vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pronašao sam T1

Ići dole 
+13
Maestral
GibaniTZa
nebkv
igorsnegi
dechkotzar
Ivan V
bubuleja
Tomas Volk
becavw
Dika
gazda
dexit
Milosk
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeNed 21 Okt - 23:29

Milosk ::
Nisam ni isao danas, Padala je kisa preko noci. Blata na sve strane pa se nemoze prici. Evo jos je lose vreme. Nasao sam mu novo mesto, stajaće u Bačkoj Palanci.

Van ovoga gore:

U Bačkoj Palanci je pre dve godine bio jedan T1, čovek ga je koristio da razvozi vodu. Kombi je bio u odličnom stanju, vozio se svaki dan. Posle je uzeo neki pik ap a kombi više ne viđjam. Zna li neko šta se desilo sa njim da ne istražujem đžabe?

Pošto ovaj bus što ga nađje nema motor, šta tu paše? Menjač ima ali boga pitaj kakav je.

Kakvo je stanje sa delovima?
Nešto od limarije sam našao po veleprodajama i to đžaba. Brine me ovaj truli nos Question nema ga u ponudi.
Što se tiče mehanike gde ima toga? Nešto sam našao novo ima u ponudi
Farove i štopke sam isto našao nove kod nas nisu skupi mada je reprodukcija.
T1 iz Backe Palanke za koji ja znam je kamionet.Vlasnik dugo nije hteo da ga proda,a kada je resio sa njim u pregovore je usao Dragan iz Race.S obzirom da Dragan nije bio u situaciji da ga kupi nakon godinu-dve otkupili su ga neki cigani,a zatim od njih Goran iz Panceva(ovo poslednje pre otprilike godinu i po).Koliko sam cuo transporter je u perfektnom stanju,ocuvan,garaziran.Prodat je za relativno smesnu sumu od 200-300e.Sta je Goran uradio sa nji ne znam.Cuo sam price da je prodat u Nemacku za 7000-8000e,a takodje i da nije.Zaista ne znam.
Za tvoj panel ti odgovara bilo koji motor(1200,1300,1500,1600).Pretpostavljam da je nosio 1500.Menjac bi trebalo da je ok,veoma retko strada
Kada su delovi limarije u pitanju zaista ne znam sta si pronasao,ali ja ovde za T1 nisam uspeo nista naci(alternativa je nabavka preko i-ili kucna radinost).Ista je prica i kod mehanike.U sustini jedino postoji mogucnost da nesto novo od mladjeg kombija,ili bube pasuje pa da se iskoristi.Ovde uglavnom mislim na delove u vezi motora.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePon 22 Okt - 0:30

"A evo i nama poznatih registarskih tablica u Hannoveru..."

ovo je beca napisao u drugom postu srecan rod Buli. tablice su PA mozda je to taj??
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
becavw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
becavw


Broj poruka : 585
Godina : 46
Lokacija : Lugano
Datum upisa : 03.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePon 22 Okt - 0:41

2Ivan

Nije taj. Ovaj sa PA tablicama je Tonijev iz Panceva i kako mi je Toni rekao samo sto su ga zavrsili par dana pre Hannovera. Nema sanse da je to taj...
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePon 22 Okt - 1:04

Mikica iz BG se zalio da je za 10 000 dinara prodao nekome iz Panceva T1 teretni jedna kabina a da taj sad trazi 4000 eur. mozda je taj kombi negde od Mikice. Inace Mikica je taj T1 nudio Pedji Cvorkovu ali ovaj nije hteo kao gde da ga stavim.
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePon 22 Okt - 9:11

Moguce je sve,ipak su Goran i Toni blizu.A mozda je i od Mikice
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: kamioncici   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePon 22 Okt - 10:56

Da razjasnimo.Oba lika spadaju u kategoriju poznanici a posto dobro znam sta oni rade onda znam i odgovor u vezi kamioncica.
Taj iz Backe Palanke je kako je Nebkv objasnio preko cigana zavrsio u PA kod Gorana.Prevezen je u Deutchland i tamo su pokusali da ga rodaju na PA table.Nisu uspeli pa je onda prebacen na D table,placeno osuiguranje i onda ga je nasao Klemen takvog na nekim nemackim oglasima.
Inace to je trebalo da bude moje kaomionce jer sam preko naseg prijatelja Danka prvi saznao za njega.Prepustio ga prijatelju a ovaj ga ispustio.Meni se to nebi desilo.
Drugi kamioncic je Tonijev a tacno je da ga je uzeo od Mikice za 10 000 dinara.Ostalo vezano za taj kamioncic i nije bitno.
Jesam li pomogao sa ovim Question Totalno nebitno po meni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 17:12

Citat :
Totalno nebitno po meni Very Happy

ma ni meni samo razmisljam glasno kad covek pita.

Milose sta bi sa limarijom za T1 gde? posto? kako?

Nemoj sad da nas kuliras , ja imam velika ocekivanja od tebe!! king king king
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 17:57

http://www.speedyshare.com/276551697.html - ovo je spisak delova koje sam pronasao u jednoj veleprodaji, trazim jos pa cu isto ovako da napravim spisak. Ako treba nešto javite se
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 18:09

cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 18:35

Milose pomenuo si i prodavnicu gde delove dobavljaju i iz Budimpeste ( u Budimpesti postoji predstavnistvo belgijskog BBTa) adresa bi bila zanimljiva, a delovi za koje si dao link su delovi od T2 (limarija) ima tu delova koji odgovaraju za T1 (pod tovarnog dela,lezista za dizalicu i stopaljke odgovaraju za T1 i T2a). Stos je u tome sto nasi prodavci kad trazis deo za T1 daju deo za T2 scratch scratch scratch to je se valjda kod nas odomacilo, treba obavezno napomenuti i godinu proizvodnje i tad ce reci da nemaju Wink .
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 20:46

BBT-a? Pa mogu ja sutra da pitam vlasnika bbt-a? Znam ga onako iz vidjenja?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 23 Okt - 21:19

dechkotzar ::
BBT-a? Pa mogu ja sutra da pitam vlasnika bbt-a? Znam ga onako iz vidjenja?

Pa proveri da li sa nekim iz Budimpeste rade i uzmi adresu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSre 24 Okt - 20:14

Milose sta bi sa Busom? Jel ga uzimas?Ima li jos delova? BBT? bounce
Izvini sto te cimam ali vidi bio sam u Astoru na dan kad sam kupio mog busa. Da ne gledam unazad ima tome mesec dana i vise i pitam za limariju moze li da se naruci ono kazu moze i izvade katalog ja pitam posto je to to i to oni kazu neznam moram da proverim pa cu ti javiti. Od tada sam bio tri puta tamo pitao trazio ali svaki put su mi rekli neznamo jos, a i kad narucimo nece to stici mesec dana. sad ja sam uporan da vidim dokle ce me razvlaciti ali za nedelju dana postavljam post u stvari odmah cu...
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSre 24 Okt - 22:47

Naravno da cu ga uzeti pa nece valjda tamo da ostane ziv zakopan. Cekam da se malo prisusi zemlja posto je mesto gde je bus ustvari bašta i dosta je teško prići sa bilo čime. Ako ne bude padalo ništa odoh za vikend po njega, u nedelju. Otiću sutra da ga islikam sa svih strana pa ostavljam stručnjacima sa foruma da kažu svoje. Za delove gledam još, ostaviću ovde sve što pronađem. BBT nema veze sa tim, ovo je fabrika limarije čije predstavništvo ima par firmi kod nas ali naravno ne drže na stanju delove za t1 pa ću zvati da pitam može li se po poruđžbini uzeti, a verovatno može. Skinuo sam BBT katalog, ima dosta stvari. Ne bi bilo loše da neko uzme predstavništvo, mada kolika je kod nas tražnja da li bi im bilo zanimljivo? možda neku vrstu kataloške prodaje. Treba se raspitati
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Panel   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeČet 25 Okt - 17:23

To Milos
Hocemo slike Basketball
Za izvlacenje ti jedino moze koristiti ono sto sam vec napisao.Ako je basta u pitanju onda je tvoj spasilac traktor Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeČet 25 Okt - 20:36

Milosk ::
http://www.speedyshare.com/276551697.html - ovo je spisak delova koje sam pronasao u jednoj veleprodaji, trazim jos pa cu isto ovako da napravim spisak. Ako treba nešto javite se

Milose kako da dodjemo do ovih. Mislim da za T1 ovi limovi mogu da se iskoriste samo ako je ista krivina (sajtne) i meni bas treebaju stopaljke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeČet 25 Okt - 22:11

ako si iz bgd to je unix trade na ulasku u bgd iz pravca ns pre one krivine pod vinklom

Ćurke se bune scratch

Pronašao sam T1 - Page 2 Image1215ct0.th

Motor ostao usput, a ova rupa na krovu pa unutra je i rora Neutral

Pronašao sam T1 - Page 2 Image1214ua7.th

Jel to promaja neđje vuče ?

Pronašao sam T1 - Page 2 Image1212wx4.th

Bio danas u poseti, dogovorio se sa babom za neđelju
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Panel   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePet 26 Okt - 0:05

To Milos
Nasao si panel sliding door negde od 1963 do 1966.1967 nije a istro nije ni pre 1963.
Sladak panel nema sta Very Happy .Istog takvog ima moj prijatelj Dragan.
Klizna vrata su malo redja pojava na T1.Mozda napisem koju vise sutra.Danas sam zasluzio spavanje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimePet 26 Okt - 0:28

Sta klizna, ovo su lamborgini vrata flower
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Okt - 15:48

Ovaj bus ima meni tri nepoznate stvarcice,mada mislim da nijedna nema veze sa samim busom.Prva je volan.Cudan je ,kao da je od traktora Question Do sada sam obicno vidjao skinute volane sa buseva na kombajnima,traktorima,ali u obrnutom smeru ne Very Happy .Druga stavka su ona dva cudna "klizaca" iznad rupe bocnih letecih vrata,na krovu.Nemam predstavu cemu su sluzili.I poslednje,otvori za ventilaciju tovarnog prostora.Nemam ideju zasto je neko menjao orginalne Question
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:44

Ma volan je neko menjao vidi se i da je dodata kontakt brava (originalne nema) a ona dva dela iznad vrata sigurno je neko dodavao i pravio natstresnicu dok je prodavao bostan. Pronašao sam T1 - Page 2 Skokicexa7
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSub 27 Okt - 19:54

Kada pominjemo mobilne tezge setih se T2 panela koji je bio parkiran na putu koji vodi od Preljine ka Uzicu,odmah na prvom odvajanju za sam grad Cacak.Panel je sluzio kao tezga,i sto je zanimljivo nije imao bocna klizna vrata,vec par vrata kao kod T1.Na zalost dok sam se ja smislio da stanem da se raspitam i bolje osmotrim kombi je sklonjen.Da li neko zna da li je postojao T2 sa "sifonjer vratima"kao kod vecine T1?Ili je to neka improvizacija?
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 30 Okt - 19:30

Milose jesi li ga izvukao iz baste Question
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeUto 30 Okt - 19:31

Dika ::
Milose jesi li ga izvukao iz baste Question

Da. Jesi li Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Milosk
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Milosk


Broj poruka : 186
Godina : 37
Lokacija : Bačka Palanka
Datum upisa : 02.07.2007

Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitimeSre 7 Nov - 18:52

Imam nove vesti. Jako sam zauzet sa poslom pa nemam vremena da vam odgovorim. Nove vesti su da sam pronasao jos tri kombija. Slike za par dana
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pronašao sam T1 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pronašao sam T1   Pronašao sam T1 - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pronašao sam T1
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: