vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 zadnje torzije

Ići dole 
+5
dexit
KdF
Dika
GibaniTZa
vwomoljica
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

zadnje torzije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zadnje torzije   zadnje torzije - Page 2 Icon_minitimePet 17 Sep - 16:23

Najbolje je zameniti i sablju i torziju zajedno,bez izbijanja i to po mogucstvu sa istog auta i levu i desnu.Teze je nastelovati visinu da leva i desna strana budu iste ako se sve to raspari i uzme sa raznih auta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




zadnje torzije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zadnje torzije   zadnje torzije - Page 2 Icon_minitimePet 17 Sep - 21:12

i sad opet , neka me neko ubedi da je buba jednostavna , leleleleleleleleleleleleeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

zadnje torzije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zadnje torzije   zadnje torzije - Page 2 Icon_minitimePet 17 Sep - 21:47

Nije baš neophodno menjati sve - promeni samo loš deo. Nutovi i postoje zato da bi opruge mogle da se podese, a time i visina zadnjeg kraja kola. Sve je jednostavno. Fino podešavanje vrši se tako što se opruga pomeri za jedan zub i u sablji i u šasiji, ali kako je broj zuba na krajevima različit, sablja se pomera za razliku ta dva zuba koja je mala i manja je od 1°.
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
Gost
Gost




zadnje torzije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zadnje torzije   zadnje torzije - Page 2 Icon_minitimePet 17 Sep - 22:43

Ok, hvala , nadam se da ce kraj da mi se isplati , mislim da cu moci uzivati u ovoj zajebanciji koju sam sebi zacrto.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





zadnje torzije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: zadnje torzije   zadnje torzije - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
zadnje torzije
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Zavario sam torzije
» Zadnje sediste
» Zadnje staklo, fen
» Zadnje Krilo
» Zadnje Soferke????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Ostalo-
Skoči na: