vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sjediste za bebe

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitimeSub 27 Feb - 1:09

ima li ko kakvo dobro rjesenje za sjediste za bebe?Kako da ga postavim,kako da ucvrstim?Vozim je ja i ovako u nekoj njenoj korpi,ali nije fiksirano pa mi se bezze sa tim igrati.
sjediste za bebe Dsc09274gb.th
Nazad na vrh Ići dole
toxic
dr. VW
dr. VW
toxic


Broj poruka : 1065
Godina : 52
Lokacija : Friedrichdorf-NG
Datum upisa : 20.06.2007

sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitimeSub 27 Feb - 8:41

prijatelju, nikad nemoj voziti djete ovako bocno okrenuto!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.classic99.hr
djcorto
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djcorto


Broj poruka : 583
Godina : 62
Lokacija : Dubai
Datum upisa : 14.02.2010

sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitimeSub 27 Feb - 9:16

slow Bo ::
ima li ko kakvo dobro rjesenje za sjediste za bebe?Kako da ga postavim,kako da ucvrstim?Vozim je ja i ovako u nekoj njenoj korpi,ali nije fiksirano pa mi se bezze sa tim igrati.
sjediste za bebe Dsc09274gb.th

Zavisi kako se fiksira sediste ...

Pre 15 godina, kad je nama trebalo, Chicco sediste je imalo svoj pojas na dve tacke koji se lepo srafio na srednja dva mesta pozadi (buba '65/66) i fiksirao sediste savrseno. A u sedistu pojas na pet tacaka ... mislim da je sediste u to vreme bilo skuplje od bube Wink

Proveri sta imas od mesta za fiskiranje oko zadnjih sedista - ako nemas pojaseve pozadi, treba ih ugraditi.

U svakom slucaju, pogledaj upustvo sedista/nosiljke. Ako ga nema, potrazi na Webu, sve ima.
Nazad na vrh Ići dole
savan
VW entuzijasta
VW entuzijasta
savan


Broj poruka : 121
Godina : 40
Lokacija : beograd
Datum upisa : 01.06.2009

sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitimeSub 27 Feb - 17:06

Ja sam imao isti problem,al sam ga resio ugradjivanjem samo kucista pojaseva pozadi.Jedno sa strane zadnje klupe a jedno izmedju sedista i naslona zadnje klupe...
I funkcionise extra,mogu ti reci.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
slow Bo
VW entuzijasta
VW entuzijasta
slow Bo


Broj poruka : 115
Datum upisa : 05.06.2007

sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitimeNed 28 Feb - 22:53

toxic
ovo je slika iz garaze!inace je okrenuta naprijed,a svejedno zena sjedi sa njom.

djcorto
imam folciku iz 1975,sarajku,i nema nikakve pojaseve pozadi.

savan
mislim da cu i ja pokusati da ugradim pojaseve i to najbolje da bude samo jedan sa strane ali da ima dva kraka i da se jedan kopca isto sa strane a drugi u sredini.
mislim da ce tako biti najstabilnije.

Hvala na odgovorima!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sjediste za bebe Empty
PočaljiNaslov: Re: sjediste za bebe   sjediste za bebe Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
sjediste za bebe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» sjediste za busa.
» BUBE-za-BEBE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: Galerija :: Ostalo-
Skoči na: