vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li vredi uzeti ovu bubu za restauraciju

Ići dole 
AutorPoruka
Dragan Ban
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 2
Godina : 42
Lokacija : Vlasotince
Datum upisa : 31.12.2012

Da li vredi uzeti ovu bubu za restauraciju  Empty
PočaljiNaslov: Da li vredi uzeti ovu bubu za restauraciju    Da li vredi uzeti ovu bubu za restauraciju  Icon_minitimePon 31 Dec - 11:54

Postovanje, merkam jednu bubu u Nisu i cini mi se da je dobra sta vi mislite da li vredi sa njom da se krene. Limarija nije u najboljem stanju, patos bi moro da se krpi recimo. Ovako spolja ne izgleda lose mozda desno krilo da se zameni il da se kituje bolje i vari. Motor pali dal je dobar ne razumem se u to. Mislim da je TASova al meni to ne smeta

Evo linka pa me opravljajte sta da radim da krecem il ne , cena je 300e odjavljena al nije ovaj vlasnik od nje valjda nego njegov brat, rodjak ili drug ne secam se vise. Ne zurim imam puntica kog vozim ovo bi sredio za merak al bez sabanije i unistavanja izgleda, dakle sto blize originalu ( ne i po svaku cenu i svaki evro, recimo sedista bi ladno zamenio za udobnija i sl. )

a da evo bubice...

polovniautomobili.com/oglas2619086/volkswagen_buba/

dal vredi il ne ? i dal je budzena nesto ?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ban.rs
 
Da li vredi uzeti ovu bubu za restauraciju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DA LI JE NEKO RASPOLOZEN ZA RESTAURACIJU BUBE
» Buba automatik za restauraciju,moguce ustupanje...
» Vredi pogledati !!!!!!!!!!!!!!!!
» vredi pogledati
» Vredi pogledati

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUBA :: od 1967-
Skoči na: