vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima

PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
nikakalenka
VW entuzijasta
VW entuzijasta

Broj poruka : 54
Godina : 46
Datum upisa : 01.04.2008

PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Empty
PočaljiNaslov: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeUto 15 Apr - 16:18

MISLIO SAM DA URADIM SREĐIVANJE MOTORA PRE NEGO KRENEM SA RESTAURACIJOM DOK MOTOR MOZE I SAM DA SE POZALI AKO MU NESTO FALI SAMO MI TREBA I UHO KOJE CE TO DA CUJE. MISLIM PORED MALIH PROBLEMA PRI POČETKU RADA, NE UVEK, I NAGLIJEG DODAVANJA GASA KAD LUPKA SVE JE U REDU... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nsz.sr.gov.yu
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti

Broj poruka : 716
Godina : 52
Datum upisa : 14.06.2007

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeUto 15 Apr - 18:18

Ja mislim da ti je nebkv iz kraljeva Suspect Kontaktiraj coveka na PP Cool Mislim vec godinama radi sa VW modelima a i tu ti je cyclops
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Slavko St
dr. VW
dr. VW

Broj poruka : 1200
Godina : 65
Datum upisa : 07.10.2007

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeUto 15 Apr - 18:55

@nikakalenka

Dali si upoznat da nije preporucljivo da se pise velikim slovima????????????

POZDRAV...
Nazad na vrh Ići dole
nebkv
dr. VW
dr. VW
nebkv

Broj poruka : 1456
Godina : 42
Datum upisa : 04.06.2007

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeUto 15 Apr - 19:04

Sve sto je u mojoj moci,pomoci cu.Ali kapiram da je auto u vasem vlasnistvu preko 30 godina,pa ako je to isto vreme proveo u Kraljevu zajedno sa vama trebali bi dobro znati onih par ljudi koji su radili,a neki i danas povremeno rade na starim vw.Sto se mene tice Seno iz Karadjordjeve je sasvim ok(inace njegov pokojni otac je bivsi vlasnik sada Becinog zelenog ovala iz 1954).Sta god nisam znao,ili hteo sam raditi,a njemu sam odneo odradjeno je sasvim ok
Nazad na vrh Ići dole
nikakalenka
VW entuzijasta
VW entuzijasta

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeSre 16 Apr - 15:14

Slavko St ::
@nikakalenka

Dali si upoznat da nije preporucljivo da se pise velikim slovima????????????

POZDRAV...

MA DA... ali na poslu sam i radim i samo sa velikim slovima zbog baze podataka i tako to pa se ponekad zaboravi.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
nikakalenka
VW entuzijasta
VW entuzijasta

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitimeSre 16 Apr - 15:25

nebkv ::
Sve sto je u mojoj moci,pomoci cu.Ali kapiram da je auto u vasem vlasnistvu preko 30 godina,pa ako je to isto vreme proveo u Kraljevu zajedno sa vama trebali bi dobro znati onih par ljudi koji su radili,a neki i danas povremeno rade na starim vw.Sto se mene tice Seno iz Karadjordjeve je sasvim ok(inace njegov pokojni otac je bivsi vlasnik sada Becinog zelenog ovala iz 1954).Sta god nisam znao,ili hteo sam raditi,a njemu sam odneo odradjeno je sasvim ok
sve to do skora je radio moj otac, a odnedavno ja i nasledio sam,sto se kaze i njegove majstore za povremen limarske ili električarske radove ali kako Ona nikad nije imala nekih narocitih problema sa motorom a mislim da ih nema ni sad postoji i adekvatan problem jer u stare majstore imam poverenje staro 32 godine a poverenje se tesko stice... i ja sam pobornik misljenja da je fabricko najbolje i da mi treba samo majstor koji ce da dopravi postojece nedostatke nastale usled dugotrajnog korišćenja a ne da se pravi pametan i da us e re dobru stvar... i tako to Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU   PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

PREPORUKA ZA DOVOLJNO DOBROG MEHANIČARA U KRALJEVU
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TEHNIKA :: Motori-
Skoči na: