vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Mozda glupo, al kad covek ne zna...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jaric_T_Zivadin
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 3
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Mozda glupo, al kad covek ne zna... Empty
PočaljiNaslov: Mozda glupo, al kad covek ne zna...   Mozda glupo, al kad covek ne zna... Icon_minitimeSre 19 Nov - 19:03

Ovako... Imam golfa 1.1. Posto su mu otisle karike i jede ulje, uzeo sam drugi motor (takodje 1.1) i planiram uskoro da ga zamenim. Medjutim Na starom motoru imam kecev karburator (tako sam ga uzeo). A imam karburator od pola Solex 31 pic(t)-5 koji bih hteo da namontiram, pa me interesuje vase misljenje i savet o tome i da li to uopste moze (da li se slaze sa razvodnikom, itd).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pixelised.net/joomla/
milan
dr. VW
dr. VW
milan

Broj poruka : 1572
Datum upisa : 28.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Mozda glupo, al kad covek ne zna...   Mozda glupo, al kad covek ne zna... Icon_minitimeSre 19 Nov - 19:07

ovde je koliko sam ja upucen zabranjeno pisanje o drugim motorima osim vw vazduhom hladjenim motorima tako da ako te admin nagazi a hoce pitanje je kad verovatno je jos u garazi radi najebao si Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jaric_T_Zivadin
pridošlica
pridošlica

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Mozda glupo, al kad covek ne zna...   Mozda glupo, al kad covek ne zna... Icon_minitimeSre 19 Nov - 19:14

E pa sta da radim? Nek gazi ako mora Very Happy Lepo sam krstio temu. Ne zamerite ali za mene je vw-vw Nisam tolliko upucen u materiju. Samo pitam ono sto ne znam da mi neko pojasni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.pixelised.net/joomla/
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 246
Godina : 69
Datum upisa : 01.06.2007

PočaljiNaslov: Re: Mozda glupo, al kad covek ne zna...   Mozda glupo, al kad covek ne zna... Icon_minitimeSre 19 Nov - 19:36

Jaric_T_Zivadin ::
E pa sta da radim? Nek gazi ako mora Very Happy Lepo sam krstio temu. Ne zamerite ali za mene je vw-vw Nisam tolliko upucen u materiju. Samo pitam ono sto ne znam da mi neko pojasni.

Zdravo Jaricu T Zivadine, nece te niko gaziti, Milan se samo malo salio. Nazalost Jaricu T Zivadine forrum je posvecen VW vazdusnjacima pa stoga ovu temu zakljucavam.
Nazad na vrh Ići dole
http://vhs-mladenovac.forumotion.com
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Mozda glupo, al kad covek ne zna...   Mozda glupo, al kad covek ne zna... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Mozda glupo, al kad covek ne zna...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: