vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci

Ići dole 
AutorPoruka
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Empty
PočaljiNaslov: Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci   Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Icon_minitimePet 23 Maj - 0:08

Zbog situacije, koja se dogodila (ili se još dešava) u Hrvatskoj, BiH i Srbiji pokrenuta je mini akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci.
Svi mi čujemo i vidimo kako se skuplja pomoč za ljude koji su ostali bez svega zbog poplava. Skuplja se hrana, voda, odječa,.... Mi smo odlučili, da skupimo samo igračke i pomognemo ovim putem. Igračke za djecu, koja su ostala bez svojih omiljenih autiča, Barbika, medvjediča itd. A svi mi znamo šta znači dječji osmijeh, zar ne?

Molimo sve učesnike 10. skupa Vazduhom hlađena strast u Mladenovcu 2014., da u koliko mogu, pomognu s time, da donesu barem jednu igračku bez koje mogu preživjeti. Sve skupljene igračke če preuzeti crveni krst u Mladenovcu, 7.6., kad čemo sa kampa krenuti prema gradu. Oni če ih onda dostaviti najpotrebnijima.

Hvala!
Klemen

Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Empty
PočaljiNaslov: Re: Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci   Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Icon_minitimeSre 4 Jun - 9:45

Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci Unnamed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
 
Akcija Never give up, Otroci otrokom - Djeca djeci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vw t3 multi T1 kamijonce AKCIJA AKCIJA SVE IDE VAN IZ DVORIS
» Akcija PN
» akcija t1 mk
» Akcija dobrovoljnog davanja krvi 18.09.2010.
» AKCIJA!!! BAGI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Skupovi-
Skoči na: