vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
batoni
pridošlica
pridošlica
batoni


Broj poruka : 5
Godina : 57
Lokacija : Serbia
Datum upisa : 27.05.2008

Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Empty
PočaljiNaslov: Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu   Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Icon_minitimeUto 27 Maj - 0:39

Postovanje svim ljubiteljima vazdusno hladjenih folksvagena.Upravo sam se registrovao,i procitao da je od 13-og do 15-og Juna skup u Mladenovcu.Imam jednog starog Folksvagena i nikada do sada nisam ucestvovao na slicnim manifestacijama.Voleo bih da sa nekim od Vas stupim u kontakt,i saznam detalje koji se ticu skupa u Mladenovcu ove godine.Dosao bih,ali ne znam kome da se obratim za detalje.
Svaka informacija-unapred hvala
Nazad na vrh Ići dole
http://thesamba.com
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 71
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu   Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Icon_minitimeUto 27 Maj - 6:41

batoni ::
Postovanje svim ljubiteljima vazdusno hladjenih folksvagena.Upravo sam se registrovao,i procitao da je od 13-og do 15-og Juna skup u Mladenovcu.Imam jednog starog Folksvagena i nikada do sada nisam ucestvovao na slicnim manifestacijama.Voleo bih da sa nekim od Vas stupim u kontakt,i saznam detalje koji se ticu skupa u Mladenovcu ove godine.Dosao bih,ali ne znam kome da se obratim za detalje.
Svaka informacija-unapred hvala

Vise o skupu u Mladenovcu mozes videti ovde: http://www.vw-vhs-mladenovac.com/
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu   Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Icon_minitimeUto 27 Maj - 7:02

To batoni
Kod nas je red da se novi clanovi predstave u rubrici Predstavljanje clanova.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu   Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi clan,informacije u vezi skupa u Mladenovcu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VHS Mladenovac 2013
» Novi clan
» Novi clan,Batoni
» Novi clan, Pozdrav :D
» Novi clan sa zakasnjenjem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Skupovi-
Skoči na: