vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Beca,Barndoor,Paracin & Co

Ići dole 
+9
Doktor
bubuleja
dexit
toxic
Ivan V
buRago
Tomas Volk
becavw
nebkv
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beca,Barndoor,Paracin & Co   Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Icon_minitimeSre 5 Mar - 7:24

prednji branik izgleda spasljiv Basketball
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beca,Barndoor,Paracin & Co   Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Icon_minitimeSre 5 Mar - 9:48

Imalo je tu par delova,branik,pregrada izmedju kargo i putnickog prostora,km sat,ostatak prednjeg trapa,ostecen menjac,stakla,ostatci vrata.S obzirom da se ljudi bave prodajom gvozdja na kilo ocekivali smo neku slicnu cenu,pa i duplo veca ne bi bila problem,ali su oni opalili neku sumu od 150-200e ako se dobro secam za tih par stvari.Uz taj dolazak i jos jedan neminovan da bi se sve to pokupilo cena je bila neprihvatljiva Crying or Very sad .Slicno se i meni desilo na otpadu sekundarnih sirovina u okolini Topole.Vracajuci se sa skupa prosle godine u Mladenovcu ugledam ja veliki otpad skoljki,raspitam da malo procunjam,i naletim na iskasapljen panel T1.Gotovo nista od njega nije ostalo sem kompletnog prednjeg trapa.Tip na otpadu nije znao nista blize da mi kaze i ja odem kuci.Nakon odredjenog vremena odem do Tome,pa pravac Topola po trap.U nekim najgorim ocekivanjima mislio sam da ce cena ici do 50e,ali smatrajuci da je to otpad sekundarnih sirovina,mislio sam da je to vrh cene.Odem tamo,kad tip ni manje ni vise odvali 100e Evil or Very Mad Okrenemo se i vratimo kuci.U sustini da je poslednji trap u Srbiji,i da je upotrebljiv dao bih i tih 100e,ali ovako...Za tu lovu sam u Paracinu rezervisao kompletan kombi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
beli@inffo.net
VW entuzijasta
VW entuzijasta
beli@inffo.net


Broj poruka : 111
Godina : 44
Lokacija : Koceljeva
Datum upisa : 20.01.2008

Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beca,Barndoor,Paracin & Co   Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Icon_minitimeSub 8 Mar - 12:37

Tomas Volk ::
To Toxic
Ima Ivan i bolju fotku (iz drugog ugla to isto).
To Ivan
Nisam znao da izgledam ovako strasno affraid
I moj omiljeni lik Undertaker bi pobegao da me je video sa brusilicom ovakvog What a Face A tek Umaga What a Face
Da bio je lep dan,nema sta Very Happy
I meni je omiljeni lik Undertaker,a sto se fotke tice mozda bi trebalo da se prijavis kao takmicar iz Srbije,akose od ovog ne uprpe,ne znam od cega ce Question
lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://Autobat.co.yu
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beca,Barndoor,Paracin & Co   Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Icon_minitimeSub 8 Mar - 13:21

To Beli
Kad ti je vec Undertaker omiljen lik idi na google ili na yuotube i ukucaj undertaker ako vec nisi.
Ja sam uzivao u tome.
Mali off Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Beca,Barndoor,Paracin & Co   Beca,Barndoor,Paracin & Co - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Beca,Barndoor,Paracin & Co
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Pop out prozori
» Barndoor panel 1951
» Barndoor oktobar 1954
» Barndoor
» barndoor sitnice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: