vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 hladjenje....more rookie sheisse.....

Ići dole 
+2
pavle
Dika
6 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeUto 25 Dec - 3:10

dok sam ceprkao po mojoj ljubimici bubi,videh dva otvora tik ispod vrata....cale mi rece da je to sistem za grejanje...znam da postoje i jos dva izlaza kod zadnjeg sedista....i tako,u prici sa nekim majstorom,on mi rece da buba za hladjenje svog motora vuce vazduh iz tih tunela...da li je to tacno?da li je tacno da ako su ti tuneli losiji,da svasta moze da se dovuce do te turbine koja hladi,itd?nadam se da ste me razumeli,unapred hvala!pozz! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeUto 25 Dec - 7:06

drac tha mf ::
dok sam ceprkao po mojoj ljubimici bubi,videh dva otvora tik ispod vrata....cale mi rece da je to sistem za grejanje...znam da postoje i jos dva izlaza kod zadnjeg sedista....i tako,u prici sa nekim majstorom,on mi rece da buba za hladjenje svog motora vuce vazduh iz tih tunela...da li je to tacno?da li je tacno da ako su ti tuneli losiji,da svasta moze da se dovuce do te turbine koja hladi,itd?nadam se da ste me razumeli,unapred hvala!pozz! Smile

To nije sistem za hladjenje vec za grejanje i vazduh ide u suprotnom smeru od tog koji je tebi predstavljen. Turbina uvlaci vazduh kroz proreze iznad zadnje haube i hladan vazduh salje na cilindre i kroz dva creva (koja se vide kad otvoris haubu motora) na grejace vazduha i dalje u putnicki prostor. Kroz ta dva otvora na tunelima ulazi topao vazduh. Isto tako topao vazduh sem kod zadnjih sedista ulazi i kroz proreze ispod sofersajbne i greje i nju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Gost
Gost




hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeSre 26 Dec - 0:08

e hvala najlepse! j...cu majstoru kevu... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeSre 26 Dec - 8:28

Obavezno iza toga promeni majstora Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeSre 26 Dec - 15:46

Bezi od takvog na vreme!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
Gost
Gost




hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeČet 27 Dec - 20:33

ma budala...jos se kao kurci da nesto zna u vezi bube...nece on mojoj prici,noooo way...... Evil or Very Mad Evil or Very Mad monkey
Nazad na vrh Ići dole
bodeja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
bodeja


Broj poruka : 76
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 08.09.2007

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeČet 27 Dec - 22:37

Jaooo! Da ti nije rekao da buba ima i prednju vucu? Tz tz tz... Bezi i ne okreci se sine!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gmail.com
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimeČet 27 Dec - 23:13

za svaki slucaj ti tog majstora malo poceshljaj poluosovinom ... pa nek onda siri deziMformacije affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitimePet 7 Mar - 22:46

lol! I meni su pricali slicne price lol! kao razumeju se mnogo, kao objasnjavaju meni klincu lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Sponsored content





hladjenje....more rookie sheisse..... Empty
PočaljiNaslov: Re: hladjenje....more rookie sheisse.....   hladjenje....more rookie sheisse..... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
hladjenje....more rookie sheisse.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» P: limovi za hladjenje tip 4
» vazdusno hladjenje motora
» Rookie
» Rookie
» anlaser?rookie ask again....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: