vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 dobar dan svima

Ići dole 
+6
Dika
bakir
savan
Boka bubilak
aqua
srdjan2277
10 posters
AutorPoruka
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 4 Apr - 18:35

evo i mene konacno. bice slika bice i voznje nadam se uskoro.inace radim na jednoj bubi vec par godina i drago mi je da nas ljubitelja buba ima u ovolikom broju Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
aqua
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
aqua


Broj poruka : 389
Godina : 55
Lokacija : bgd
Datum upisa : 18.10.2009

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 4 Apr - 20:32

DOBRODOSAO!!!!!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 4 Apr - 20:55

Pozdravw cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
savan
VW entuzijasta
VW entuzijasta
savan


Broj poruka : 121
Godina : 40
Lokacija : beograd
Datum upisa : 01.06.2009

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 4 Apr - 21:37

Dobrodosao... cheers
Nazad na vrh Ići dole
bakir
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
bakir


Broj poruka : 324
Godina : 44
Lokacija : Bosna i Hervegovina Sarajevo
Datum upisa : 30.11.2009

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 4 Apr - 21:39

Popzdrav i dobro dosao
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimePon 5 Apr - 6:39

PozdraVW cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
malimilan
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
malimilan


Broj poruka : 308
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.02.2009

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimePon 5 Apr - 18:25

pozz cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.yahoo.com
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimePon 5 Apr - 22:23

Posto sam nov i na forumu buba beograd-a a da ne bih ponovo kucao,predpostavljam da cete mi i vi postavljati ista pitanja bicu malo bezobrazan pa cu copi-paste moje predstavljanje sa onog foruma...... Idea Idea Idea

Da budem iskren razmisljao sam bas puno o ovakvim pitanjma, ali posto je buba pri "kraju" radova.... ostacu nedorecen Salim se! Malo cu vas zagolicati Verovatno se nekim nece dopasti sto je buba kako vi kazete secena ali takvu sam je vec pazario davne 1999 god. i onda je dugo stajala u nekoj hali cekajuci neko lepse vreme,da dobro razmislim sta cu i kako cu i odakle da pocnem. Da me jedan prijatelj koji je insistirao na njenoj kupovini, a koji je u to vreme vozio sredjenu bubu nije povezao sa Koridom iz Jabuke,ostala bi verovatno jos da trune u onoj hali ko zna do kada.... Inace buba je 1967 god. bila je 1200 ali je sada u njoj motor 1600. Toliko za sada Njena prica pocinje jos ranije, tacnije 1995 god. u jesen kada je zbog kvara motora prestala da radi,drugar koji je tada i vozio pocinje sa nekakvim cudnim projektom "INSECT". Posto se bavi air brushom,a u cilju promovisanja istog na nasem prostoru hteo je da napravi neko cudo od nje. Trebao je biti u ono vreme neki air brush u vrednosti od tadasnjih 20000dm i muzikom priblizne vrednosti. Kako je on planirao,auto je trebao da bude gotov za sajam 1996 god. sto buba naravno na moju ili njegovo srecu nije nikada docekala pa je kao takva zavrsila u dnu njegovog dvorista cekajuci na svoj red. Motor je bio u 3 gajbice, ostali delovi u 2 dzaka, prednja krila su bila prosirena, zadnja isecena kao i zadnji kraj i zadnja hauba da bih motor mogao da se vidi, krov je spusten za nekih 12 cm. Famozni "INSECT" trebao je da nosi i neki spojler izliven iz zadnjih krila koji ja nisam video cak ni kao ideju na papiru. Imala je tada neke prosirene felne i na njima odradjen air brus sa slivanjem boje. Par godina su,tacnije 96',97' i 98' te felne bile na sajmu automobila na standox-ovom standu zajedno sa jamahom xt koja je isto bila u air brushu, sredjena kao danasnji suprmoto motori. Tu se i zavrsava bubino predstavljanje siroj javnosti. No,da se vratim na temu.... Na tim felnama tada su bile napred 225x55-15 i nazad 285x nesto(od dzipa)-15. Davne 1998 god.drugar resava da ode stomakom za kruhom u vece mesto i 1999 god. zbog selidbe a delom zbog trenutne finansijske situacije i nemogucnosti da odnese nju, dolazim u posed bube ( citajte necega ). Ovde cu se sada nadovezati na onu pricu od ranije,buba je stajala i stajala i stajala i stajala u nekoj hali..... 2001 god. "INSECT" izlazi na svetlo dana i tada pocinje mukotrpna borba sa ovdasnjim majstorima u razumevanju mog auta koji je iskreno bio samo za otpad. Falilo mi je sve, krenuo sam od nule..... i evo 2010 god.kada konacno mislim da mogu da kazem da je "pri kraju"
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimePon 5 Apr - 22:55

lepa prica ali nista bez slikadobar dan svima Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimePon 5 Apr - 23:56

Prici nikada kraja bounce bounce bounce a bice i slika uskoro, dok ih samo sakupim i skeniram posto u ono vreme sa posetka radova nije bilo digitalnih aparata pa mi se te slike ne nalaze u kompu i treba mi vremena da to odradim. Iz istog razloga nisam ni hteo da se registrujem na forumu ali boze moj, sta je tu je. Posto ni sami niste znali da ova buba postoji strpicete se jos toliko bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeUto 6 Apr - 0:03

Uglavnom ima po malo od svega Smile kombinovao sam vise pravaca. A ako je to taj gdin. Dika sa kojim sam se skoro cuo tel. nabavio sam i zadnje diskove, stizu mi za koji dan. U pitanju je kompletan set
Nazad na vrh Ići dole
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 22 Avg - 11:08

konacno registrovana i spremna za voznju bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Zoka Kokan
VW entuzijasta
VW entuzijasta
Zoka Kokan


Broj poruka : 144
Godina : 57
Lokacija : selo Americ Mladenovac
Datum upisa : 23.03.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeNed 22 Avg - 11:31

A slika,nema,da vidimo tu ljutu makinu?
Nazad na vrh Ići dole
http://telenormail.rs
srdjan2277
pridošlica
pridošlica
srdjan2277


Broj poruka : 14
Godina : 47
Lokacija : vojvodina
Datum upisa : 04.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeSre 3 Nov - 17:19

Nazad na vrh Ići dole
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitimeSre 3 Nov - 22:42

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





dobar dan svima Empty
PočaljiNaslov: Re: dobar dan svima   dobar dan svima Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
dobar dan svima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dobar dan...
» Dobar
» dobar dan
» Gospodo, dobar dan!
» Dobar bife

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Predstavljanje članova-
Skoči na: