vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 motor za busa 1.6

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
stajic bn
pridošlica
pridošlica
stajic bn


Broj poruka : 43
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 22.12.2010

motor za busa 1.6 Empty
PočaljiNaslov: motor za busa 1.6   motor za busa 1.6 Icon_minitimePon 31 Okt - 18:49

pozdrav svima . ponovo radim busa ovog puta iz 78g pa imam problem sa motorom u losem je stanju motor je 1.6 a u papirima se vodi 2.0 tako da bi stavio i 2.0 ako se negdje moze naci ili da uradim ovaj motor . ovom motoru su dobro poderane stubline i ima malo lufta na velikoj remenici. dali zna neko koliko kosta motor 1.6 ili 2.0 i koliko bi me kostalo da uradim ovaj motor. unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 72
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

motor za busa 1.6 Empty
PočaljiNaslov: Re: motor za busa 1.6   motor za busa 1.6 Icon_minitimePon 31 Okt - 19:31

stajic bn ::
pozdrav svima . ponovo radim busa ovog puta iz 78g pa imam problem sa motorom u losem je stanju motor je 1.6 a u papirima se vodi 2.0 tako da bi stavio i 2.0 ako se negdje moze naci ili da uradim ovaj motor . ovom motoru su dobro poderane stubline i ima malo lufta na velikoj remenici. dali zna neko koliko kosta motor 1.6 ili 2.0 i koliko bi me kostalo da uradim ovaj motor. unapred hvala

Samo delovi + obrada radilice, bloka i glava motora kostala bi te oko 600-650 eura plus ruke za motor od 1600ccm, delovi za motor od 2000ccm su daleko skuplji!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
 
motor za busa 1.6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta gledati prilikom kupovine Busa?
» evo mog busa
» sjediste za busa.
» Nema vise busa ...
» automatik menjac za busa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: od 1967-
Skoči na: