vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab

Ići dole 
+18
Bugman
Vanja
retro
bubuleja
pavle
Djani
T1putar
lepibajloni
bubamara
djordje 1200j
Tomas Volk
popesky
vlaja
mema
Dika
yeti
bibin11
Braca
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
T1putar
VW zaluđenik
VW zaluđenik
T1putar


Broj poruka : 197
Godina : 63
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 07.03.2009

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep - 22:12

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 T696806_Slika087


Poslednji put izmenio njemac1972. dana Pon 21 Sep - 22:09, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://m.krkeljic@t-com.me
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep - 22:53

cheers cheers cheers
Bravo odlicni su Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep - 23:03

Osice idu gratis bounce
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep - 23:57

brat Veselin mi je nešto zabrinut na ovoj poslednjoj slici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeNed 20 Sep - 23:58

Cestitam na kupovini Very Happy
Ja za ove stvari koristim sprej protiv insekata,uvek to nosim.
Inace sam godinama unazad proucavao ponasanje insekata,posebno osa.
Ne navaljuju samo na aute koji se voze,izgleda da ne vole selidbe Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Klemen Klemen
dr. VW
dr. VW
Klemen Klemen


Broj poruka : 1012
Lokacija : Ljubljana, Slovenija
Datum upisa : 04.06.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 8:03

Kako je ovaj post počeo dobro je zaključio!

Auti izgledaju super i mislim, da nema čovjeka koji ih nebi imao! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hroscklub.com
mema
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
mema


Broj poruka : 322
Godina : 34
Lokacija : BiH
Datum upisa : 30.09.2008

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 9:27

Da odlicni su ,meni osobno onaj crveni najbolje izgleda cheers cheers

Super potez
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
T1putar
VW zaluđenik
VW zaluđenik
T1putar


Broj poruka : 197
Godina : 63
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 07.03.2009

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 12:14

Crveni je vozen do prije 6 godina . Tu je parkiran i zakljucan . Sto mislite hoceli upaliti posle sest godina ?
Nazad na vrh Ići dole
http://m.krkeljic@t-com.me
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 12:52

njemac1972. ::
Crveni je vozen do prije 6 godina . Tu je parkiran i zakljucan . Sto mislite hoceli upaliti posle sest godina ?

ako vrti nema razloga da ne upali..... Smile
Nazad na vrh Ići dole
T1putar
VW zaluđenik
VW zaluđenik
T1putar


Broj poruka : 197
Godina : 63
Lokacija : Podgorica
Datum upisa : 07.03.2009

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 22:21

Dali su sva tri T1b ? Po cemu se razlikuju T1 modeli ? I jeli tachno da zadnji trapovi pasu od t2b ?
Nazad na vrh Ići dole
http://m.krkeljic@t-com.me
mema
dipl. ing. Bubarstva
dipl. ing. Bubarstva
mema


Broj poruka : 322
Godina : 34
Lokacija : BiH
Datum upisa : 30.09.2008

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimePon 21 Sep - 22:24

Ako okrece ima da upali ,samo akumulator novi i to krese kao ludo.Pa folcika je to Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.folcika.ba
Braca
dr. VW
dr. VW
Braca


Broj poruka : 1035
Godina : 75
Lokacija : BGD-Pašino brdo
Datum upisa : 14.08.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeUto 22 Sep - 9:44

Ajde i ja da se javim posle par dana.Naime nisam bio kod kuce i nisam imao prilike da sednem i napisem koju rec.
Prvo: Izuzetno sam srecan sto je oba kamioncica kupio momak koji ce ih srediti i divicemo im se svi na ovom forumu.
Drugo:Momak je stvarno strecne ruke - nalateti na jos jedan T-1 pa to je Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_cheers Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Affraid
Trece : Moram da vam ipak svima priznam da mi je sada nekako zao sto sam se rastao od nekih mojih projekata-zamisli. Gotovo celokupnu restauraciju sam osmislio a sada odustajem.Hteo sam cak sa snimateljima B-92 da pravim film o restauraciji tipa "Diskaveri" a sada Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_rolleyes
Rodjaka u Americi sam nagovarao da mi nabavlja limariju od "Gerisona"
No ipak sam srecan sto oba nisu zavrsila na otpadu vec kod ljubitelja ovakvih vozila.

Koliko iz svih ovih postova vidim da i nisam jedini koga je Banjalucanin "Dado" izradio obecao i nakraju se nikome nije ni javio.Neko se ovde zabrinuo dali je momak OK - Zvao sam ga na mobilni pre par dana(nakon duzeg vremena) javio se (prepoznao sam mu glas) ali je rekao da Dado nije kod kuce(valjda se mobilni nosi sa sobom).No cela storija se zavrsila a ja i mnogi drugi su bogatiji za jos jedno iskustvo .

Momku iz Podgorice zelim sve naj naj. a cela ova ekipa ce mu uvek pruziti korisne savete.
Sa srecom - napred
Nazad na vrh Ići dole
http://b92.net
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeUto 22 Sep - 13:38

Braca ::
Ajde i ja da se javim posle par dana.Naime nisam bio kod kuce i nisam imao prilike da sednem i napisem koju rec.
Prvo: Izuzetno sam srecan sto je oba kamioncica kupio momak koji ce ih srediti i divicemo im se svi na ovom forumu.
Drugo:Momak je stvarno strecne ruke - nalateti na jos jedan T-1 pa to je Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_cheers Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Affraid
Trece : Moram da vam ipak svima priznam da mi je sada nekako zao sto sam se rastao od nekih mojih projekata-zamisli. Gotovo celokupnu restauraciju sam osmislio a sada odustajem.Hteo sam cak sa snimateljima B-92 da pravim film o restauraciji tipa "Diskaveri" a sada Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_rolleyes
Rodjaka u Americi sam nagovarao da mi nabavlja limariju od "Gerisona"
No ipak sam srecan sto oba nisu zavrsila na otpadu vec kod ljubitelja ovakvih vozila.

Koliko iz svih ovih postova vidim da i nisam jedini koga je Banjalucanin "Dado" izradio obecao i nakraju se nikome nije ni javio.Neko se ovde zabrinuo dali je momak OK - Zvao sam ga na mobilni pre par dana(nakon duzeg vremena) javio se (prepoznao sam mu glas) ali je rekao da Dado nije kod kuce(valjda se mobilni nosi sa sobom).No cela storija se zavrsila a ja i mnogi drugi su bogatiji za jos jedno iskustvo .

Momku iz Podgorice zelim sve naj naj. a cela ova ekipa ce mu uvek pruziti korisne savete.
Sa srecom - napred

sve je dobro sta se dobro svrši pa makar i unutra kako kaže moj bivši profesor....a sad jedna iz starih filmova....

Znate kako indijanci naručuju juhu(supu)
JUUUUHHHUUUUUU... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeUto 22 Sep - 17:15

Braca ::
Ajde i ja da se javim posle par dana.Naime nisam bio kod kuce i nisam imao prilike da sednem i napisem koju rec.
Prvo: Izuzetno sam srecan sto je oba kamioncica kupio momak koji ce ih srediti i divicemo im se svi na ovom forumu.
Drugo:Momak je stvarno strecne ruke - nalateti na jos jedan T-1 pa to je Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_cheers Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Affraid
Trece : Moram da vam ipak svima priznam da mi je sada nekako zao sto sam se rastao od nekih mojih projekata-zamisli. Gotovo celokupnu restauraciju sam osmislio a sada odustajem.Hteo sam cak sa snimateljima B-92 da pravim film o restauraciji tipa "Diskaveri" a sada Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_rolleyes
Rodjaka u Americi sam nagovarao da mi nabavlja limariju od "Gerisona"
No ipak sam srecan sto oba nisu zavrsila na otpadu vec kod ljubitelja ovakvih vozila.

Koliko iz svih ovih postova vidim da i nisam jedini koga je Banjalucanin "Dado" izradio obecao i nakraju se nikome nije ni javio.Neko se ovde zabrinuo dali je momak OK - Zvao sam ga na mobilni pre par dana(nakon duzeg vremena) javio se (prepoznao sam mu glas) ali je rekao da Dado nije kod kuce(valjda se mobilni nosi sa sobom).No cela storija se zavrsila a ja i mnogi drugi su bogatiji za jos jedno iskustvo .

Momku iz Podgorice zelim sve naj naj. a cela ova ekipa ce mu uvek pruziti korisne savete.
Sa srecom - napred

heheeee............
sve to tako treba, ko sto bi moj stari rekao:
jednom kad te neko prevari, to je normalno ali ako te i drugi put prevari onda ti nisi normalan........
Eto ima li smo fino iskusto od dade, bar ja, sredjivao sam mu kombi i on nije dosao i ja sam ga kupio na kraju, pravo da vam kazem bilo mi je tesko.....
lol! rendeer rendeer
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeUto 22 Sep - 20:21

Drago mi je sto su kombiji na sigurnom, jer iako su deca ukras sveta, znaju biti nemilosrdna prema starim vozilima...

a za emisije ima vremena, pojavice se opet neki t1, pa makar i preplivao preko bare....
Nazad na vrh Ići dole
strid
dr. VW
dr. VW
strid


Broj poruka : 1592
Godina : 72
Lokacija : Grocka
Datum upisa : 20.06.2007

Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitimeUto 22 Sep - 21:12

ma napravicu ja Braci baru ovde u lokalu,pa da plivamo Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_lol Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_lol Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.studio3dworld.com
Sponsored content





Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab   Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prodaju se Singl Cab i Dubl Cab
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» T-1 na prodaju...
» T-1 na prodaju
» NA PRODAJU
» 1300 AR 74' na prodaju
» na prodaju vw t2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: