vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vesanje T1

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Vesanje T1   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 8:26

Typ1 ja Buba a T1 je Typ2 pa je zato razdvojeno. Admin


Diko,
kad već pominješ vješanje T1...
Ja sam jedan T1-bus,prije dvije godine pronašao u jedno selo, na 50km od Podgorice.Tu je ležao dugo,a da bih šlepom došao do njega, potroio sam dva dana, jer je toliko trebalo mašinama da prokrče put.
Nema zadnje vješanje,čiča ga poklonio nekom tipu za vozić koji vozi turiste Budvom?!
Želja mi je da ga postavim na točkove, ali gdje da nađem da kupim vješanje od njega?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Zadnje vesanje   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 9:09

To Zeljko
Ako te muci zadnje vesanje za T1 leka ima.Na izvoru gde ja godinama uzimam delove za T1 je ostalo 5-6 menjaca sa zadnjim prenosom (od tocka do tocka sve kompletno).Ostalo smo je i moja ekipa prijatelja uglavnom razmontirali i pokupili ali menjaca sa vesanjem ima.Lik koji ih prodaje je sasvim OK cak sam se sprijateljio sa njim za sve ove godine.Neverujem da bi ti za to trazio 30-50 EUR.Smesna cena u odnosu na to koliko ih je ostalo za delove Very Happy
Ja sam rad da pomognem da na taj nacin taj tvoj bus ponovo stane na tockove Basketball
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Hvala   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 9:54

HVALA VOLK!!!
Znači, menjač sa komplet vješanjem, ja nemam ni one sablje(ili kako se već zovu)...nema ništa!
Kako da dođem do njega?! Kako da to rezervišem?
Vjerovatno čovjek ima još nekih stvari za T1,koje meni fale, a fali previše!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Delovi   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 12:11

Pa ostalo je jedino dosta stakala,ima i ponesto delova za skidanje ali ono glavno je nas desetak poskidalo.Spasli smo nase kombije.Zavisi sta ti nedostaje.Ima limarije za transplantaciju.ne vidim drugi nacin sem da dodjes pa da te odvedem tamo.Bez vlasnika nista jer ima nekih stvari koje on kaze da su ljudi platili a nisu uzeli.On pokaze sta je to a ostalo sam pretrazujes i skidas ako ti se svidja.Veruj da bi trajalo ako bi pokusao sam da ga kontaktiras a i naplacivao bi ti sigurno drugacije.Dika,Nebkv,Zikale i Beca to znaju.
Jos kad covek vidi da nisi odavde onda idu druge cene.Takva je vecina ljudi ovde.Ne kazem i za ovoga ali nikad se nezna. Very Happy
Ima dosta torzionih osovina i platni za zadnje vesanje.Znaci siguran sam da sve to sto pozadi nedostaje tvom busu tamo ima.
Lokacija Paracin a to je od mene nekih 60 km
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: T1   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 13:09

Volk,
napisao sam Ti nešto na ovu temu prije 5 min...i izgubi se, nema veze, ponoviću.
I ovamo, takođe, ista situacija sa tim, ako osjete da ti nešto treba, pa još sa strane...po ušima! Ne razumujem, ali nema veze.
Postoji li mogućnost da pošaljem novac za kompletno vješanje sa menjačem,da kod čovjeka to (da kažem)rezervišemo?
Ili, još bojle, ako neko od Tvojih prijatelja ima komplet vješanje sa menjačem, restaurirano, spremno za montažu, da mi kaže cijenu, dođem, platim i odnesem?!
U svakom slučaju, tebi hvala za javljanje i za ponuđenu pomoć!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Vesanje   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 14:56

To Zeljko
Toga tamo ima i to je sigurno.Novac ne treba jer mogu da rezervisem i bez toga.Nas trojica smo razmisljali da uzmemo po jedan menjac za rezervu (ako neki od ovih nije kako treba ili sto je jos verovatnije neko od nas naidje na bus bez zadnjeg vesanja).Od kada radim nisam video nijedan los menjac na T1 ali jesam redukcione kutije gde na kucistu propadne navoj za stezanje torzione platne.Treba to imati u rezervi to je sigurno.
Sto je jos sigurnije sredjen menjac ovde neces naci jer ko ga ima cuva ga za svoj bus.Ovo sto sam ja nasao je puka slucajnost.
Da ti olaksam kontakt.Moj broj je 064/2-646-646 pa javi na SMS
Ako ti odgovara mogu da javim da uzimas jedan menjac.Ja bi skorije isao dole zbog nekih sitnica.Uvek ima razloga da se ide iznova.
Dakle nije problem u parama vec sto ces morati da licno odes i to razmontiras.Tako sam i ja svaki put,ma dane i dane sam proveo tamo.Citav mali skup sa drugarima.Po desetak nas u isto vreme.Super provod je bio.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesanje T1   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 18:41

Tomas Volk ::
To Zeljko
Toga tamo ima i to je sigurno.Novac ne treba jer mogu da rezervisem i bez toga.Nas trojica smo razmisljali da uzmemo po jedan menjac za rezervu (ako neki od ovih nije kako treba ili sto je jos verovatnije neko od nas naidje na bus bez zadnjeg vesanja).Od kada radim nisam video nijedan los menjac na T1 ali jesam redukcione kutije gde na kucistu propadne navoj za stezanje torzione platne.Treba to imati u rezervi to je sigurno.
Sto je jos sigurnije sredjen menjac ovde neces naci jer ko ga ima cuva ga za svoj bus.Ovo sto sam ja nasao je puka slucajnost.
Da ti olaksam kontakt.Moj broj je 064/2-646-646 pa javi na SMS
Ako ti odgovara mogu da javim da uzimas jedan menjac.Ja bi skorije isao dole zbog nekih sitnica.Uvek ima razloga da se ide iznova.
Dakle nije problem u parama vec sto ces morati da licno odes i to razmontiras.Tako sam i ja svaki put,ma dane i dane sam proveo tamo.Citav mali skup sa drugarima.Po desetak nas u isto vreme.Super provod je bio.
Tomo hajde (ako nije problem) javi i meni kad budes isao ( cuo sam za tog lika u Paracinu vec Very Happy ) pa da podjem i ja da vidim neke sitnice za moj Bus a i svako okupljanje sa temom T1 mi je jako interesantno nebitno da li ima nesto za mene ili ne. Voleo bih da ucestvujem u T1 radnim akcijama u svako doba opusteno bez povoda Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Delovi   Vesanje T1 Icon_minitimeČet 18 Okt - 20:02

To Ivan
Dok je tamo delova bilo u izobilju islo je i po nas desetak u isto vreme.Poseldnjih godinu dana ja sam isao dva puta i uvek je razlog sto mi zatreba neki delic a svaki put kazem sebi da tamo nema vise niceg bitnog bar za mene.Ici cu u dogledno vreme sa Nebkv-om tamo jer njemu trebaju prednji i zadnji trap.Da mu pomognem a i poslednji put sam zaboravio dinamu na 12 V od busa a platio je sa sve motorom 1500.
Nema tu nista sakriveno.
Javljam kad Nebkv resi da idemo ali onda bi ti trebao da budes u situaciji.Neznam dal ces uklopiti ali javicu.
Nazad na vrh Ići dole
ZeljkoCG
VW entuzijasta
VW entuzijasta
ZeljkoCG


Broj poruka : 56
Godina : 61
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 02.10.2007

Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesanje T1   Vesanje T1 Icon_minitimePet 19 Okt - 8:04

To:Tomo
Hvala Tomo,zvaću te na mobil.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Sponsored content





Vesanje T1 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesanje T1   Vesanje T1 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesanje T1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vesanje
» Prednje vesanje
» Prednje vesanje za Typ 1 ili ti Bubu
» Kako rastaviti IRS vesanje kod 1302?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: