vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 t1 limarski delovi

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
zvonkobt
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zvonkobt


Broj poruka : 159
Godina : 37
Lokacija : Bitola
Datum upisa : 17.12.2007

t1 limarski delovi Empty
PočaljiNaslov: t1 limarski delovi   t1 limarski delovi Icon_minitimeNed 21 Jul - 11:54

prijateli koliko kostaju ? limarski delovi za t1 ,pragovi, patosu ,.gredi , tuneli..... racno izraboteni kopirani kako sto koriste neke clenove na forum , ja cu doci kod vas u mladenovac, beograd na jedan dan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

t1 limarski delovi Empty
PočaljiNaslov: Re: t1 limarski delovi   t1 limarski delovi Icon_minitimeNed 21 Jul - 22:01

U Srbiji se moze nabaviti nesto od limarije na vise mesta
Ono sto ja znam je da su u Astoru obe polovine orginalnih podova u teretnom prostoru oko 180e,prednji blatobrani oko 90e po komadu,kargo sajtna i mala polustranica oko 30e po komadu,korneri 40tak evra itd
Ima jos po nesto ali ovo pobrojano ima smisla kupiti,a ostalo je mnogo pametnije praviti,delove kao sto su velika sajtna,kao i sve delove donjeg dela-sasije poput gredica,kosnika,mesta za dizalicu,krajeve poda ili i sam pod putnickog prostora i slicno
Nazad na vrh Ići dole
 
t1 limarski delovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» T1 limarski radovi
» Instalacija na Bubi 1966.
» T1 59 Delovi
» T1 delovi
» Vesanje T1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: