vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 T1 zuto beli

Ići dole 
+12
KdF
vlajko05
isnogood
GibaniTZa
dexit
markoniw
Maja
Klemen Klemen
nedo
Tomas Volk
dechkotzar
Dika
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 7:30

Bila je 6200€. Ajd ti Maja na Marina sada pa da pravite male bubaše. Vidi kako je Raf to uspilo! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 7:37

Ujh bem mu lebac, pa za te pare može bubreg da se kupi...
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Bus   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 8:49

To Gibanitza
Ja sam ga Vladi prodao za 4000 i to svi znaju.I to kao i ova njegova sadasnja cena je OK ali ne za sve ljude u Srbiji.Mislim realno je u odnosu na cenu u EU.Pogledajte njihove oglase i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 8:50

@giba

a i da prodas - pa da kupis bus! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
isnogood
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 12
Godina : 48
Lokacija : Bgd
Datum upisa : 11.09.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 13:32

@markoniw - Nema nikakve tajnovitosti. Posto TGB ne redi vise, a kako nisam znao da ovaj forum postoji poslao sam mail Tomi, Diki i Klemenu.
dechkotzar je nasao moj telefon i dan posle mog maila me je zvao. To si i ti mogao da uradis ali nisi i to je tvoj problem. To sto nemas razumevanja i mislis da je tajnovitost u pitanju i to je tvoj problem. Za tebe je cena - priceless.

Dalje, a vezano za cenu: dechkotzar je dobio jednu cenu. Klemen Klemen je dobio drugu cenu, i to sam korigovao, tako da cena od 6.2K nije aktuelna.

Voleo bih da predupredim komentare poput markoniwa, a vezanih za tajnovitost, cenu i ostalo: Kad sam kupovao kombi pogledao sam sike, pozajmio pare, stavio ih u dzep i otisao kod Tome u Racu. Nisam zagledao, nisam pipkao, nisam obarao cenu, nisam nista pitao... Samo sam balavio, dao pare i krenuo nazad kuci. Kako mi je bilo lako kupiti ga tako mi je sada tesko objkasniti klincu da prodajemo kombi i da ga vise necemo imati. Tesko mi je i da zamislim da vise necu ulaziti garazu u koju me ceka nasmejani kombi. Tesko mi je da zamislim voznju po Srbiji, po sporednim putevima a da gledam kroz jednu soferku a ne dve. Zato molim sve one poput markoniwija da ne postuju bezveze jer i za njih vazi cena - priceless.
Znaci, moj kombi:
1. za 4K moze da dobije samo Toma, Dexit i mozda jos par ljudi, pravih freakova (dechkotzar ti si blizu Very Happy ),
2. za neke je priceless,
3. iz Srbije nece otici ispod 5.5K.

Sto se tice slika, mozete ih naci na adresi:
ftp://mail.ovation.co.yu
user: kombi
pass: vladimir
Za PC korisnike: kad ukucate adresu idete na File / Log in as...
Za Mac korisnike: trebace vam ftp klijent, po meni najzgodniji je Cyberduck

@dexit - Izvini sto ti nisam javio Slobin telefon. Saljem ti veceras, ako ti nesto znaci.

@domacinu sajta - izvinjavam se sto je moj prvi post na ovom forumu ovakav, ali bilo je iznudjeno.

Za pitanja, ona koja nisu maliciozna 230675 [at] gmail [dot] com

Pozdrav svima,
isnogood
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 13:46

@ isnogood, samo polako druze, marko je sasvim ok lik i sve sto je pitao je bilo dobronamerno.

Vise i neznam ko je postavio tu informaciju na sajt da ti prodajes taj auto. Ono sto se znalo je ko je uradio taj auto ali od njih nismo mogli da dobijemo nikakvu informaciju iz bilo kojih razloga. Zato je marko pitao cemu tajnovitost.

Samo lagano, prodace se bus, zakrpice se kinta za gajbu pa ce se kasnije opet kupiti novi.

Nema potrebe za ljucenje. (skoro) svi smo ovde iz jednog razloga, a to je ljubav prema tim vozilima. A sad ajd da se predstavis, pre nego sto te nas admin snimi i obrise ti topik!

Ja sam rekao da cu ti pomoci da ga prodas i za vece pare, ali taj drugar mi trenutno nije u holandiji i vraca se za dve nedelje Neutral

Ajd...
Nazad na vrh Ići dole
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 15:40

RE:prodaja T1 i reakcija vlasnika

Licno se izvinjavam Vlasniku ako je uvredjen mojim "neprimerenim pitanjem"
nije mi bila namera,vec samo ljudska reakcija na nacin objavljivanja oglasa za koji sam ja na slican nacin dobio "dobronamernu kritiku" da se nemoze postaviti oglas o prodaji pre nego sto se neko u celosti nepredstavi itditd..

Uzgred nema potrebe za dizanjem prasine oko cele stvari (onaj ko me poznaje ,poznaje me...

Izvinjavam se jos jednom Vlasniku T1 ..a ja cu gledati da se uzdrzim od slicnih komentara ubuduce (necu reagovati ...)
Nazad na vrh Ići dole
isnogood
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 12
Godina : 48
Lokacija : Bgd
Datum upisa : 11.09.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 16:13

Ja smatram da i ja trebam da se izvinim sto cu i uraditi ovom prilikom:
pored izvinjenja vlasniku foruma ovom prilikom se izvinjavam i ostalim clanovima.
Ja nisam postovao oglas jer, kao sto je vec neko rekao, nisam imao pojma da su ljudi sa TGBa nasli novo, nadam se pravo, steciste. O istom me je obavestio u juceranjem tel. razgovoru dechkotzar, a nesto kasnije i mailom Dika.
Nije nista tajanstveno vec mucno, po mene. Rastanak sa Kombijem je nesto sto mi zaista tesko pada, i nisam jedini. Ljut sam, tuzan i sve sto ide uz to pa vas molim da imate raumevanja. Zna Toma kako sam uzeo kombi, pa moze da pretpostavi kako mi je rastati se od njega.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.google.com
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 16:28

E tako, sada je lepo sve leglo na svoje mesto...

Nema potrebe za tenzijom...

@Isnogood

Brate, šta da ti kažem, žao mi je što tako ispada i što moraš da se rastaneš od ljubimca...Ne mogu ni da zamislim koliko je teško...
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 16:47

dobro bre ljudi polako niko nije umro , jedan se otego drugi se protego ( sto bi rekla moja pokojna baba ), inace neko na forumu je vec rekao ,jevreji koji su preziveli logor bili su jako srecni sto su zivi iako su sve izgubili, jer onaj koji jednom nauci kako nesto da uradi to nikada ne zaboravi i uvek moze ponovo , zato Isnogood-e laganica nabavices ti i sambu samo polako Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 17:24

@isnogood
ne bih da se ponavljam posto vidim slicne komentare -
ali moram da kazem da mi je zaista zao sto je doslo do toga da prodajes 'zucka' i iskreno se nadam da ce buduci vlasnik ako nista upola biti kao ti, klinac i ivana kad je ljubav prema istom u pitanju !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 19:31

@ isnogood

NAČI ČE SE NEKAD DRUGI ŽUČO ZA TEBE!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja


Broj poruka : 215
Godina : 42
Datum upisa : 10.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeUto 11 Sep - 21:49

Klemen Klemen ::
Ajd ti Maja na Marina sada pa da pravite male bubaše. Vidi kako je Raf to uspilo! Smile

ja čekam prvo tebe lol!
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 0:33

E, i malo offtopic od mene,

ajde dosta više sa pričom o jevrejima na ovom forumu...

Uzgred, Sigmun Freud je rekao, ako se ne varam - što te ne ubije ojača te...(u majko moja, pa i on je jevrejin pale affraid )
Nazad na vrh Ići dole
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 7:11

Maja ::
Klemen Klemen ::
Ajd ti Maja na Marina sada pa da pravite male bubaše. Vidi kako je Raf to uspilo! Smile

ja čekam prvo tebe lol!

Pa evo, radim na tome. Kupio sam bus! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 9:51

@klemen & maja

ako vam trebaju instrukcije samo javite! Ja samo pogledam moju zenu i ona ostane trudna! Embarassed

king offtopika king

oprosti mi gibo ovo je jace od mene! bounce bounce
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 11:14

Suspect aaaaaaaaaa to se tako radi Suspect , znaci ne gledam dovoljno jako Suspect Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 11:15

student ti samo u knjigu da gledas!
Nazad na vrh Ići dole
Maja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Maja


Broj poruka : 215
Godina : 42
Datum upisa : 10.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 23:07

Laughing Laughing Laughing ja zato Marinu ne dam da me gleda bez crnih naočala pirat
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeSre 12 Sep - 23:17

kada razbije naocare bice cudo! Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeČet 13 Sep - 10:43

nego iznogude sta bi? Svi hoce a niko nece. Mozda bih mogao da se izvinis coveku za onaj ispad? Cisto reda radi, on se tebi izvinio...

slazete li se samnom ( dika, volk, gibanitza...)...

mislim da mi mladji moze da se podje***mo ali na kraju stariji moraju da se postuju?

EDIT Izvinjenje, mnogo pijem, ali mi ipak malo smeta sto skoro niko nije odreagovao, pa mislim nije marko bilo ko... al ajde EDIT


Poslednji izmenio dana Čet 13 Sep - 11:02, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeČet 13 Sep - 10:49

isnogood ::
Ja smatram da i ja trebam da se izvinim sto cu i uraditi ovom prilikom:
pored izvinjenja vlasniku foruma ovom prilikom se izvinjavam i ostalim clanovima.

Alo bre Dule, manje vinjaka Exclamation Exclamation Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeČet 13 Sep - 12:08

Manje vina, manje vina!
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
dechkotzar
dr. VW, spec. za Offtopic
dr. VW, spec. za Offtopic
dechkotzar


Broj poruka : 1197
Godina : 47
Lokacija : Beograd Dorcol / Haarlem NL
Datum upisa : 15.06.2007

T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimeČet 13 Sep - 12:18

sta ces re ti ovde, pedala i u kafanu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ponuda sjajna   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitimePet 14 Sep - 14:41

ja sam iz beograd-a kolika je cena bas-a za meneeee afro
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





T1 zuto beli - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: T1 zuto beli   T1 zuto beli - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
T1 zuto beli
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Beli migavci
» beli prstenovi za gume
» lep beli bagi od naseg drugara .....
» Beli Prstenovi oko Guma - Atlas (set od 4 komada) - NOVO

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: