vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 distanceri za bubu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
semko89
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 10
Godina : 34
Lokacija : sarjevo
Datum upisa : 21.07.2011

distanceri za bubu Empty
PočaljiNaslov: distanceri za bubu   distanceri za bubu Icon_minitimePon 9 Jan - 19:22

imali ko da prodaje distancere za bubu ..za aluminijske felge ..ono da idu sa standardnog razmaka 4x 130 na 4x100 ili na neki drugi razmak ...ako ima ko da prodaje u sarajevu nek se javiii...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba.ba
xstream
dr. VW
dr. VW
xstream


Broj poruka : 860
Godina : 52
Lokacija : pula
Datum upisa : 07.04.2010

distanceri za bubu Empty
PočaljiNaslov: Re: distanceri za bubu   distanceri za bubu Icon_minitimeUto 10 Jan - 11:30

jbg.... imam ih ja, ali sam daleko.
napraviš sam, imaš kojeg tokara?
Nazad na vrh Ići dole
nitro
pridošlica
pridošlica
nitro


Broj poruka : 12
Godina : 44
Lokacija : Užice
Datum upisa : 08.01.2012

distanceri za bubu Empty
PočaljiNaslov: Re: distanceri za bubu   distanceri za bubu Icon_minitimeUto 17 Jan - 12:54

Pozdrav,
Da li je ko pravio distancere za TASovu Bubu sa 4x130 na 4x100 i da li se mogu naci tehnicki crtezi sa tolerancijama za izradu istih?
Unapred hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gmail.com
draganavala
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
draganavala


Broj poruka : 478
Godina : 52
Lokacija : Avala
Datum upisa : 19.09.2011

distanceri za bubu Empty
PočaljiNaslov: Re: distanceri za bubu   distanceri za bubu Icon_minitimeSre 18 Jan - 9:11

gospodo 'brkate' pojmove!! distanceri su nesto sasvim drugo ovo o cemu ovde pisete zove se ADAPTER za fefne! adapter sluzi da na postojeci raspon(na dobosu ili disku) okacite felnu sa drugacijim rasponom rupa , pricvrscuje se sa 4 standardna srafa a na sebi ima jos 4 rupe (cesce i kvalitetnije brezona) sa rasponom po potrebi za odgovarajuce felne.

distancer sluzi iskljucivo da se tocak udalji od glavcine tj. dobosa ili diska.i time se dobije veci raspon tockova jedne osovine ili siri trag istih. ima samo 4 rupe sa rasponom koji odgovara i felni i dobosu....

jasno je sta vam treba i ovde je rec samo o ispravnoj terminologiji Smile

inace u masinskoj radionici koja je meni radila adaptere kostaju 40e za 4 tocka a jos toliko sam u Idjiji platio brezone sa maticama 14x1,25 x 70mm 16kom
Nazad na vrh Ići dole
http://...
Sponsored content





distanceri za bubu Empty
PočaljiNaslov: Re: distanceri za bubu   distanceri za bubu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
distanceri za bubu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» mijenjam bubu za bubu :),1958.g.
» ...ko ima vakvu bubu???
» Hitno za bubu "66
» Prodajem bubu
» Krila za bubu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: