vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 stari,stari kofer!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeUto 29 Jan - 18:54

drustvo,javio mi tetak da mi je pronasao onaj pak treger sto ide na poklopac motora!sad trazim nesto u skladu sa tim a najvise bi odgovarao neki prastai kofer,kao na slikama ong zeljkovog kabriolet karmana.ako neko ima,drago bi mi bilo da se dogovorimo oko toga.pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeUto 29 Jan - 21:17

slow Bo ::
drustvo,javio mi tetak da mi je pronasao onaj pak treger sto ide na poklopac motora!sad trazim nesto u skladu sa tim a najvise bi odgovarao neki prastai kofer,kao na slikama ong zeljkovog kabriolet karmana.ako neko ima,drago bi mi bilo da se dogovorimo oko toga.pozdrav!

Ma imas u Banja Luci na jednoj svetlo zelenoj bubu stoji takav kofer kakav trazis, slobodno skini i nosi nece gazda nista da ti kaze, dobar je covek.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Gost
Gost




stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeSre 30 Jan - 9:08

Dika, prvo ga pitaj na koliko je susreta bio, pa ga onda treba pomoći? Koliko je pomogao da se susret održi, ili neku ideju?
Koliko ja znam ni na jednom! Imam ja evidenciju.
Znam ja ko je "Bubaš", a i znam koja je žaba digla nogu, jer je vidjela da se konj potkiva.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeSre 30 Jan - 9:45

miroslav ::
Dika, prvo ga pitaj na koliko je susreta bio, pa ga onda treba pomoći? Koliko je pomogao da se susret održi, ili neku ideju?
Koliko ja znam ni na jednom! Imam ja evidenciju.
Znam ja ko je "Bubaš", a i znam koja je žaba digla nogu, jer je vidjela da se konj potkiva.

To je Ciro samo moj pokusj da te Banjalucani potraze lol! a o tome kako se mestani odazovu na skup u njihovom gradu da ne pricam. affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Gost
Gost




stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeSre 30 Jan - 10:33

affraid affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimeNed 3 Feb - 22:43

Prvo i prvo,Miroslave,trebalo bi i da imam sta pokazati ako planiram da se pojavim na skupu,bar da to auto upristojim do neke mjere.
Drugo,moje auto je prvi put registrovano krajem avgusta a starom vlasniku su bile ukradene tablice tako da nisam imao nikakve
Trece,nisam uopste u drzavi bio za vrijeme susreta
Cetvrto,i posljednje,ako je ovo nacin na koji ti hoces nekoga da zainteresujes,pozoves,ili da mu bar obratis paznju na buba klub,onda mislim da si upravo pokazao kako se to ne radi.Ustvari,ovo nije nacin da bi se na bilo sta ukazalo,osim za malo popovanja.Cemu to,pojma nemam!
A ovo o zabi i konju necu ni da komentarisem,vidis valjda i sam koliko je umjesno.
Usput,pronasao sam neki stari,kozni kofer tako mi pomoc nece trebati.Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimePon 4 Feb - 7:59

Super što si pronašao kofer, obično ih ima po buvljcima, bar po Novom Sadu, ne znam kakva je situacija u tvom kraju..
Za sve ostalo ne ljuti se... Među Bubašima mora biti tolerancije, mislim da je to i suština topg automobila...
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitimePon 4 Feb - 17:21

Ja sam isto našao kofer za na Kokla. A ovakve stare kofere mogu nači, kada je kod nas kosovni odvoz odpada i ljudi svašta bacaju, pa i takve stare stvari na koje sam (smo) ludi! Very Happy
Ali nas teško ko razumije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
Sponsored content





stari,stari kofer!! Empty
PočaljiNaslov: Re: stari,stari kofer!!   stari,stari kofer!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
stari,stari kofer!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» kofer
» Razvodnik paljenja stari tip
» Retro Kofer (star preko 50 godina)
» Najstariji VW u Srbiji?
» Stari Casopis

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Potražnja-
Skoči na: