vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kazna

Ići dole 
+10
Bugman
Pepi
pigeon
Deda
popesky
djordje 1200j
igorsnegi
wecomakina
bibin11
Perun
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 19:30

Pre 2 sata me je zaustavila policija i napisala kaznu za nepostovanje saobracajne signalizacije(zabranjeno skretanje desno osim za autobuse) I to je sve ok...jesam pogresio! Embarassed E sad mene interesuje...da li da placam 5000 din u ovom roku od 8 dana ili da idem kod sudije za prekrsaje?! Posto mi je ovo prvi prekrsaj,da li postoji neka mogucnost da mi se malo olaksa?! Question I koliko kostaju sudski troskovi? Eto tako... Sad
Nazad na vrh Ići dole
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 19:41

na 5000
sudski troskovi su ti 500 din
ali kako kod nas to funkcionise,ja ti ne predlazem da ides kod njih da trazis smanjenje kazne
oni su jedna te ista ekipa.Ona najgora
nego ti idi u banku i plati 1000din na taj racun,priznanicu cuvaj,pa kad budes imao jos,ti opet 1000din...i tako dok ne isplatis 5000din.Mnogo brate za odjednom!
i nemogu ti nista jer je placanje u toku
znam iz licnog iskustva
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:00

Ma ne bi ni trazio smanjenje kazne ali bi trazio rate! Lepo priznao,izvinuo se i trazio rate! Smile Nisam te najbolje razumeo u vezi placanja! Oni su meni dali jednu uplatnicu na 5000 i sa njom treba da platim. A u kom vremenskom periodu mogu tako placati tj u kom si ti placao?! I u pravu si...puno je odjednom svih 5000! Mad
Nazad na vrh Ići dole
wecomakina
VW entuzijasta
VW entuzijasta



Broj poruka : 66
Godina : 40
Lokacija : zagreb
Datum upisa : 04.01.2010

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:03

neznam kako je kod vas,ali kod nas u hrvatskoj na sve to se mozes zaliti u roku od osam dana,ako ti je prvi preksaj oprostit ce ti jer nije neki veliki prekrsaj i ako si jos mladi vozac,student itd...kazes nema se para stari samo radi ili kak vec...i nebi trebalo biti problema...provjereno za hrvatsku,a za kod vas neznam...probaj Smile!!!
Nazad na vrh Ići dole
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:05

tu uplatnicu samo poneses da prepisu broj na koji treba da idu pare,a drugim uplatnicama uplacujes
...i naravno kad koliko imas
i opet,ja tako radim
sad mi stiglo 2000 din sto nisam imao licnu kartu kad su me zaustavili u autu
to cu da otegnem sto duze,namerno
ovi moji ovde bi ti napravili rate cas posla,a neznam kakva je kod tebe situacuja
ps.
tacno je da postoji i uslovna kazna za saobracajne prekrsaje
evo,jedan moj drugar stalno tako prolazi ali mu je majka glavna sestra u bolnici...
a ja tu srecu tj.pravo nisam imao
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:21

Kod nas se mozes zaliti samo kod sudije za prekrsaje,a to je mesec dana od prekrsaja! Ma...idem ja na sud,pa cu da kumim i molim! Smile Jbg student,nema se para,samo keva radi,prvi prekrsaj,muka ziva...pa cemo da vidimo sta ce biti! bibin! Jesi siguran da su sudski troskovi samo 500din? Da me ne ocesu i tu sa nekom astronomskom cifrom! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:26

500.din 90 %
kud ce vise
mada,imas pravo pismenim putem da se zalis u roku od 8 dana
to ti pise na dnu kazne
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:33

Mozda nekad bilo ali toga vise nema! Sad Jedino sto pise je: ...ukoliko ne plati izrecenu novcanu kaznu u naznacenom roku,ovaj zapisnik istekom tog roka,postaje zahtev za pokretanje prekrsajnog postupka,te u skladu sa...(clanovi zakona) istom se urucuje POZIV! Kako je sad sve lepo prakticno...zapisnik je ujedno i zahtev za pokretanje postupka i poziv za "sudjenje"...bravo za njih! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:34

Perun ::
Pre 2 sata me je zaustavila policija i napisala kaznu za nepostovanje saobracajne signalizacije(zabranjeno skretanje desno osim za autobuse) I to je sve ok...jesam pogresio! Embarassed E sad mene interesuje...da li da placam 5000 din u ovom roku od 8 dana ili da idem kod sudije za prekrsaje?! Posto mi je ovo prvi prekrsaj,da li postoji neka mogucnost da mi se malo olaksa?! Question I koliko kostaju sudski troskovi? Eto tako... Sad

Moj savet je sledeci:

Plati kaznu u navedenom roku,izbegni sud ako mozes,mnogo su veci troskovi ako odes kod sudije za prekrsaje,gubljenje vremena,cimanje,ovaj novi zakon je rigorozan i tu emocija nema.Nece ti niko odloziti placanje kazne na rate.Ako nemas novac,ides u zatvor i tu nema emocija,zakon je jasan.Drzavi treba novca,treba maksimalno postovati pravila u saobracaju,to je jedini nacin da zastitimo i sebe i druge u saobracaju.Nisam siguran ali mislim da ne dobijas kaznene bodove za taj prekrsaj i budi srecan da se sve to zavrsi na novcanoj kazni.Nisam pravnik ali mislim da je ovo najbolji nacin da se resi ova nemila situacija,barem bih ja tako uradio,platio bih to odmah i trudio bih se da vise ne pravim prekrsaje.
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:47

Ja sam od kad sam polozio dobio pet kazni, i platio sam samo jednu pre par godina takodje za pogresno prestrojavanje (morao sam izbeci zagusenu ulicu zbog kuvanja motora) i to nisam morao platiti da nisam gospodjicu policajku uputio na neko casnije radno mesto, naprimer u parkic kod hale Jezero, kragujevcani ce znati koji sam joj casan posao dao, pa sam platio to neko vredjanje ili sta vec, a za ostale sam dobijao opomene, i sudski troskovi kostaju 700 u milanovcu...

a masa mojih drugova radi ovo sto radi bibin, jer ti si uplatio neki deo kazne, pa da bi ti poslali opomenu moraju da umanje za uplacenu sumu...
Nazad na vrh Ići dole
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 20:58

Citat :
Moj savet je sledeci:

Plati kaznu u navedenom roku,izbegni sud ako mozes,mnogo su veci troskovi ako odes kod sudije za prekrsaje,gubljenje vremena,cimanje,ovaj novi zakon je rigorozan i tu emocija nema.Nece ti niko odloziti placanje kazne na rate.Ako nemas novac,ides u zatvor i tu nema emocija,zakon je jasan.Drzavi treba novca,treba maksimalno postovati pravila u saobracaju,to je jedini nacin da zastitimo i sebe i druge u saobracaju.Nisam siguran ali mislim da ne dobijas kaznene bodove za taj prekrsaj i budi srecan da se sve to zavrsi na novcanoj kazni.Nisam pravnik ali mislim da je ovo najbolji nacin da se resi ova nemila situacija,barem bih ja tako uradio,platio bih to odmah i trudio bih se da vise ne pravim prekrsaje.

E pa i ja bi to najradije uradio ali meni je tih 5000 din kao 500 000din. I mozda tebi ili nekom to zvuci smesno ali ako dam odmah svih 5000...e to povlaci neka egzistencijalna pitanja.
Citat :
a masa mojih drugova radi ovo sto radi bibin, jer ti si uplatio neki deo kazne, pa da bi ti poslali opomenu moraju da umanje za uplacenu sumu...
Jeste sigurni da to moze tako po ovom novom zakonu?! Da salju opomene? Na koliko mogu razvuci placanje?! Koliko ja razumem trebalo bi odraditi to do pokretanja postupka,a to je mesec dana od dobijanja kazne! Ma nemem pojma...
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 21:08

nikada, al nikada nemoj da priznajes!!!!

reci ... "pazio sam da ne zgazim babu pa mi promakao znak, javili mi da se javim na razgovor za posao hitno, ali zbog policije sam izvisio"

a mislim da sam negde procitao da sudija moze da trazi od tebe da se "zakunes u cast"


tako ti lepo reci "nisam isao tuda, kunem se u cast"

od drzave smo naucili da je skroz uredu lagati (npr: setimo se akcija, republickog proseka plate .. itd.) tako da mislim ako drzavu budes lagao ...cak ce ti i bog oprostiti What a Face



ili jednostavno plati kako god znas i umes, posto ces nakon toga trostruko da pazis
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 21:22

Citat :
E pa i ja bi to najradije uradio ali meni je tih 5000 din kao 500 000din. I mozda tebi ili nekom to zvuci smesno ali ako dam odmah svih 5000...e to povlaci neka egzistencijalna pitanja.


Naravno da mi nije smesno,zao mi je sto ti se to desilo,shvatam te,svi smo mi manje vise u slicnom finansijskom problemu i u slicnoj situaciji.Rekao sam ti svoje misljenje a ti vidi sada kako ces dalje...Sto se tice "odlozenog"placanja kao sto je gore pomenuto,nemam bas mnogo iskustva,nikada nisam manipulisao sa "odlozenim"placanjem.
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 21:57

hm manipulisao...
ispalim ih ja jednom...
tako bila kazna 3000 din i ja odem da uplatim 1 deo,ono guzva u banci,boli glaa.ja na salteru se smucam,kao neznam gde su mi pare,pa ajde kao 300 din joj dam.Zena popizdi kako joj samo toliko dajem,a zamajavam je 10 min.,na brzaka popuni uplatnicu na kojoj samo upisa 300.00 udari pecat i nista vise.Ja odnesem uplatnicu kuci,skeniram je,na racunaru prepravim na 3000.oo,dopisem slovima,otstampam i odnesem ovima kod sudije za prekrsaje i to sve prodje....
igorsnegi kaze da zakon mora da se postuje
i ja se slazem,samo bih dodao,ako nemoze da se zaobidje
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 22:03

bibin11 ::
hm manipulisao...
ispalim ih ja jednom...
tako bila kazna 3000 din i ja odem da uplatim 1 deo,ono guzva u banci,boli glaa.ja na salteru se smucam,kao neznam gde su mi pare,pa ajde kao 300 din joj dam.Zena popizdi kako joj samo toliko dajem,a zamajavam je 10 min.,na brzaka popuni uplatnicu na kojoj samo upisa 300.00 udari pecat i nista vise.Ja odnesem uplatnicu kuci,skeniram je,na racunaru prepravim na 3000.oo,dopisem slovima,otstampam i odnesem ovima kod sudije za prekrsaje i to sve prodje....
igorsnegi kaze da zakon mora da se postuje
i ja se slazem,samo bih dodao,ako nemoze da se zaobidje

ti si moj idol cheers
Nazad na vrh Ići dole
igorsnegi
dr. VW
dr. VW
igorsnegi


Broj poruka : 1246
Godina : 50
Lokacija : Beograd-Visnjicka Banja,Obrenovac,Koceljeva
Datum upisa : 05.06.2007

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 22:04

Citat :
bibin11 ::
hm manipulisao...
ispalim ih ja jednom...
tako bila kazna 3000 din i ja odem da uplatim 1 deo,ono guzva u banci,boli glaa.ja na salteru se smucam,kao neznam gde su mi pare,pa ajde kao 300 din joj dam.Zena popizdi kako joj samo toliko dajem,a zamajavam je 10 min.,na brzaka popuni uplatnicu na kojoj samo upisa 300.00 udari pecat i nista vise.Ja odnesem uplatnicu kuci,skeniram je,na racunaru prepravim na 3000.oo,dopisem slovima,otstampam i odnesem ovima kod sudije za prekrsaje i to sve prodje....
igorsnegi kaze da zakon mora da se postuje
i ja se slazem,samo bih dodao,ako nemoze da se zaobidje

Zanimljivo...

Probaj sada da uradis tako nesto...
Ne bih se igrao takvim stvarima Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/profile.forum
bibin11
dr. VW
dr. VW
bibin11


Broj poruka : 992
Godina : 48
Lokacija : Arandjelovac
Datum upisa : 23.11.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 22:06

ni ja se nebih sad zezao.
ali to da bih sam sebi pravio rate,to stoji
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/forum.htm
Deda
pridošlica
pridošlica



Broj poruka : 39
Godina : 54
Lokacija : Bor
Datum upisa : 11.01.2010

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 22:55

sudski troskovi bez 1400 dinara ne verujem da moze...

Moj savet: pozajmi i plati. Kad jednom udjes u sud, posle i za manj prekrsaj ide veca kazna... Plus sto te imaju u kartoteci, bas kao i sada kod policije...
Zao mi je sto ti se ovo desilo, ali si delom i ti kriv, sto u prvom kazivanju i priznajes.
Zelim ti srecu i da ti ovo bude nauk za dalje...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dedabor.com/
pigeon
VW zaluđenik
VW zaluđenik
pigeon


Broj poruka : 177
Godina : 52
Lokacija : Indjija
Datum upisa : 18.11.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 23:17

Moje mišljenje je da treba da platiš sve odjednom, nažalost Crying or Very sad
mislim da je Popesky napisao da smo od države naučili da lažemo, da ali to vredi samo za državu.
njima treba para pa bog.Kreni u priču sa sudijama, sudom i državnim aparatom pa ćeš više živaca i vremena izgubiti negoli para.
Država sve svoje naplati,kad tad, zato je i zakon izmišljen tj smišljen da nam se lova uzima
Ovo je samo moje mišljenje pale pale pale
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Pepi
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
Pepi


Broj poruka : 383
Godina : 49
Lokacija : Kragujevac
Datum upisa : 22.01.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeSre 27 Jan - 23:46

da vam drug Pepi nesto kaze...

Ja hranim bar 2 familije organa reda.Naplacao sam se....
Sad me ceka 18000 ukupno.Jedna od tih je i kad sam posao na skup u Mladenovac.jedna kad sam sa tehnickog za kombi posao da isti registrujem pa jos nisam imao tablice,2 za neke pesake(sta ce pesaci po putu?) Very Happy

Nikako da me odvedu,doduse ovaj nas lokalni policajac(mislim zaduzen za nase naselje) je fer i korektan,pa me stalno kumi i moli "upati makar 3000 din."
Malopre su zvali iz dezurne sluzbe Sup-a,isto sve fino,dajte kolko mozete!!!!
Ajde zvacemo vas oko 10 februara.A ja mu kazem,druze samo da se presvucem i gde treba da se javim kazite mi.On opet,"pa bar nesto uplatite..."

Sudski troskovi su 500 dinara Perun.
Pisao sam ja zalbe uvek,nikad nisu usvojene!Uvek ce verovati sluzbenom licu a ne tebi.A mozes da kukas koliko ti volja.

Mojoj firmi ta ista drzava duguje 20 miliona,grad 10-tak miliona,i ja ne primam plate 4 meseca.po 10 hiljada nekad dobijem,a radim veoma ozbiljan posao,pa sad ja toj istoj drzavi treba da placam na vreme.Kako?Hocu ja,al s'ku....da platim kad nema vise odakle.
Zao mi je druze plavi,moram bebu da nahranim prvo.
Nema mesta u zatvoru ovde,to je problem,zato cekam svoj red.
Ne savetujem ovo nikom,naravno.
Perun plati u ratama,odes tamo,razgovaras sa policajcem ili ko vec,moze i u ratama,samo da im ti das pare.!

Evropske kazne i sve ostalo a plate ko u uzbekistanu.(a i nema ih)
Zato sam ja jos uvek drug, a ne gospodin.

Da napomenem da nisam imao ni najmanji udes za 17 godina voznje,do juce ,kad mi izleti na 80km/h neka velika dzukela iza vozila iz suprotnog smera te mi razbije kompletan branik na Fordu.
Ko ce dzukcu sad da napise negativne poene....prelazak van pesackog,neosvetljen,ćelave mu šape..jbg, sve je to rock'n roll. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.minimanija.co.yu
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeČet 28 Jan - 1:01

ma nisu celave vec nosi letnje shape po snegu i ledu What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeČet 28 Jan - 1:25

Ok! E aj sad neki konkretni savet! Pepi! Ti izgleda imas dosta iskustva,pa... Da idem kod sudije za prekrsaje?! Ili da u roku ovih mesec dana placam malo po malo ,pa da se pojavim sa svim uplatnicama?! Da odem u stanicu,pa da njih pitam?! Jbg puno mi odjednom da im dam... Hocu ja da platim ali ne sve odmah! Smile
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeČet 28 Jan - 1:44

Perune, nema konkretnog saveta, lako ti mogu dati savet, ko ih j... nedaj nista, a posle moja ledja citava, svi su ti rekli sta rade, neko plati, neko se ciganise, pa i ja, znam sta mogu u svom gradu, a za tebe ne znam, vidis da ni sudske takse nisu iste od grada do grada, tako ni ljudi(sudije , policajci) u tim igricama svi mi se pomalo zentamo sta ako, ali od te drzave sam dobio Q_ac, a nju uredno namirujem, pa da im ne bude malo mnogo....

Izgleda da ce novi zakon drasticno smanjiti broj udesa i poginulih u saobracaju, taman onoliko koliko ce drasticno smanjiti broj ucesnika u saobracaju...
Nazad na vrh Ići dole
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimeČet 28 Jan - 20:23

djordje 1200j ::
Izgleda da ce novi zakon drasticno smanjiti broj udesa i poginulih u saobracaju, taman onoliko koliko ce drasticno smanjiti broj ucesnika u saobracaju...

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
Perun
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Perun


Broj poruka : 230
Godina : 37
Lokacija : Sao Joao do Estoril, Portugal
Datum upisa : 07.09.2009

Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitimePon 8 Feb - 23:05

Natera me bibin da obnovim ovu temu i kazem koju! Smile Kazna jos nije resena tj idem kod sudije,pa cemo da vidimo sta ce biti! E sad...ima jos nesto ali me bilo sramota da pricam ali...evo otvaram dusu! Smile Pre neki dan stanem ja na nedozvoljeno mesto,upalim sva 4 i istrcim bukvalno na 10 min,kad ono...pauk mi dize cvwetu...ja affraid i posle mukotrpnog pregovaranja i nekih "pretnji" i imaginarnih policijskih kapetana spuste oni auto ali mi napisu jos jednu na 5000! Eto tako...jbg kad krene,onda krene... nista od promene amortizera i muzike... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kazna Empty
PočaljiNaslov: Re: Kazna   Kazna Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kazna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ostalo-
Skoči na: