vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Razvodnik-vw kombi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
verbatim
pridošlica
pridošlica
verbatim


Broj poruka : 9
Godina : 46
Lokacija : rs
Datum upisa : 05.07.2013

Razvodnik-vw kombi Empty
PočaljiNaslov: Razvodnik-vw kombi   Razvodnik-vw kombi Icon_minitimeNed 12 Jul - 10:59

Ugradio sam elektronsko paljenjeu bubu, iz kombija sam uzeo razvodnik. Ranije mi je zazor svecica bio 0.5 dok je bio njen originalni razvodnik sa platinama.
Ako neko ima kombija sa el.paljenjem ili ko se razume oko istih moze li mi reci koji zazor svecica sada treba da bude?
Svecice su njene standardne Bosch .

Izvinjavam se adminima ako je pogresno sto otvaram novu temu,ali trazio sam po forumu vezano za kombije oko ovoga ,ali ne nadjoh. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gjdhgd.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Razvodnik-vw kombi Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvodnik-vw kombi   Razvodnik-vw kombi Icon_minitimeNed 12 Jul - 21:52

verbatim ::
Ugradio sam elektronsko paljenjeu bubu, iz kombija sam uzeo razvodnik. Ranije mi je zazor svecica bio 0.5 dok je bio njen originalni razvodnik sa platinama.
Ako neko ima kombija sa el.paljenjem ili ko se razume oko istih moze li mi reci koji zazor svecica sada treba da bude?
Svecice su njene standardne Bosch .

Izvinjavam se adminima ako je pogresno sto otvaram novu temu,ali trazio sam po forumu vezano za kombije oko ovoga ,ali ne nadjoh. Smile

Koristim elektronski razvodnik i zazor na svecicama podesvam na 1mm !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
verbatim
pridošlica
pridošlica
verbatim


Broj poruka : 9
Godina : 46
Lokacija : rs
Datum upisa : 05.07.2013

Razvodnik-vw kombi Empty
PočaljiNaslov: Razvodnik-vw kombi   Razvodnik-vw kombi Icon_minitimePon 13 Jul - 14:48

Dika ::
verbatim ::
Ugradio sam elektronsko paljenjeu bubu, iz kombija sam uzeo razvodnik. Ranije mi je zazor svecica bio 0.5 dok je bio njen originalni razvodnik sa platinama.
Ako neko ima kombija sa el.paljenjem ili ko se razume oko istih moze li mi reci koji zazor svecica sada treba da bude?
Svecice su njene standardne Bosch .

Izvinjavam se adminima ako je pogresno sto otvaram novu temu,ali trazio sam po forumu vezano za kombije oko ovoga ,ali ne nadjoh. Smile

Koristim elektronski razvodnik i zazor na svecicama podesvam na 1mm !



Hvala Diko Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gjdhgd.com
Sponsored content





Razvodnik-vw kombi Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvodnik-vw kombi   Razvodnik-vw kombi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razvodnik-vw kombi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» razvodnik
» Razvodnik -- razletovao se
» RAZVODNIK
» RAZVODNIK
» Razvodnik!-Elektronsko paljenje!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: