vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 dobar dan

Ići dole 
+22
becavw
Maja
pera
markoniw
vlaja
dexit
Braca
GibaniTZa
pavle
popesky
nebkv
mimi westfalia
Slavko St
bubuleja
Dika
milan
gazda
toxic
vlajko05
strid
igorsnegi
missV.
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeUto 2 Sep - 22:58

barn dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Vule
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Vule


Broj poruka : 175
Godina : 46
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Sep - 11:32

Pozdrav Ivana! Smile
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Sep - 12:46

missV. ::
hvala na tako dragoj dobrodoslici!!
bas ste me obradovali.
a bila sam vredna, pa sam vec zvala cika bozu koji nema internet, pa je za njega nikola (nijah) postavio oglas, a cika boza prodaje belu bubu koja je presla 70.000km jer ju je imao neki penzioner pre cika boze, nalazi se u rakovici sada i sve u svemu predivno zvuci. jel zna neko iz prve ruke nesto o toj bubi?
ja cu otici sutra da je pogledam, ali u cipele, recimo, se stvarno neuporedivo bolje razumem Smile


verujem da ovde nepostoji ni jedna osoba kojoj neko nije nudio bubu koju je vozijo penzijoner, chikica, dekica, starkelja koji ju je ceo zivot drzao u garazi i milovao krpom, pa onda umro, bolesan, ili mu oduzeli pravo na vozacku pa sad prodaje njegov praunuk, posto njemu to netreba posto ima 45 auta pa mu puno da registruje 46. ... to je do te mere trula prica kao sto je trula i moja buba ... vec razmisljam da se uclanim u dom pemzijonera Smile

polako sa potragom ... sastanak ... pa zoves interVWentnu jedinicu da smaraju prodavca sa chekicima, magnetima , podjahuju, zajahuju itd ... pa kad prodje najrigoroznije testove --- ondak pazari ... i sa sretjom ti bilo queen
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Sep - 14:38

Pozdravw cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Sep - 18:48

popesky ::
missV. ::
hvala na tako dragoj dobrodoslici!!
bas ste me obradovali.
a bila sam vredna, pa sam vec zvala cika bozu koji nema internet, pa je za njega nikola (nijah) postavio oglas, a cika boza prodaje belu bubu koja je presla 70.000km jer ju je imao neki penzioner pre cika boze, nalazi se u rakovici sada i sve u svemu predivno zvuci. jel zna neko iz prve ruke nesto o toj bubi?
ja cu otici sutra da je pogledam, ali u cipele, recimo, se stvarno neuporedivo bolje razumem Smile


verujem da ovde nepostoji ni jedna osoba kojoj neko nije nudio bubu koju je vozijo penzijoner, chikica, dekica, starkelja koji ju je ceo zivot drzao u garazi i milovao krpom, pa onda umro, bolesan, ili mu oduzeli pravo na vozacku pa sad prodaje njegov praunuk, posto njemu to netreba posto ima 45 auta pa mu puno da registruje 46. ... to je do te mere trula prica kao sto je trula i moja buba ... vec razmisljam da se uclanim u dom pemzijonera Smile

polako sa potragom ... sastanak ... pa zoves interVWentnu jedinicu da smaraju prodavca sa chekicima, magnetima , podjahuju, zajahuju itd ... pa kad prodje najrigoroznije testove --- ondak pazari ... i sa sretjom ti bilo queen



Kod mene je uvek takav slučaj Smile Nadjem uvek auto od starkelje a kući registrovano 5 auta tako da nije trula priča a onda nije ni buba Smile
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSre 3 Sep - 19:26

Milosk ::
popesky ::
missV. ::
hvala na tako dragoj dobrodoslici!!
bas ste me obradovali.
a bila sam vredna, pa sam vec zvala cika bozu koji nema internet, pa je za njega nikola (nijah) postavio oglas, a cika boza prodaje belu bubu koja je presla 70.000km jer ju je imao neki penzioner pre cika boze, nalazi se u rakovici sada i sve u svemu predivno zvuci. jel zna neko iz prve ruke nesto o toj bubi?
ja cu otici sutra da je pogledam, ali u cipele, recimo, se stvarno neuporedivo bolje razumem Smile


verujem da ovde nepostoji ni jedna osoba kojoj neko nije nudio bubu koju je vozijo penzijoner, chikica, dekica, starkelja koji ju je ceo zivot drzao u garazi i milovao krpom, pa onda umro, bolesan, ili mu oduzeli pravo na vozacku pa sad prodaje njegov praunuk, posto njemu to netreba posto ima 45 auta pa mu puno da registruje 46. ... to je do te mere trula prica kao sto je trula i moja buba ... vec razmisljam da se uclanim u dom pemzijonera Smile

polako sa potragom ... sastanak ... pa zoves interVWentnu jedinicu da smaraju prodavca sa chekicima, magnetima , podjahuju, zajahuju itd ... pa kad prodje najrigoroznije testove --- ondak pazari ... i sa sretjom ti bilo queen



Kod mene je uvek takav slučaj Smile Nadjem uvek auto od starkelje a kući registrovano 5 auta tako da nije trula priča a onda nije ni buba Smile


ma moj komshija je prodavao jednu "J" bubu, koju je , naravno, nasledio od dede, koji vise nesme da vozi , start cena 1700 eur !!! kune se da je prva farba i prvo sve ... a ja ga pitam pa sto su onda kederi i lajsne ofarbane istom bojom? Smile) i da ne duzim u medjuvremenu me je obavestavao o padovima cene ... tako da je na kraju otisla za 500 ...

e .. o tome pricam ...
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
missV.
pridošlica
pridošlica
missV.


Broj poruka : 7
Godina : 48
Lokacija : beograd
Datum upisa : 31.08.2008

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimePet 5 Sep - 19:07

Milosk ::
popesky ::
missV. ::
hvala na tako dragoj dobrodoslici!!
bas ste me obradovali.
a bila sam vredna, pa sam vec zvala cika bozu koji nema internet, pa je za njega nikola (nijah) postavio oglas, a cika boza prodaje belu bubu koja je presla 70.000km jer ju je imao neki penzioner pre cika boze, nalazi se u rakovici sada i sve u svemu predivno zvuci. jel zna neko iz prve ruke nesto o toj bubi?
ja cu otici sutra da je pogledam, ali u cipele, recimo, se stvarno neuporedivo bolje razumem Smile


verujem da ovde nepostoji ni jedna osoba kojoj neko nije nudio bubu koju je vozijo penzijoner, chikica, dekica, starkelja koji ju je ceo zivot drzao u garazi i milovao krpom, pa onda umro, bolesan, ili mu oduzeli pravo na vozacku pa sad prodaje njegov praunuk, posto njemu to netreba posto ima 45 auta pa mu puno da registruje 46. ... to je do te mere trula prica kao sto je trula i moja buba ... vec razmisljam da se uclanim u dom pemzijonera Smile

polako sa potragom ... sastanak ... pa zoves interVWentnu jedinicu da smaraju prodavca sa chekicima, magnetima , podjahuju, zajahuju itd ... pa kad prodje najrigoroznije testove --- ondak pazari ... i sa sretjom ti bilo queen



Kod mene je uvek takav slučaj Smile Nadjem uvek auto od starkelje a kući registrovano 5 auta tako da nije trula priča a onda nije ni buba Smile


pocinje polako da mi biva jasno kakva je otprilike akcija potrage za bubom. imacu na umu sta ste mi rekli i moliti sa savetovanje kada nesto nadjem. kod dede nisam stigla.
kao ni u kran na druzenje..
opravdano, majke mi.
jel se skupljate i sledeceg cetvrtka?
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimePet 5 Sep - 19:18

Sastanci su "samo" svakog prvog četvtka u mesecu...

Ali sutra u pola deset kod Krana se skuplja kolona za polazak u Obrenovac pa će te neki od članova sigurno povesti ako budeš bila zainteresovana...

Sledeće okupljanje će biti skup u oktrobru, o tome nešto više drugom prilikom...
Nazad na vrh Ići dole
missV.
pridošlica
pridošlica
missV.


Broj poruka : 7
Godina : 48
Lokacija : beograd
Datum upisa : 31.08.2008

dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitimeSub 6 Sep - 10:11

GibaniTZa ::
Sastanci su "samo" svakog prvog četvtka u mesecu...

Ali sutra u pola deset kod Krana se skuplja kolona za polazak u Obrenovac pa će te neki od članova sigurno povesti ako budeš bila zainteresovana...

Sledeće okupljanje će biti skup u oktrobru, o tome nešto više drugom prilikom...


hvala. onda se vidimo u oktobru
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dobar dan - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan   dobar dan - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dobar dan
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Dobar
» Dobar dan...
» dobar dan svima
» Dobar bife
» Gospodo, dobar dan!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: