vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Draganov T1 kamion

Ići dole 
+20
yeti
mimi westfalia
pedja
Ivan V
nebkv
pavle
djordje 1200j
mema
Bugman
Rakas Boris
Braca
dexit
bubuleja
mavs
milan
jovca
igorsnegi
Klemen Klemen
pera
Tomas Volk
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeSre 29 Okt - 22:48

Skace cena na nasem trzistu kako rece Very Happy
Pozarevac je predgradje Beca What a Face
Nazad na vrh Ići dole
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeSre 29 Okt - 23:17

Sto rece djenka kad je probao "deda Panteliju" ljudi ovo nije tako lose...
kako je meni iz prve delovalo...
Nazad na vrh Ići dole
pedja
VW entuzijasta
VW entuzijasta
pedja


Broj poruka : 105
Godina : 43
Lokacija : bijeljina
Datum upisa : 01.05.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeSre 29 Okt - 23:45

ajte ljudi bitno je da cijena skace. koliko vrmena i truda treba da se nesto tako sredi onda je red da to nesto i vrijedi
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 19:11

evo izgleda da je bus vec prodat dalje sad je u oglasima ali vec u nemackoj sa drugim fotografijama i drugom cenom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 19:54

...ljudi trziste formira cenu ponuda i potraznja...naravno i platezna moc gradjana ... dzaba posedovati nesto vredno ukoliko to nemozesh da unovcis za pare koje vredi,narod kod nas definitivno nema para. A ponavljamo pricu kao i sa nasim doktorima,inzinjerima...daj i bube sve da izvezemo i prodamo i da ostanemo ovde samo glupi usrani Srbi koje jebu svi zivi...tako nam iteba kad smo alavi...i netrebamo nista da imamo i treba nam propali yugo kad nemamo kvalifikovane inzenjere i treba da umiremo po bolnicama jer nas leci najgori olos sve sto vredi odlazi odavde ...zbogom Bube zbogom pameti!!!
Nazad na vrh Ići dole
mimi westfalia
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
mimi westfalia


Broj poruka : 507
Godina : 55
Lokacija : obrenovac
Datum upisa : 19.06.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 20:59

DuDuk ::
...ljudi trziste formira cenu ponuda i potraznja...naravno i platezna moc gradjana ... dzaba posedovati nesto vredno ukoliko to nemozesh da unovcis za pare koje vredi,narod kod nas definitivno nema para. A ponavljamo pricu kao i sa nasim doktorima,inzinjerima...daj i bube sve da izvezemo i prodamo i da ostanemo ovde samo glupi usrani Srbi koje jebu svi zivi...tako nam iteba kad smo alavi...i netrebamo nista da imamo i treba nam propali yugo kad nemamo kvalifikovane inzenjere i treba da umiremo po bolnicama jer nas leci najgori olos sve sto vredi odlazi odavde ...zbogom Bube zbogom pameti!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.http://vw-klub.com/
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 22:03

"bivsi vlasnik" draganovog busa kupio je i crveni T-1 kamioncic koji se vrti po oglasima vec duze vreme,.... naravno ode i on preko. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Bugman
dr. VW
dr. VW
Bugman


Broj poruka : 899
Godina : 32
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 03.03.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 22:16

DuDuk ::
...ljudi trziste formira cenu ponuda i potraznja...naravno i platezna moc gradjana ... dzaba posedovati nesto vredno ukoliko to nemozesh da unovcis za pare koje vredi,narod kod nas definitivno nema para. A ponavljamo pricu kao i sa nasim doktorima,inzinjerima...daj i bube sve da izvezemo i prodamo i da ostanemo ovde samo glupi usrani Srbi koje jebu svi zivi...tako nam iteba kad smo alavi...i netrebamo nista da imamo i treba nam propali yugo kad nemamo kvalifikovane inzenjere i treba da umiremo po bolnicama jer nas leci najgori olos sve sto vredi odlazi odavde ...zbogom Bube zbogom pameti!!!
NEMA vise Yuga Sad Like a Star @ heaven Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
http://detroitsrbija.21.forumer.com
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 22:33

A i onako nije bio za k.... Exclamation
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 22:37

[quote="jovca"]"bivsi vlasnik" draganovog busa kupio je i crveni T-1 kamioncic koji se vrti po oglasima vec duze vreme,.... naravno ode i on preko. Very Happy[mene bas cudi to kamijonce bilo je jeftino meni je telefonom rekao zadnja cena za 2000e sta je sa tim kamijoncetom pa nije otislo pre za tako male pare??


Poslednji izmenio milan dana Ned 9 Nov - 22:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
jovca
dr. VW
dr. VW
jovca


Broj poruka : 805
Godina : 40
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 24.10.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 22:40

milan ::
jovca ::
"bivsi vlasnik" draganovog busa kupio je i crveni T-1 kamioncic koji se vrti po oglasima vec duze vreme,.... naravno ode i on preko. Very Happy

kako znas???

iz poverljivih izvora lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.cardomain.com/ride/2546904
Gost
Gost




Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 9 Nov - 23:17

...ljudi moji, pa jos i drzavnost i drzavu da prodamo ...pa smo onda goli ko pistolj sve...a to je idrzava kriva jer nemamo zakone koji nedozvoljavaju otudjivanje svojine od opste i kulturne vrednosti i znacaja!!!


...Srecna je okolnost pa mi buba imamo dosta...ali mi da ih restauriramo i da se mucimo a drugi da za male pare preprodaju e to me boli!!! Mad Mad Mad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Arsa
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 186
Godina : 43
Lokacija : Nis
Datum upisa : 01.08.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeČet 13 Nov - 15:06

Bas mi se ne svidja sto ih teraju van al i sta cemo, kod nas nema puno ljudi koji cene prave vrednosti! Ja licno ne bih dozvolio da se to izveze van (osim za MAVSA Laughing ). Kod nas ima jos dosta buba ali ce i one, jedna po jedna da za male pare odu odavde a neko ce se sladiti zaradom van! a nama ne preostaje nista drugo do smirglu u ruke pa sve ispocetka!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeČet 13 Nov - 17:27

Arsa ::
Bas mi se ne svidja sto ih teraju van al i sta cemo, kod nas nema puno ljudi koji cene prave vrednosti! Ja licno ne bih dozvolio da se to izveze van (osim za MAVSA Laughing ). Kod nas ima jos dosta buba ali ce i one, jedna po jedna da za male pare odu odavde a neko ce se sladiti zaradom van! a nama ne preostaje nista drugo do smirglu u ruke pa sve ispocetka!

Boze Arso pa i mi cemo koliko sutra-prekosutra u EU pa ce opet sve to da bide nase Wink Wink Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Arsa
VW zaluđenik
VW zaluđenik



Broj poruka : 186
Godina : 43
Lokacija : Nis
Datum upisa : 01.08.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeČet 13 Nov - 17:35

Jeste Diko, u pravu si ali nece biti po istim cenam po kojima ovde mozes da ih nadjes!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.forumotion.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeČet 13 Nov - 17:49

Arsa ::
Jeste Diko, u pravu si ali nece biti po istim cenam po kojima ovde mozes da ih nadjes!!!

Znam Arso ali cemo i mi tamo vise da vredimo Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
Rakas Boris
VW zaluđenik
VW zaluđenik
Rakas Boris


Broj poruka : 150
Godina : 38
Lokacija : Батајница
Datum upisa : 29.09.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeČet 13 Nov - 19:10

Pre ce oni iz EU da budu gladni i zedni, nego sto cemo mi tamo. Prodavace oni to sve nama, za male pare, jednog dana! Nije bitno.. Ali u svakom slucaju, steta je sto takve stvari odlaze iz Srbije. A o takvima, kao sto je taj iz Pozarevca/Beca, bolje da ne kazem sta mislim. Nije stvar ni u T1 ni u ljubavi prema old tajmerima, vec u ljudstvu.
Nazad na vrh Ići dole
https://vw-vhs-mladenovac.forumotion.com/
pavle
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pavle


Broj poruka : 701
Datum upisa : 01.07.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimePet 14 Nov - 8:09

Sve je to tako, ali danas je najveća ljubav (čast izuzecima) prema novcu, zato je svet tu gde jeste Mad
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimePet 14 Nov - 12:51

@boris
zbog toga ja sam odavno dig'o ruke od ljudi, samo masinama u obliku buba verujem Smile

@paja
sta ces, ali t1 zasigurno nije kriv ni za jedno ni za drugo Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Mar - 15:04

zna li iko sta se desava sa ovim kamioncetom, pronasao sam ga na mobile de, ali izgleda da se ne prodaje vise u austi...
Nazad na vrh Ići dole
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeNed 8 Mar - 16:15

pa prodao ga je covek koji je kupio od dragana nekom iz nemacke pa ga sad taj nemac prodaje Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
igorA
pridošlica
pridošlica
igorA


Broj poruka : 16
Godina : 50
Lokacija : N.Beograd
Datum upisa : 03.03.2009

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimePon 9 Mar - 19:43

Da,kombi je stvarno ekstra.Žao mi je što je otišao za te pare,nekome ko sa naše tačke gledišta nije zaslužio da ga dobije,ali to je sudbina.Ja konkretno nisam znao da se prodaje,možda je trebalo objaviti  prodaju na forumu (izvinjavam se ako je to urađeno).Mislim da smo time dobili sledeći problem:U Srbiji za 3500 e možeš kupiti sređen bus koji samo treba prodati i zaraditi 3 x $$$.Time nam smanjuju vrednost rada limara, farbara i kompletnog auta.Postavljena je vrednosna granica i trebaće neko vreme da se ona sruši.Svi koji preprodaju tražiće da zarade 3x.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.yahoo.com
Ivan V
dr. VW
dr. VW
Ivan V


Broj poruka : 946
Godina : 52
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.08.2007

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimePon 9 Mar - 20:02

igorA ::
Da,kombi je stvarno ekstra.Žao mi je što je otišao za te pare,nekome ko sa naše tačke gledišta nije zaslužio da ga dobije,ali to je sudbina.Ja konkretno nisam znao da se prodaje,možda je trebalo objaviti prodaju na forumu (izvinjavam se ako je to urađeno).Mislim da smo time dobili sledeći problem:U Srbiji za 3500 e možeš kupiti sređen bus koji samo treba prodati i zaraditi 3 x $$$.Time nam smanjuju vrednost rada limara, farbara i kompletnog auta.Postavljena je vrednosna granica i trebaće neko vreme da se ona sruši.Svi koji preprodaju tražiće da zarade 3x.
Cao IgoreA

Mislis povecavaju vrednost rada limara, farbara i kompletnog auta. .......... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://photo.net/photos/luka1905
djordje 1200j
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
djordje 1200j


Broj poruka : 664
Godina : 41
Lokacija : gornji milanovac
Datum upisa : 25.10.2008

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimePon 9 Mar - 23:18

sta reci, da ne poverujes...

sad se secam koliko mi je bilo zao kad sam to video, tip je samo ugradio brisace i ugradio se podebelo...
Nazad na vrh Ići dole
igorA
pridošlica
pridošlica
igorA


Broj poruka : 16
Godina : 50
Lokacija : N.Beograd
Datum upisa : 03.03.2009

Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitimeUto 10 Mar - 0:40

Ne,naprotiv mislim da smanjuju vrednost, jer kupac dolazi sa idejom da moze da kupi stari auto ( ne ocekuje se da je u dobrom stanju),da plati limara,farbara + delove + racuna da je Dragan(prodavac) na njemu zaradio i odveze ga za 3500 e.Moje iskustvo je da dobar majstor cim cuje da je auto "oldtimer",kaze: To moze dobro da se proda = pa to moras i da platis.Mozda je Draganov bio u dobrom stanju i nije trebalo mnogo da se radi,mozda ga je radio sam.Ja na zalost nemam gde da radim moje projekte i kada sam radio 23w trazio sam majstora 3 meseca.Ne mozete verovati koliko su neki limari trazili para.Gledaju "Discovery" i misle da sve je starije od 30 godina vredi hhe. I dolazimo u situaciju da kupac /stranac misli da je ovde sve dzabe,a majstor misli da ti na tome uzimas silne pare.A mi !?Naravno ovo je moje iskustvo, voleo bih da me upoznate sa dobrim jeftinim majstorima (limarom,farbarom),koji ce uz to da se uklopi u dogovorene rokove (kasnjenje do 1 godine). 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.yahoo.com
Sponsored content





Draganov T1 kamion - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draganov T1 kamion   Draganov T1 kamion - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Draganov T1 kamion
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» T1 ali kamionce
» za Dikinu dushu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: BUS :: Do 1967-
Skoči na: