vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
aVe
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 7
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.11.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimeČet 8 Nov - 0:07

Strasno sam se razocarao! Pre godinu dana sam pukim slucajem na kratko u jednom dvoristu video jednu bubicu! Tada sam bio zauzet drugim stvarima tako da nisam mogao odvojiti vise vremena za nju! Crying or Very sad odvajao sam vreme za drugu queen I tako ti ja danas odlucim da dam 1 osobi fotoaparat da bi je detaljnije fotografisala i da se dogovorim kada da je pokupim kada ona meni pa dosli sakupljaci gvozdja i mi je dali! affraid Istina da je bila u losem stanju tachnije nije imala prednjeg dela (blatobrane i haubu). Poprilicno zardjala! Ali ipak ja imam bracu limara i to dobrog limara! (drugi ga vise hvale) On licno mrzi trulez ali brat je brat! Po mojoj oceni i secanju buba je imala orginalno iseceni krov! Ovalka! naj verovatnije po prici godina proizvodnje pre 60-te! Sta da vam kazem ovih dana moram da ujurim te sakupljace!
Moram vam priznati da citajuci sve ove teme, uspeli ste me poprilicno zagrejati za bubice! Tacnije bacili ste na zar cepanicu bom Sutra jurim za ovom bubicom! Samo da je nisu isekli! Mad A za ostale sitnice nesmem ni da pomislim! pale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jitex.co.yu
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Cepanica   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimeČet 8 Nov - 8:52

To aVe
Ma kakva cepanica na vatru.Mi dolivamo ulje na vatru Very Happy Very Happy Very Happy
Usput ako preotmes sekundarnicima bubu i to bude original kabrio oval treba da znas da ih po mojoj evidenciji postoje samo dva komada kod nas.
Jedan je 1954 kod naseg drugara Kemala u Futogu a o drugome Zikale zna vise.
Ja bi jurio sa tim uljem ili cepanicom za sekundarcima sigurno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimeČet 8 Nov - 17:59

mozda tri. skoro mi bio klijent koji je vozio kabrio iz '59. i rekao da ce mi potraziti slike iz foto albuma da dokaze.

navodno je prodat ovde, ako se ne varam zna i kome. al' o tom - po tom! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
vwomoljica
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vwomoljica


Broj poruka : 178
Godina : 41
Lokacija : omoljica
Datum upisa : 05.06.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimePet 9 Nov - 0:22

aVe ::
Strasno sam se razocarao! Pre godinu dana sam pukim slucajem na kratko u jednom dvoristu video jednu bubicu! Tada sam bio zauzet drugim stvarima tako da nisam mogao odvojiti vise vremena za nju! Crying or Very sad odvajao sam vreme za drugu queen I tako ti ja danas odlucim da dam 1 osobi fotoaparat da bi je detaljnije fotografisala i da se dogovorim kada da je pokupim kada ona meni pa dosli sakupljaci gvozdja i mi je dali! affraid Istina da je bila u losem stanju tachnije nije imala prednjeg dela (blatobrane i haubu). Poprilicno zardjala! Ali ipak ja imam bracu limara i to dobrog limara! (drugi ga vise hvale) On licno mrzi trulez ali brat je brat! Po mojoj oceni i secanju buba je imala orginalno iseceni krov! Ovalka! naj verovatnije po prici godina proizvodnje pre 60-te! Sta da vam kazem ovih dana moram da ujurim te sakupljace!
Moram vam priznati da citajuci sve ove teme, uspeli ste me poprilicno zagrejati za bubice! Tacnije bacili ste na zar cepanicu bom Sutra jurim za ovom bubicom! Samo da je nisu isekli! Mad A za ostale sitnice nesmem ni da pomislim! pale

Maznu klinci narkomani liku nekog pezoa i prodaju mom komsiji sekundarcu i naravno posto je selo jako veliko nadje gazda svog pezoa isti dan i pojavi se kod mog komse i kaze mu kaka je stvar kace ti moj komsa vlasniku ciga: Au kume nismo znali al si imo srece da si doso pola sata kasnije mi se planirali da ga ispepamo na brzinu.
Vise puta sam prisustvovao nemilom dogadjau cepanja auto to se obavlja veoma komplikovanim alatom koji se zove sikira i stvarno je neverovatno za koliko se kratko vreme raskomada jedan auto ne treba im vise od 20min samo lupaju.
Tako da ako su uzeli auto pre vise od dva dana ne nadaj se mnogo ali vidi, ako se pojavi ovde kod mene cu ti javim (serem necu uzecu ga za sebe Evil or Very Mad )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sranje-tesko.co.sr
aVe
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 7
Godina : 46
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.11.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimePet 9 Nov - 0:59

[/url]http://www.anyvintage.com/images/56bug1.jpg[url]

Ovako nesto sam video!
Nista nisam danas uradio! Sutra bi trebalo da dodjem do informacija gde se nalaze, i ja sam izgubio nadu da je to ostalo u stanju u kom je bilo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jitex.co.yu
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimePon 12 Nov - 11:54

dexit ::
mozda tri. skoro mi bio klijent koji je vozio kabrio iz '59. i rekao da ce mi potraziti slike iz foto albuma da dokaze.

navodno je prodat ovde, ako se ne varam zna i kome. al' o tom - po tom! Smile
Toma je mislio na one kabriolete pre 57 Wink Ja znam za pricu o orginalnom kabrioletu iz 60tih kod nekog cice u Stopanji kod Krusevca
Nazad na vrh Ići dole
vwomoljica
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vwomoljica


Broj poruka : 178
Godina : 41
Lokacija : omoljica
Datum upisa : 05.06.2007

Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitimePon 12 Nov - 20:36

nebkv ::
dexit ::
mozda tri. skoro mi bio klijent koji je vozio kabrio iz '59. i rekao da ce mi potraziti slike iz foto albuma da dokaze.

navodno je prodat ovde, ako se ne varam zna i kome. al' o tom - po tom! Smile
Toma je mislio na one kabriolete pre 57 Wink Ja znam za pricu o orginalnom kabrioletu iz 60tih kod nekog cice u Stopanji kod Krusevca

Cuo za istu pricu, mozda vredi proveriti mada i krusevac ima jaku buba ekipu tako da hm mozda vredi proveriti
Nazad na vrh Ići dole
http://www.sranje-tesko.co.sr
Sponsored content





Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!   Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pre 2 meseca odneli sakupljaci gvozdja!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: Do 1957-
Skoči na: