vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Karmann iz Lazarevca

Ići dole 
+17
bakir
zrenjaninac
goranmata
VuArt
brabus
Carbon
milan
vwomoljica
pikec-tuning
bubuleja
Braca
cybertel
jovca
GibaniTZa
Tomas Volk
vlajko05
nebkv
21 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 11:11

Ovaj Karmann se trenutno vrti po oglasima.Mislim da je 1963.1500e.Kada smo ga posetili ove godine decko je skoro bio siguran da auto nece da prodaje,ali eto...
Karmann iz Lazarevca Lazarevac
Karmann iz Lazarevca Karmanla
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 11:53

bili markoni i gazda da ga pogledaju, kazu da je toliko propao da se ne isplati raditi ga , mada meni je karmann zelja samo takva, e da i ovi farovi su mi nesto cudni, nikada nisam video karmana sa migavcima u farovima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 12:04

Ma to je neka dorada.Ima tu dosta posla ali meni se licno svidja taj model Karmann-a,i upustio bih se bez problema u rad oko njega ma koliko da je propao,ali eto finansije mi to trenutno ne dozvoljavaju Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 15:12

To Vlajko
Znam puno njih koji kao traze nesto retko za sredjivanje a ustvari mole Boga da ga ne nadju Very Happy
Ja mislim da u Srbiji traziti stari model bilo cega a da je ocuvan je gubljenje vremena.Zasuces rukave i navalis sa radom kao sto si a u dzepu nemas zmiju pritom.Jedino je tako to izvodljivo imati.
Da sam sebi stavio za cilj da nadjem stari model koji cu samo ofarbati isao bih po njega u Svedsku.
Isto je pravilo da dok trazis bolje ostanes i bez onog prethodno vidjenog.
U Jabuci sam sreo starijeg coveka koga su uputili na mene jer trazi T1 za sredjivanje.Mahao je slikom jednog mog busa nesredjenog (neznam otkud mu) i kaze on meni
Trazim takav kao na slici model ali u boljem stanju za sredjivanje.
Hoce da ga napravi za sebe.
Pitao sam ga sta ce da sredjuje ako kojim cudom i nadje boljeg.To je to.
Hoce sa malo para da kupi nesto sto nemora da se radi.To je prevod.
Napricao mi kako ima profesionalnu masinsku radionicu i kako moze sve da uradi.Smejurija ,nista vise a kao izigrava kupca bez para u dzepu.
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 16:07

moj najveci problem i jeste to sto sam student i nemam para za tako nesto, pikirao sam ja odavno jednog crvenog karmana ,gazda ga kao nikada ne bi prodao ali verujem da mu pokazem 1000 evra da bi ga se lako odrekao, ali da takav jedan auto sredim trebalo bi mi mnogo vise od pih para datih za auto ( btw ni tih 1000 za auto nemam ) , a to sto se tice kola koja bi da sredis za sebe tako sto ces samo da ih ofarbas ima i toga ali ne kosta 1000 nego malko vise , a i ne verujem da ima kod nas

e sad u vezi sa ovim knonkretnim karmanom, covek ne da ga je precenio nego stvarno preteruje, gledao sam na nemackom sajtu za polovna vozila , za 3500 eur, ima karman koji je kao da je izasao ispod cekica ( bar na slikama , boja nije matirala sija se verovatno je farban , auto radi i registrovan je neverovatno ) to je 73. god , ima i skupljih naravno , ima jedan potpuno originalan kabrio cini mi se 64. koji je pravi barnfind ali i kosta , tako da ovo jeste lep i redak auto ali brate nemoj da preterujemo , pa nije karman porsche 356 c sa 2,0 motorom od 150 ks , dve svecice po cilindru , cetiri bregaste i pobednik Mille Miglia 63. Very Happy ( verbalna dijareja izvinjavam se )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 16:35

Za ovo poslednje se ne slazem sa tobom.
Evropa je kod nas stigla sto se cena tice.Zeza nas uvoz a cena od 1500 je iz razloga sto taj momak zna da ih u Srbiji ima jako malo.
Nije on cenu formirao na bazi analize dzepova kupaca vec na osnovu toga koliko ih ima kod nas.
Ne podrzavam ja velike cene vec moramo da shvatimo sta bi radili da je neko od nas u njegovoj kozi.Ajd da se ne lazemo.
primer
Sto Markoni ne proda svog karmana Question Odgovor.Nije lud
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 16:41

Tomo koliko god da su retki 1500 vra je PRETERANO za taj auto , zasto markoni ne proda njegovog karmana ne znam i nikada ga nisam ni pitao ali sumnjam da ga ne bi prodao jer ne moze da dobije 15 000 evra , nego zato sto zeli da ima karmanna , taj auto mu vis znaci od bilo kojih para koje bi dobio za njega


A sto se tice tog momka on ga je bio zamalo prodao ( ovo pricam kako sam cuo , ako su lagali mene i ja lazem ) jer je rekao kako je limarija sredjena i treba da se farba i uradi enterijer , covek koji je hteo da ga kupii kad ga je ideo pokupio se i otisao , toliko o tome kako taj auto treba da kosta toliko
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 17:12

I ja sam čuo vest da je bio prodat, a pre toga sam čuo i da je auto maltene samo za špricanje i ništa više, zamalo pa se nisam pozajmio da ga uzmem...

Tipično precenjivanje i trgovačka lagarija...

Srećom, cene oldtimera po Evropi opadaju lagano pa se nadam da će se ovde ispratiti i taj trend...I nadam se da će uskoro biti lakši uvoz...

Samo jedno poređenje, Karmann Typ34 je koštao 3.500€ u skroz voznom stanju, skroz sređen (iako kažu da nije odrađen kako treba)...A mislim da je to ubedljivo najređi VW (ne računajući hebmuellere) kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 19:53

1500 evra nije ni malo naivna cena. sta bi vi radili da imete bas tog karmana, za koliko para bi ga prodali?? ne bi vam ni palo na pamet da ga prodajete to je nesto sto nema cenu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 22:01

Dobro vise vas je na drugoj strani,predajem se Very Happy
Za obicne ljude su Yugo i Zastava 10 sa prihvatljivim cenama a kad se radi o retkom starom automobilu treba da bude svima pristupacan.
Ne stima mi nesto sa vasim vidjenjem ovoga.Koliko znam tri karmana se ne prodaju a sem ovoga jos dva se nude.Cena je ogromna a tek to su krsevi a njihovi prodavci zastranili.
Nazad na vrh Ići dole
cybertel
VW zaluđenik
VW zaluđenik
cybertel


Broj poruka : 156
Godina : 46
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 18.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 4 Dec - 23:43

Lljudi,a zasto svi filozofiramo?Pa po Bogu,svi znamo da taj karman nije jeftin,i na kraju krajeva,to i nije svakidasnji vw,dakle,cena od 1500eura nije velika,a nije ni konacna,mislim da mu se tresne hiljadarka,nebi trepnuo,Ja sad nisam u nekoj extra finansijskoj situaciji,ali bi ga rado iskeshirao 1000-rku,bez problema...a i nije bas tako lose stanje kao sto su rekle kolege,bart sa slike koliko se vidi,mislim da vozilo ima dobru osnovu za rad! bounce p.s imam utisak da idemo off topic iz dana u dan i iz teme u temu...budimo malo konstruktivniji...
Nazad na vrh Ići dole
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 10:18

Ajd i ja neku "pametnu da dodam"

Kad se pogleda sta sve treba da se radi na njemu mislim da ce svako odustati.

Zaintrigirao je on i mene medjutim na vreme sam otiso na sajt Volkswarenhaus
i kad sam video cene limarije smrzao sam se
Trebalo bi mi najmanje 7.000 Eura da nabavim limariju.
Red velicina samo tuneli su 1.000 Eura.Prednje krilo je 788 Eura i tako dalje.

Jeste da bi nakon toga imao retko lep primerak.

"E sto nedobijem na LOTOU sedmicu - a ko zna mozda i dobijem"
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 10:24

ljudi 1500 eura je realna cijena za ovo što imamo tu!
karmann vrijedi toliko sigurno...
sto se tiće restauracije..pa normalno da treba uložit para ali ovisi što želiš
Nazad na vrh Ići dole
pikec-tuning
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 12
Godina : 65
Lokacija : Subotica-Vojvodina
Datum upisa : 02.08.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 22:24

POZDRAV ima li neko telefon od coveka sto prodaje CARMANA ili gde da ga nadjem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pikec-tuning.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 22:35

karman ode u ponedeljak za 1300 evra

kako napreduje tvoj karman, jesi li dogovorio za stakla ko ce da ti lije

off topic jel imas mozda bagija , mene ovakav zanima


Karmann iz Lazarevca 33816344119
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
pikec-tuning
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 12
Godina : 65
Lokacija : Subotica-Vojvodina
Datum upisa : 02.08.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 22:41

Uf bas steta bas sam mislio neku trgovinu da napravim
A trebaju mi i stakla
A dali znas ko ga je kupio
A I meni se svidja ova BAGI karoserija ali ne znam gde da je kupim a znas li ti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pikec-tuning.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 23:02

kod nas mislim da nema nigne , po netu nisam mnogo trazio , ima ova holandska firma http://www.hotrod.nl/bug-foto.htm , mada su skupi , imaju momci u Jabuci nestoslicno ali nije ovakav ovo je po meni najlepsi model vidi na www.buba.co.yu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
vwomoljica
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vwomoljica


Broj poruka : 178
Godina : 41
Lokacija : omoljica
Datum upisa : 05.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 23:05

Mislim da su to neki njihovi stariji modeli, trebalo bi da imaju i nesto novije, nazovi koridu i pitaj ga svakako
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sranje-tesko.co.sr
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 5 Dec - 23:10

pa znas sta radije cu da savatam vreme da odem do tamo da vidim sta ima jer dok se ja razjasnim preko telefona sta me zanima oterace me triput u "rodni kraj" inace hvala , e dosta o bagiju UBICE NAS ADMIN Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeUto 8 Apr - 17:53

i sta je sad sa ovim autom zna li neko??
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSub 12 Apr - 19:47

Na forumu ljubitelja mini morisa www.miniclubserbia.com naleteo sam na ovaj auto.Odgovoreno mi je da bi uskoro trebao biti u pogonu cheers
Nazad na vrh Ići dole
Carbon
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Carbon


Broj poruka : 235
Godina : 25
Lokacija : Rajvosa, Central Bosnia
Datum upisa : 01.01.2011

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimePet 29 Apr - 13:02

Ako neko nije povezao ovo je sadashnji Brabusov Karmann cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://carbon-vw.blogspot.com
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: ...   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimePet 29 Apr - 19:11

Karmann iz Lazarevca 2086ad3864f7640x480

Karmann iz Lazarevca 1424786f4ca5640x480

Evo kako je izgledao kada sam ga ja kupio. Trenutno se radi limarija i vracaju se originalni farovi, patos i sve drugo sta je budzeno.
Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
brabus
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
brabus


Broj poruka : 571
Godina : 44
Lokacija : pirot
Datum upisa : 03.03.2010

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: ....   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSub 14 Maj - 22:12

Evo slike karmana kojeg sam pazario kao donatora za mog.Karmann iz Lazarevca Sdc10811

Karmann iz Lazarevca Sdc10815bk

Karmann iz Lazarevca Sdc10813t

Karmann iz Lazarevca Sdc10812u

Nazad na vrh Ići dole
http://gorannacko@gmail.com
VuArt
pridošlica
pridošlica
VuArt


Broj poruka : 49
Godina : 45
Lokacija : Niš - Knjaževac - Herceg Novi
Datum upisa : 07.10.2009

Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitimeSre 15 Jun - 1:11

[quote="brabus"]Evo slike karmana kojeg sam pazario kao donatora za mog.Karmann iz Lazarevca Sdc10811

Smile a evo i mene na slici u sivoj jaknici Laughing cheers bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/group.php?gid=14199706131&ref=ts
Sponsored content





Karmann iz Lazarevca Empty
PočaljiNaslov: Re: Karmann iz Lazarevca   Karmann iz Lazarevca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Karmann iz Lazarevca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pozdrav iz Lazarevca
» carman iz LAZAREVCA
» Karmann Ghia Convertible 1961
» lociran karmann
» Karmann Ghia 1965 ponovo u Beogradu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: KARMANN :: Type 14-
Skoči na: