vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Malo zapazanje

Ići dole 
+5
Tomas Volk
vlajko05
[F]aca
KdF
Dika
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimeUto 5 Jun - 18:18

Posle trećeg piva meni sve bude urkivo pa mi se slika ispravi...Predlažem da i ti probaš Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimeSre 6 Jun - 3:03

nisam siguran kako je posle treceg - ali meni posle drugog piva tomina slika i dalje vuce malo ukrivo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimePet 17 Avg - 13:48

Ne znam dali sam pogodio mesto i temu, ali evo neko moje misljenje, pa ako doprinese "opcoj industriji"?? Very Happy ako ne Very Happy

Licno nisam za drasticne kazne (banovanje) kao u slucaju "lezaljke", jer smatram iste("ekcese") kao "korisne"(sto sam vec objasnio licnim stavom po istom pitanju na delu foruma gde se odvijao ping- Twisted Evil pong.

Pravila foruma su jasna ,te" iskakanje"iz istih, te uvrede (ruzne reci i sl..)treba da budu razlog za sankcjonisanje...

Konkretno, slicni (ponovicu)-"ekcesi" ,mislim da obogacuju sadrzaj foruma, daju potreban adrenalin, i postaju istrument prirodne selekcije , Twisted Evil

Takodje sam misljenja ,da bi deo (ponuda -potraznja) trebao biti 100% liberalan , jer bi generisao prisustvo sireg auditorijuma .A ,isti, zakonom velikih brojeva ,dolazak novih kvalitetnih "clanova"foruma-klubava-susreta.

Nadam se da nisam previse s... i da mi necete zameriti..(igrao sam na kartu godina) ono "mator"pa nezna sta prica.. Mad
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimePet 17 Avg - 14:16

Jedno su ekscesi i razlika u mišljenju ( jaram ili McPherson, mat ili sjajna farba, Oval ili 1303 itd itd) a drugo je kada neko nema granice i osnovno vaspitanje a uz to je bezobrazan...Ni ja nisam za drakonske mere, ali ovaj čovek je onako mogao do beskraja i nazad...

Drugo ovaj forum je nastao kao mesto gde ćemo se družiti i razmenjivati iskustva kao VW zaljubljenici a za dizanje adrenalina možemo recimo upotrebiti Adu Huju ili ono na Mostaru i da opletemo neku karting trku i odlično se provedemo bez teških reči i rasprava...

Što se tiče ponude i potražnje to treba čika Dika da nam kaže šta misli kao pokretač...Bojim se da se u tom silnom žitu ne pojave i kukolji i naruše ovu "kućnu" atmosferu koja vlada na ovom forumu...

Ajde da vidimo šta drugi imaju da kažu...
Nazad na vrh Ići dole
KdF
Ultimativni znalac VW problematike
Ultimativni znalac VW problematike
KdF


Broj poruka : 3820
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 03.06.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimePet 17 Avg - 14:21

Pa, do svake svadje dolazi jer postoji vise od jednog ucesnika, moram to da kazem. Prema tome, ovakve jednostavno treba ignorisati, i sami ce otici i bez bana. Doduse ba(ti)n(a) nije lose sredstvo u nekim okolnostima...
Nazad na vrh Ići dole
http://kisobrani.blogspot.com
markoniw
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
markoniw


Broj poruka : 501
Godina : 71
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 10.07.2007

Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimeSub 18 Avg - 20:30

Shvatio sam poruku i drzacu se kucnog reda Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitimeUto 27 Nov - 1:03

zahebi boju,ekipa je zakon!drugim recima,bitno mi je to sto su svi ok na ovom forumu,a za boju me bas....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Malo zapazanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Malo zapazanje   Malo zapazanje - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Malo zapazanje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» malo pfd-ja
» 1500L
» T1 panel 1964
» svasta po malo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: O forumu :: Obaveštenja-
Skoči na: