!'
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitimeČet 8 Jul - 10:39

Svako jutro komsija kad krene na posao, pozvoni kod komssinice:
-Dobro jutro komsinice imas li ti *icku.
-Mars budalo jedna.- odgovori ona i zalupi vrata.
Dosadi to jednom komsinici i pozali se muzu.
-Dobro.- rece muz - Ja cu sutra ujutro ostati kod kuce i cekati iza vrata
a ti mu reci da imas, pa da vidim sta ce onda, da ga ja pitam nesto tad. Twisted Evil
Sutra ujutro pozvoni komsija:
- dobro jutro ko... nije ni zavrsio a ova odgovori:
- Imam, pa sta onda?
- Pa koji k*rac tvoj muz onda trazi od moje zene, kad je i ti imas. :icon_motz:
rece komsija i ode
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Admine, gdi da mećemo vicove?   Admine, gdi da mećemo vicove? - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Admine, gdi da mećemo vicove?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Admine!!
» Molim admine za brisanje teme, otvorio sam novu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: