vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 oglasi

Ići dole 
+12
Deda
mema
popesky
djono99
malimilan
strid
bibin11
djordje 1200j
Boka bubilak
Pepi
Admin
milan
16 posters
AutorPoruka
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

oglasi Empty
PočaljiNaslov: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 16:18

molio bih administratora da nam objasni zasto su zatvoreni komentari za oglase zasto postoji ovaj forum kad nam je zabranjeno da komentarisemo???????????
kao prvo ne mogu svoj sopstveni oglas da izmenim recimo ubacim slike i slicno vecu glupost niste mogli da napravite koje su vam to fore nije mi jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin



Broj poruka : 247
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 17:31

milan ::
molio bih administratora da nam objasni zasto su zatvoreni komentari za oglase zasto postoji ovaj forum kad nam je zabranjeno da komentarisemo???????????
kao prvo ne mogu svoj sopstveni oglas da izmenim recimo ubacim slike i slicno vecu glupost niste mogli da napravite koje su vam to fore nije mi jasno.

Zabrana komentara na oglase je uvedena bas zbog svakojakih komentara, koji su veoma cesto remetili temu tj. oglas i ona ce i dalje ostati na snazi ma koliko se to nekome svidjalo ili ne!!!
Izmena oglasa je omaskom onemogucena i sada je ispravljena.
Kako ce forum raditi odlucuje admin, tvoje je Milane da prihvetis ili ne ta pravila foruma.
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Pepi
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
Pepi


Broj poruka : 383
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 22.01.2009

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 17:57

I ja imam malu primedbu,
Ne vidim nista lose u tome sto sam postavljao sa Limunda neke stvari koje bi zatrebale nekome a vezano je za bube i buseve.Ne mislim da reklamiram njihov sajt vec da prosledim informaciju clanovima koji ne prate konkretno taj sajt.
Isto tako onda ne bi trebalo ni iz Halooglasa ili ostalih novina postavljati linkove,tako ispada.
Zaista sam imao nameru samo da ovde prisutni clanovi dodju do informacija.

Inace slazem se sa odlukama administratora,na kraju krajeva imao sam svoj sajt i "uredjivacku politiku" koju sam kontrolisao.Nije uvek svima po volji. lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.minimanija.co.yu
Gost
Gost




oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 18:46

Koliko znam forum se zove forum za uzajamnu pomoc i razmenu misljenja tako da nema potrebe da se neke stvari cenzurisu ! nadam se da ovo nije forum tipa internet foruma na kubi ili u severnoj koreji.Treba sve da bude dopusteno sem vredjanja!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Boka bubilak
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Boka bubilak


Broj poruka : 184
Godina : 53
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 08.01.2010

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 19:12

Posto sam novi mozda nemam pravo glasa . Ali bi ipak komentarisao fino je sto imamo ovaj Forum da mozemo da razmjenimo misljenja vezano za svoje ljubimce.
ali se ipak slazem sa Milanom i Paulom
Nazad na vrh Ići dole
http://bojan.gavric1996@gmail.com
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 19:16

mislim da je kasno za to pitanje, steta ovom forumu je nacinjena odavno, pa se odavno nista bitno ovde ni ne dogadja....
Nazad na vrh Ići dole
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 19:27

U pravu si Djordje
Suspect study scratch Suspect
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 19:44

SHTETA ?? Suspect Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Gost
Gost




oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 19:46

Nikada nije kasno za nista sve se moze jos ispraviti! zasto bi recimo bilo zabranjeno komentarisanje nekog oglasa ako je recimo neko iz bg hteo da pogleda neku bubu u subotici a neko blizi njemu ode pogleda i da komentar.doduse postoje dobronamerni i oni drugi komentari a sami ucesnici foruma su pozvani da sami procene ko je kakav .ima ovde mnogo boljih poznavalaca od mene pa i oni mogu na osnovu komentara nekog oglasa da procene valja li to ili ne na osnovu nekog komentara .Srbija je stvarno mala sve se maltene zna o svakome ,recimo Ja sam strahovito dobro obavesten o mnogim stvarima i ljudima sa ovoga foruma -njihovom znanju i majstorskim vestinama-ali i o tome ne zelim da govorim cak ni na forumu i to zadrzavam za sebe ...treba dozvoliti da svako ostavi misljenje o recimo nekom majstoru ili prodavnioci delova.Tema koja je otvorena o Astoru u Sarajevskoj je recimo uticala da se Astor drasticno popravi sa asortimanom i koriguje svoj stav prema ljudima koji kupuju delove za bubu.Nemojte da mislite da to niko od njih nije citao?!!Mora da postoji svaka sloboda misljenja cak i sukob misljenja sve dok to ne preraste u konflikt i ne pocne vredjanje na forumu onda se zna lock za tu temu.
Nazad na vrh Ići dole
malimilan
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
malimilan


Broj poruka : 308
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 23.02.2009

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 21:24

podrzavam molbu da se dozvoli komentarisanje oglasa ,mislim mozda ima neko nesto i pametno da kaze,ja znam da kad sam ja postavio oglas nesto sam zaboravio da napisem ,posle nisam mogao da dodam Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.yahoo.com
djono99
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
djono99


Broj poruka : 470
Godina : 64
Lokacija : ugrinovci, zemun
Datum upisa : 26.04.2009

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 21:53

pre par dana na limundu se pojavila licitacija za "webasto"
kad sam pokusao obavestiti clanove ovog foruma poruka

"Limundo ne dozvoljava na svojim stranicam bilo kakvo postavljanje linkova ka drugim sajtovima pa nemojmo ni mi postavljati njegove linkove!!!"

ispostovao sam admina i postavio link na drugi forum i tako usrecio nekog
a mozda je to trebao biti neko sa ovog foruma

mislim da ovde ne bi trebalo biti zabrana sem onih za "nepristojne" komentare
ali ....
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 22:06

ja sam apsolutno za komentarisanje oglasa... prosto sam za slobodu govora, ...

dosta puta se desilo da hocu da postavim pitanje prodavcu ... ali necu na PM vec hocu da svi dobiju odgovor, a i PM cesto zna da stigne tek sutra iz nepoznatih razloga, pa nije bas efikasno sredstvo komunikacije.

recimo cesto je pitanje ljudi koja je cena ili 'el moze neka slika

to je na nekim forumima reseno tako sto je PRAVILO da se uz oglas MORA postaviti slika i cena bas zbog toga sto je potpuno bolesno da te zove 134 coveka sa istim pitanjem. skoro nikada ne obracam paznju na oglase bez cene, posto imam osecaj da ce cena da bude kreirana u letu, a presudna ce biti boja moga glasa ili pozivni broj itd.

djono99 ::
pre par dana na limundu se pojavila licitacija za "webasto"
kad sam pokusao obavestiti clanove ovog foruma poruka

"Limundo ne dozvoljava na svojim stranicam bilo kakvo postavljanje linkova ka drugim sajtovima pa nemojmo ni mi postavljati njegove linkove!!!"

ispostovao sam admina i postavio link na drugi forum i tako usrecio nekog
a mozda je to trebao biti neko sa ovog foruma

mislim da ovde ne bi trebalo biti zabrana sem onih za "nepristojne" komentare
ali ....


isao kinez na put oko sveta biciklom, pa resio da poseti dobru prijateljicu iz studentskih dana u jednom selu kod nas, ... onda izasli u selo u obliznji kafic, da se ispricaju, i cim su usli .. lokalci ubise boga u njemu .... kad ih riba pita "sto prebiste coveka, nije vam nista radio?"... oni odgovorise: " jes, tako isto oni nase tuku kad odu kod njih u selo" scratch


elem: limundo ne dozvoljava linkovanje zato sto im onda niko nebi platio recimo postavljanje druge, trece itd slike sto im je izvor zarade, takodje im nije u interesu da ljudi ostvaruju komunikaciju izvan njihovog sajta, jer onda ne dobiju proviziju ....


al na kraju krajeva.... vlasnik foruma je onaj ko odlucuje... dali ce da dozvoli ili ne linkovanje .... mnogi forumi ne dozvoljavaju linkovanje ... iz prostog razloga zato sto niko ne voli da kada jedva namami nekoga na sajt da mu taj odma ode sa prvim linkom Smile


Poslednji izmenio popesky dana Sub 6 Mar - 22:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Pepi
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
Pepi


Broj poruka : 383
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 22.01.2009

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 22:24

"Drug Tito je rekao: "Studenti su u pravu""
Moze da se vrati televizor u kucu....
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.minimanija.co.yu
mema
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
mema


Broj poruka : 322
Godina : 34
Lokacija : BiH
Datum upisa : 30.09.2008

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeSub 6 Mar - 23:22

Slozio bih se sa nekim kolegama da je forum dosta umanjio sa postanjem ,ne znam zasto kada god se logujem imam sta procitati tako je prije bilo sada je sve to naglo stalo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeNed 7 Mar - 2:45

Ma hladno brate mili...
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
Deda
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 39
Godina : 54
Lokacija : Bor
Datum upisa : 11.01.2010

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeNed 7 Mar - 13:28

Jesam nov na ovom forumu, ali sam redovan u citanju, ne i komentarisanju. Nisam spreman da svakome dajem podrsku u vidu smajlija kad god nesto dobro uradi, ali sam spreman da citam i ucim iz komentara drugih koji se zaista mocno razumeju u Bube.
Meni se svidja ovaj forum.
Ne svidja mi se nemogucnost komentarisanja nekih oglasa, ali se ne mesam u stvar politike uredjivanja.
Nemam pojma ni ciji je ovaj forum, ni ko je admin, moderator i slicno, niti me to interesuje.
Smatram da treba dozvoliti linkovanje i postavljanje oglasa i sa drugih mesta na forumu, jer mnogi dobijaju a niko ne gubi time. Mozda je problem poput Limunda ali nisam bas siguran???

Evo da se i ja oglasim, nije rec o motoru ili limariji pa dozvoljavam sebi pismeno razmisljanje,lol Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dedabor.com/
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimeNed 7 Mar - 14:31

Sto se mog misljenja tice,podrzavam misljenje clanova foruma iz prethodnih postova ove teme!!! Basketball Basketball Basketball
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv


Broj poruka : 1461
Godina : 44
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 04.06.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimePon 12 Apr - 20:49

Po meni najlogicnije bi bilo da usluznim oglasima bude onemoguceno komentarisanje ako je oglas u ime drugog lica koji nije clan foruma,dok bi komentari trebali biti dozvoljeni u oglasima koje je licno u svoje ime postavio neko od clanova foruma.Razlog je jasan nemogucnost i mogucnost onog ko je postavio oglas da odgovara na komentare Wink
Nazad na vrh Ići dole
T1putar
VW zaluđenik
VW zaluđenik
T1putar


Broj poruka : 197
Godina : 63
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 07.03.2009

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimePon 12 Apr - 21:13

Nevidim razlog zasto se nemogu komentarisati oglasi confused Ima jedna buba u zemunu 1967. u odlicnom stanju i cijena je 5000 eura. Ja bih rado sa nekim forumasom ukrstio misljenje uvezi te bube i tako okvirno dosao do neke realne cijene.... ovako , sam use i u svoje kljuse , jer administrator tako kaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://m.krkeljic@t-com.me
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitimePon 12 Apr - 21:36

Nisam za to da se komentarišu oglasi, obično komentari odu u nekom drugom pravcu... Na većini foruma čak ne postoji bilo kakva opcija za komentare!! I na kraju, šta komentari u opšte znače? Svako od nas ima različite prohteve, mogućnosti, ono što je nekom dobro, drugom nije...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





oglasi Empty
PočaljiNaslov: Re: oglasi   oglasi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
oglasi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» oglasi
» Oglasi
» mali oglasi - razno - sve i svasta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: O forumu :: Obaveštenja-
Skoči na: