vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sredjivanje splita novembar 1949

Ići dole 
+59
Carbon
Bug-ren
bubac
Jovan
lepibajloni
Ata Krebs
Srki Split
Vanja
mimi westfalia
Lasto
axy
wendol
igorA
pocetnik
Pepi
bili
bubamara
nebojša
Ivan luft
iron
kosta
Slavko St
yeti
cacak
djordje 1200j
Milosk
bibin11
emil_MK
mavs
Nemanja Nikolić
AC ACA
Dika
Klemen Klemen
pavle
Rakas Boris
milan
Admin
strid
mema
zikale
vlaja
bubuleja
GibaniTZa
nebkv
dexit
Braca
jovca
popesky
igorsnegi
pera
Ivan V
vlajko05
nikson
KdF
Doktor
becavw
toxic
Bugman
Tomas Volk
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Sledeći
AutorPoruka
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 0:14

Ne,ne farba se.
Imao sam kvar na CO2 aparatu pa kako se pise samo lepo a ne i ruzno cutao sam.
Crkao prekidac (2500 dinara),ugradjena sklopka (800 dinara) i zamenjena klesta za masu (500) plus postarina 300 i eto.To je nesto sto se plati samo da se proces nastavi.Neplanirano al sta se moze.
Ostala su vozaceva vrata.Taman sam krenuo da ih radim i onda je CO2 riknuo.
Ostalo je gotovo.Kad zavrsim vrata idu slike a onda ce buba da saceka jer je uskocio neki tip sa novijim autom kod farbara.
Danas sam iskoristio dan za kupovinu materijala za farbanje.Znam da i tu mnogi imaju da pricaju o najnovijim i skupim materijalima al slike toga niko ne daje.
Evo,nema lazi nema prevare.Ovo ce da ide na moj split.Po meni je to neka sredina sa kvalitetom i cenama.Mogao sam da placam vise al mislim da nema svrhe.Ona kanta u pozadini je boja a na njoj kartica ofarbana sa L41 black.
Boja je od Mipe 3,5 seta i kostala je 95 EUR.Sve ostalo od materijala je kostalo 185 EUR.Dakle skupa 280 EUR.
Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 20090507image0001
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 0:34

".Znam da i tu mnogi imaju da pricaju o najnovijim i skupim materijalima al slike toga niko ne daje."

verovatno sto vecina te materijale preda majstorima, a oni zavrse ko zna na cijem autu...
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 8:57

Tomo, jel može malo o ovom, šta je tu šta i za šta će se koristiti. Hoću reći postupak ukratko. Naravno ako nije problem ili eventualno odavanje neke male tajne velikih majstora farbarskog pištolja...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 9:02

Tomo ... svestan li si da ces jednoga dana pistolj u ruke pa udri farbom po gvozdju ... ne opiri se ... to je jace od tebe What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
iron
VW zaluđenik
VW zaluđenik
iron


Broj poruka : 195
Godina : 41
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 19.12.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 9:04

Tomo 3,5 seta je koštalo zajedno 95e, nešto mi je to malo!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 9:16

Ajde ako te ne mrzi da sastavis "shoping Listu" ovoga sa slike,onako redosledom kojim ce se nanositi na tvoju bubicu, nesto kao

1. mokra krpa - sluzi da lim bolje zardja - cena 345 EUR
2. suva krpa - ponistava dejstvo mokre krpe - 194eur
3. kanta bitempere - da okrecim tetkinu shupu - 5 EUR
4. Bundash (valjak) - za nanosenje broja 4 - 1 EUR
5 ...
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 9:48

To Iron
Vec nekoliko auta sam farbao sa MIPA i sasvim je OK.
Cena je takva i to nije nejjeftinija akrilna boja.Da kazem sredina.
Skupe i marke na glasu zaobilazim iz principa.
Klinci nabdze juga ili neki drugi bezveze auto i onda gde ispoljavaju komplekse?
Kod farbanja nararavno Very Happy Mozda on nije ni zavaren kako treba al mora da bude skupa boja.
E bas zato ja necu tako.Ranije sam kupovao lechler akrilnu po 40 EUR set i vidim da se isto dobije sa MIPA.
Cena iste boje od Max Meyera je 4900 dinara a i od Duponta.Jedino mi je ovaj drugar koji ih prodaje fer pa kaze da jeste cena ista al su nebo i zemlja.Dupont je najbolji.
Nisam hteo da bacam pare jer crna je crna a moja buba nije neki novi slupani BMW ili slicno.Jednostavno ja tako hocu.Tamo gde ja kupujem su imali od jeftinijih Helios i belgijski Duxon i to je 300 dinara po setu manje.Dakle nije najjeftinije a prvo sledece je duplo skuplje
To Popesky
Ja i sada farbam ali samo gole nezasticene povrsine.Da drzim splahtle i smirgle to nema pojma,alergican sam na to
To Bili
NEma nicega sto bi bila tajna.Svi ti farbari rade prema nekom iskustvu sa odredjenim proizvodima.Neki su manje a neki vise skloni promenama a uvek to placa musterija.Ja znam da budem nezgodan kad je to u pitanju pa sam ih nekoliko promenio.Nisam zakeralo ali kad primetim da me neko uvrce a ja prema njemu ispao vise nego fer...
Da krenem redom
Dve velike kante u pozadini i dve plasticne boce su 3,5 seta boje.ZNaci boja,razredjivac i katalizator.NA kanti sa bojom je kartica sa namazanom crnom L41.
Bodi 950 je podna zastita i nabacice je na unutrasnje i spoljne blatobrane.Ostale povrsine sam ja uradio sa istim.Juce sam sazano da je to isto ali od Mipa po ceni tu ali je daleko kvalitetniji materijal.Posto sam vec ovaj koristio nisam hteo da mesam.
Ovaj Antisil 771 sluzi za odmascivanje povrsina.
Akril 740 sluzi za razredjivanje spric kita.Kanta na kojoj pise spric kit se mesa sa ovim 722 i razredjuje sa 740
Ovih 5 kanti od Mipa su poliester i metal kit a male tubice su njihovi katalizatori.
Znaci na celi auto se nanosi prvo poliester na vece rupe,obradjuje sa pa se onda te nove rupe popunjavaju metal kitom.Opet se obradjuje i zavisno od vestine onoga ko radi popunjava se jos dok se ne desi da ostanu samo male rupice odnosno hrapava povsina.Onda se pistoljem nanosi Ovaj Bodi 275 (mesa se sa male tri bocice u kutiji) i razredjuje sa 740.Ima ga u ovoj kolicini jer moj auto nije samo mestimicno da treba da se obradi vec je cela karoserija sa neravninama od flap diska.Da bi ga ocistio do lima moralo je a sada se to popravlja bsa ovim materijalom..
NA kraju ako se pojave i posle ovoga kakve rupice ide Bodi Fine.To se popravi pa se onda nabacuje ovo iz kante na kojoj pise spric kit pomesan sa ovim iz 722
E onda ide svima dobro poznata vodena smirgla
Ona se na slici nalazi u ovoj hrpi.Tu je i ostalih smirgli sa raznim granulacijama,krpa,cediljki,zastitnih traka,folija,specijalnih okruglih smirgli za roteks,brusilicu,raspu i ostalo.
Mozda je malo kolicina diskutabilna za neupucene ali ipak je moj auto radjen ne mestimicno vec nema gde nije clown
Znaci ovo je odprilike polovina materijala u odnosu na potrebnu za kombi.Zato mi i ne pada tesko Very Happy
Sva ova muljanja sam gledao X puta al na kraju ispadne svaki put cista sreca.
Razumem da je moderne automobile moguce uraditi sa malo muke i da budu skoro idealni ali kod starih je pravilo truda sto vise i iealnog nema.
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 10:34

Hvala na odgovoru.

Malo sam alergičan na farbare, pa sam napisao tako kako sam napisao, jer od svog posla prave veliku misteriju.

Tomas Volk ::
Bodi 950 je podna zastita i nabacice je na unutrasnje i spoljne blatobrane.Ostale povrsine sam ja uradio sa istim.

Ostale površine su...

Ne bi bilo loše, zarad nas neukih, ako to mogućnosti dozvoljavaju, s vremena na vreme posetiti farbara sa foto aparatom, pa fotke podeliti sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 10:39

fala
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 11:38

To Bili
Ono sto sam ja premazao sa 950 je deo karoserije gde lezi rezervoar,rezervni tocak ali sve sa donje strane,deo iznad menjaca,tuneli sa donje strane i jos ponesto.Farbaru ostaje da ga nabaci tamo gde tockovi mogu da ogule zastitu bacanjem kamencica.
Ja sam vise puta naglasavao da mi je taj posao grozan a isto tako i iskustva sa nazovi majstorima tog zanata.
Ovo sto sam napisao sta se sa cim mesa i sta cemu sluzi je cisto moj zakljucak na osnovu vidjenog i to mnogo puta.Isto nemam namere da sam eksperimentisem sa tim i pokusam da to radim.Nije to moj svet Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 11:47

Znači podovi od dole ne idu tim 950.

Pretpostavljam da se sve kompletno (i preko 950) na kraju farba sa L41.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 12:03

To Bili
Da,950 moze da se farba.
Razmisljam da i pod uradim sa njim.
Mozda bi trebala neka vrhunska zastita umesto ove ali mislim da nema potrebe jer auto sa asfalta nece,isto po snegu i ledu nema pojma.Neka ostecenja na 1000-1500 km godisnje tesko da ce moci da se naprave u dobrim uslovima voznje.
Meni je sasija ociscena ali treba posle farbanja podici karoseriju.
Moram da ocistim i ofarbam menjac,prednji trap,uradim kocnice,postavim sijle.
Ranije sam sve to sredjivao,postavljao karoseriju pa onda na farbanje.
Dzaba trud oko sasije kad padne spric kit ili boja i sasija ili trapovi umesto da ostanu crni budu u boji karoserije.
Sasija i tockovi su mi bitni da auto ode na farbanje mada je pametnije imati neku prikolicu nosac za karoseriju a sasiju raditi nezavisno.
Ima tu petljancije.Malo me tesi sto ce sve biti crno.
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 13:09

Ako sam slobodan izneti svoje mišljenje.

Citat :
Mozda bi trebala neka vrhunska zastita umesto ove ali mislim da nema potrebe jer auto sa asfalta nece,isto po snegu i ledu nema pojma

Sa ovim se potpuno slažem, a koliko se sećam i fabrički nije bilo ništa osim farbe. Ali. Taj 950 i njegovo nanošenje na pod je verovatno neka cifra ispod 100 e. Kad čovek radi tako detaljno i ozbiljno veliki i skup projekat ovo nije neka cifra. Da ne bude posle kajanja zato što nije uradjeno. Ako bi se i to uradilo može se mirne duše reći učinio sam sve što sam mogao. A onda se može i sići sa puta na neku livadu, šumicu i tako to gde već sve skupovi budu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 13:17

Uradicu ja podnu zastitu i naravno da auto pravim za voznju i uzivanje a ne za muzej.
Mislio sam da ako bi se auto vozio bez trunke paznje i svakodnevno eksploatisao onda bi trebalo ne zaliti para za zastitu.
Uzgred mislim da je dva komada 950 dovoljno za pod a to mu je manje od 800 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
iron
VW zaluđenik
VW zaluđenik
iron


Broj poruka : 195
Godina : 41
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 19.12.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 13:54

Tomo meni su najbolje PPG boje, cena je oko 40e set akrilne boje, što se tiče mipe nisam znao da su tako jeftine. Moj otac je 30godina farbao automobile i bio jedan od najboljih majstora u Smederevu, prošle godine je prestao da radi zbog bolesti. Ja sam pre fakulteta radio farbanje automobila i pripremu, to jest od svoje 12god. sam počeo da učim zanat. Dok sam studirao u BG malo sam radio preko leta i uvek sam izbegavao da radim sa jeftinim bojama i obično kada je nešto dobro čovek ne želi da menja.
Nisam radio sa Mipovim bojama i ne znam kave su. Samo napred! lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
iron
VW zaluđenik
VW zaluđenik
iron


Broj poruka : 195
Godina : 41
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 19.12.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 14:04

Ako ti bude trebao neki savet u vezi farbanja slobodno pitaj, jer sam mahom radio nove automobile pa je farbanje moralo da ispadne idealno!
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 14:09

Dobro ajde da otkrijem sta stvarno mislim.
Mozda ce nekome da smeta al meni se gade sve te marke i da je ikako moguce najradije bih auto farbao kunc lakom ili nitro lakom.
Kako toga odavno nema vecina proizvodjaca boja je u akrilu prevela stare sifre boja.
To da se razumemo nisu one stare boje vec nesto sto je svaki proizvodjac za sebe uspeo da dobije a da lici na one nekadasnje.
Kunc lak je isao do juna 49 i danas ga prvode po RAL-u a nitro lak koji je krenuo od jula 49 je danas preveden na akril.
Mozda je zgodna prilika da potrazim neke od receptura za spravljanje originalnih nijansi.Ajde pokusacu i to posto vidim da vas boje zanimaju.
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 15:25

Evo slikao sam moju fotokopiju originalnog kataloga rezervnih delova za bubu ,izdanje oktobar 1957.Poglavlje vezano za boje.
Prvi deo predstavljaju boje koje su koriscene do 1957,zatim ide deo koji se zove Mischlacke i to je u stvari navedenih 12 osnovnih boja iz kojih su spravljane sve nijanse.Na kraju su fabricke oznake za npr.dihtamsu,pastu za kocione cilindr itd.Ko zeli ovo da izucava mogu da pomognem Very Happy
Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_010

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_011

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_012

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_013
E sad da pripremim primer za spravljanje jedne nijanse Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimePet 8 Maj - 15:59

Dakle mischlacke ili tih navedenih 12 boja je islo do 1957.
Mesanjem 3 ili 4 boje od tih 12 su dobijene sve ostale iz tog vremena.Kasnije je na tih 12 dodato jos pa je postojalo i vise mogucnosti
Evo na primer
Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 136_az10
sa ove strane se recimo boja L35 metallic blue dobija mesanjem :
41 % LM30
9 % LM40
10% LM70 i
40 % LM90
Prosto zar ne?
U stvari koga je jos briga za ovo What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeSre 13 Maj - 21:20

Danas napokon zavrsih radove na limariji.Split a i ja sa njim sada moramo da cekamo na farbanje.Poslednje sto sam danas uradio su bila vozaceva vrata i obadve lajsne na tunelima ispod vrata.Sada se moze reci da ce od njega ipak ispasti auto Very Happy
Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_014

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_015

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_016

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_017

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 2009_018


Poslednji izmenio Tomas Volk dana Čet 14 Maj - 0:18, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeSre 13 Maj - 21:38

Da ga ne ureknemo pred farbanje Question

svaka cas`
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeSre 13 Maj - 21:45

To Bugman
Nezavisno od toga farbar zadrzava sva prava da ga usere Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
nikson
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
nikson


Broj poruka : 410
Godina : 49
Lokacija : tivat
Datum upisa : 09.08.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeSre 13 Maj - 21:47

Split je zakon!
Tomislave,ne pravi se tako leteca masina! lol!
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeSre 13 Maj - 22:14

jos od kad je zapocet nisam ni pomislio da ovo nece ispasti auto, vec sad lici na auto, a tek posle farbanja...

a ako farbar zasere bice, hasan seckati...
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitimeČet 14 Maj - 9:47

I da farbar odradi odlicno svoj posao zar mislite da Toma perfekcionista nece naci zamerku. Razz Razz

Sreca je da nema tako dobrih farbara ! Cool Cool Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
Sponsored content





Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sredjivanje splita novembar 1949   Sredjivanje splita novembar 1949 - Page 24 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sredjivanje splita novembar 1949
Nazad na vrh 
Strana 24 od 34Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29 ... 34  Sledeći
 Similar topics
-
» Oval faltdah novembar 1956
» Restauracija barndoor panela novembar 1950
» zadnja hauba pre 1949
» delovi za bubu iz 1949 godine
» sredjivanje T2b panel

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: