vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Buba Kabriolet iz Nis-a

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
gusar381
VW zaluđenik
VW zaluđenik
gusar381


Broj poruka : 232
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.06.2011

Buba Kabriolet iz Nis-a Empty
PočaljiNaslov: Buba Kabriolet iz Nis-a   Buba Kabriolet iz Nis-a Icon_minitimeUto 24 Feb - 19:08

Postovanje ljudi, puno pozdrava za pocetak.

Treba mi pomoc u vidu informacije ko je covek koji je prodavao bubu kabrio iz Nis-a?Bila je na oglasima dugo vremena, ali je sada nema....

Hvala na buducem odgovoru Smile afro
Nazad na vrh Ići dole
bili
VW zaluđenik
VW zaluđenik
bili


Broj poruka : 239
Godina : 47
Lokacija : Neusatz
Datum upisa : 15.11.2008

Buba Kabriolet iz Nis-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Kabriolet iz Nis-a   Buba Kabriolet iz Nis-a Icon_minitimeČet 26 Feb - 21:46

U jednom trenutku ju je oglasio za 6 ili 7000 nije fiksno, nisam sad siguran, što je sasvim realno u odnosu na ranije traženih kako kad, od 13 do 18000, moguće i više jer je uglavnom stajalo dogovor, i posle par dana je nestala iz oglasa, tako da verujem da je prodata.

Koliko sam čuo od onih koji su ga zvali u pitanju je neki čudak koji nije baš raspoložen za razgovor, moguće je da je neko ipak sačuvao njegov telefon.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.021.rs
VW KAFER
pridošlica
pridošlica
VW KAFER


Broj poruka : 15
Godina : 30
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 04.05.2011

Buba Kabriolet iz Nis-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Kabriolet iz Nis-a   Buba Kabriolet iz Nis-a Icon_minitimePet 27 Feb - 20:34

Buba je trenutno u Krusevcu, tu je restauriraju a kupio je neko iz Bg-a. Dolazio jedan majstor kod mene i trazio mi je manzetnu za glavu upravljaca za nju i tako sam saznao za pricu. To je sve sto znam.
Nazad na vrh Ići dole
gusar381
VW zaluđenik
VW zaluđenik
gusar381


Broj poruka : 232
Lokacija : Srbija
Datum upisa : 30.06.2011

Buba Kabriolet iz Nis-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Kabriolet iz Nis-a   Buba Kabriolet iz Nis-a Icon_minitimeSre 11 Mar - 17:38

VW KAFER ::
Buba je trenutno u Krusevcu, tu je restauriraju a kupio je neko iz Bg-a. Dolazio jedan majstor kod mene i trazio mi je manzetnu za glavu upravljaca za nju i tako sam saznao za pricu. To je sve sto znam.
Hvala na odgovorima ljudi cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Buba Kabriolet iz Nis-a Empty
PočaljiNaslov: Re: Buba Kabriolet iz Nis-a   Buba Kabriolet iz Nis-a Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Buba Kabriolet iz Nis-a
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ode i kabriolet buba
» Kabriolet i Plin
» Krov za kabriolet
» Kupujem BUBU KABRIOLET
» v8 + buba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: