vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 karavan na nevideno

Ići dole 
+3
Dika
pera
vlaja
7 posters
AutorPoruka
vlaja
VW zaluđenik
VW zaluđenik
vlaja


Broj poruka : 235
Godina : 60
Lokacija : Bg - cherry hill
Datum upisa : 21.03.2008

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimePon 24 Mar - 22:52

Jel neko ima neka iskustva sa varijantom ? Karavan otprilike 66-67 nisam ga video kazu ima problem sa karburatorom. moze li da se ubaci neki bubin manji motor pozzzzzzzzzzzzzzw ps cim mi ga pokazu saljem slike
Nazad na vrh Ići dole
http://nemamsajt.com
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimePon 24 Mar - 22:55

Ima Dika.Pa moze valjda da se sredi.
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 72
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimePon 24 Mar - 23:00

filip011@nadlanu.com ::
Jel neko ima neka iskustva sa varijantom ? Karavan otprilike 66-67 nisam ga video kazu ima problem sa karburatorom. moze li da se ubaci neki bubin manji motor pozzzzzzzzzzzzzzw ps cim mi ga pokazu saljem slike

Bubin motor ne moze da se ubaci u Varijanta bez secenja lima a to onda izgleda nakaradno. Vidi dali ima jedan ili dva karburatora, mozda moze da se srede. I naravno daj slike.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 15:18

E kad smo kod varijanta 1600,juce mi je neko nudio varijanta za neku pristojnu cifru ''navodno'' full je samo treba farbanje i karburacija da se sredi ako nije rec o istom.Tip je iz Lozovika,mislim da se zove Vlada?A cini mi se da je i Diku spomenuo kao da mu je nesto valjda nudio ili tako nesto.Auto nisam video ali je''navodno'' kompletan. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 15:44

I ja sam preksinoc imao ponudu od istog coveka ali sam se zahvalio na ponudi.
Nisam jos elaborirao Tip 1 i Tip 2 da bi tek tako presao na Tip 3.
Stara prica.Uvek taj Vlada iz Lozovika nesto nadje i onda zove da pita jel vredi da kupi.Kad sam mu rekao da ako hoce da bude trgovac onda treba da zna i kakve su prilike (sta koliko vredi,kome treba itd.) a ne samo da na silu hoce da trguje.
Odgovor mu je bio da je jako dobar taj tip 3 i da bi ga mozda uzeo za sebe.
Nasmejao sam se i rekao mu da dobro znamo i ja i on da hoce da ga preproda.
Onda je sve vas zvao i nudio.
Stos je u tome da ga nije kupio pa da hoce da ga proda vec ga je nasao pa bi dok ne da svoj novac iz dzepa da se osigura da ima kupca.
Ja ne razumem kako covek koji ne poznaje prilike moze da trguje scratch
Ipak to je njegov problem.
Dobro od svega je da tako i pronadje poneki auto pa ga onda prosledi valjda onima koji nesto i pokusaju da naprave.
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 15:48

Odlično, taj je za "lečenje"! Ako je sve full ne dajte mu više od...... 300 evra?! ili mu je i to mnogo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 15:51

Opasni su ti iz Lozovika,znam ih dosta,namazani! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dika
dr. VW
dr. VW
Dika


Broj poruka : 3851
Godina : 72
Lokacija : Mladenovac
Datum upisa : 01.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 18:53

Ta ekipa iz Lozovika je mene zvala pre neko vece , navodno imaju priliku da kupe Typ 3 fasrbek koji je spremljen za farbanje. Svi delovi od auta su navodno tu i prodavac im za njega trazi 500 eura. Pitali su me za misljenje a ja svoje misljenje o kupovini auta ne dajem nikome pa ni njima nisam mogao nista da kazem.Evo ih sad vec prodaju to auto, ko zna mozda nisu ni kupili nego gledaju da unovce informaciju (to mi je nesto poznato, seticu se odkud Very Happy ). A da navodno su razgovarali sa Tomom koji nije mogao nista da im kaze u vezi tog auta pa su se onda setili mene. Mislim da su to najobicniji preprodavci koji mozda i informacije naplacuju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vw-vhs-mladenovac.com
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 18:57

Lepo ja kažem, ako još nekoga pitaju, 300 evra plafon! Pa nek se hvataju za glavu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
milan
dr. VW
dr. VW
milan


Broj poruka : 1572
Godina : 41
Lokacija : pozarevac
Datum upisa : 28.02.2008

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 19:16

nemojte lozovicane ja trgujem sa njima ima tu i ok ljudi a za taj auto mogu do detalja da se raspitam
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 20:59

To Milan
Ma niko ovde nema nesto protiv tih ljudi.
Taman posla.Pa ja i kazem da su u nekim situacijama korisne te njihove informacije samo nije to nacin za trgovinu.
Trebalo mi je vremena da im objasnim da iako mi je puno dvoriste to ne kupujem na kilo i da nije sve isto.
To sto mene zanima ovde ne postoji a kapiram da su mislili da ih foliram kad sam to rekao.
Za sebe mislim da sam ljubitelj a za njih ne mislim to.
Eto samo sam na to mislio kad su oni u pitanju.
Ti imas tamo Saleta pa je druga prica Very Happy
Uzgred nudili su mi motor od T1.Ne treba mi pa ako te zanima proveri kod njih.
Nazad na vrh Ići dole
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 21:07

To milan
Nisam mislio na tebe i Saleta,salim se malo.Vidi za taj motor od T1 ako su to ozbiljni igraci,mada ne bih rekao iz sve ove price.Gde je moj brat Sale?
Nazad na vrh Ići dole
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 21:08

bubamara ::
Odlično, taj je za "lečenje"! Ako je sve full ne dajte mu više od...... 300 evra?! ili mu je i to mnogo?

Brate on misli da nam cini ''uslugu'' za 800 do 900 evra... scratch confused
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 21:14

A da nam operu i Shajbu za te pare Question
Nazad na vrh Ići dole
yeti
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
yeti


Broj poruka : 716
Godina : 54
Lokacija : Jagodina/Hamburg
Datum upisa : 14.06.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeUto 25 Mar - 21:21

Ma moze ali primaju samo''plastiku'' What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://vwcar.weebly.com
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitimeSre 26 Mar - 0:12

yeti ::
bubamara ::
Odlično, taj je za "lečenje"! Ako je sve full ne dajte mu više od...... 300 evra?! ili mu je i to mnogo?

Brate on misli da nam cini ''uslugu'' za 800 do 900 evra... scratch confused

I baš zbog toga budeš hladan i gađaš ga među oči čarne sa bezobrazno niskom cenom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
Sponsored content





karavan na nevideno Empty
PočaljiNaslov: Re: karavan na nevideno   karavan na nevideno Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
karavan na nevideno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» karavan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: TYPE 3 i 4 :: Type 3-
Skoči na: