vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 vw 412 red

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
nik vwk70
VW zaluđenik
VW zaluđenik
nik vwk70


Broj poruka : 157
Godina : 41
Lokacija : vojka
Datum upisa : 18.05.2011

vw 412 red Empty
PočaljiNaslov: vw 412 red   vw 412 red Icon_minitimeČet 1 Sep - 21:31

da li moze malo pomoci.spominje se crveni vw 412 karavan razmisljao sam da ga pazarim jos se prodaje u oglasima moj auto.dugo se prodaje da li je neko gledao taj auto kakvo je stanje ima li logike uzimati ga pa ga sredjivati.kakvo je stanje sa delovima.vec sam u fazi sredjivanja vw k70 za koga je nemoguce naci bilo kakav deo u srbiji.ne bih da imam muke sa ovim vw 412 ako ga uzmem.zanimljivo da su se vw k70 i vw 412 proizvodili u vw fabrici u salzgiteru.to me najvise privlaci da posedujem dva potpuno razlicita modela iz iste fabrike.hvala unapred Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nikolanikolcic@gmail.com
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

vw 412 red Empty
PočaljiNaslov: Re: vw 412 red   vw 412 red Icon_minitimePon 5 Sep - 20:30

Imas dole par slika i reci u delu o Typ 4,ili prebaciti ovu temu dole?
U svakom slucaju kada sam ga gledao i fotografisao pre par godina bio je u pristojnom stanju limarijski.Nisam video da bi trebalo nesto da se radi posebno.Znaci kada je stanje u pitanju sasvim je zadovoljavajuce i ima ga smisla uzeti
Sa druge strane mogucnost nabavke polovnih i novih delova,njihova cena i sama konacna vrednost auta bas i nisu neka preporuka za njegovu kupovinu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
 
vw 412 red
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TYPE 3 i 4 :: Type 3-
Skoči na: