vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ulje curi a ne znam gdje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
amet
VW entuzijasta
VW entuzijasta
amet


Broj poruka : 141
Godina : 43
Lokacija : tetovo
Datum upisa : 04.08.2012

ulje curi a ne znam gdje  Empty
PočaljiNaslov: ulje curi a ne znam gdje    ulje curi a ne znam gdje  Icon_minitimeSub 10 Nov - 13:17

ulje curi a ne znam gdje sam smenio kapak nov i diktun kod ventile na desna strana a ne znam gdje curi, jel mi moze neko pomoci ima nekoj vakvo iskustvo i dali je steta za auto i ventile ako je vako vozim
Nazad na vrh Ići dole
http://gusic.tripod.com/kuran_bos/
momcha
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 176
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 22.08.2011

ulje curi a ne znam gdje  Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje curi a ne znam gdje    ulje curi a ne znam gdje  Icon_minitimeSub 10 Nov - 15:36

Moze biti semering radilice, onda one cevke sto idu od bloka do glave, 8 ih ima, neka gumica da je tu popustila. A moze biti da su gumice na hladnjaku ulja ili da je hladnjak busan, pa da se tu sliva, nemam pojma, najbolje je da kupis dihtunge i predihtujes sve i usput ofarbas limove.
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

ulje curi a ne znam gdje  Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje curi a ne znam gdje    ulje curi a ne znam gdje  Icon_minitimeNed 11 Nov - 8:35

može bit opet na poklopcu ventila ako nisi dobro postavio brtvu ili nisi izravnao lim od poklopca koji zna bit kriv pa curka
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ulje curi a ne znam gdje  Empty
PočaljiNaslov: Re: ulje curi a ne znam gdje    ulje curi a ne znam gdje  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ulje curi a ne znam gdje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» curi ulje
» Curi ulje
» Curi mi ulje
» Curi ulje!
» Strci zica - ne znam gde da je vratim???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: