vw-vhs-mladenovac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
vw-vhs-mladenovac

Ljubitelji vw vozila sa vazduhom hladjenim motorima
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PP

Ići dole 
+11
Tomas Volk
vlajko05
Mico
Ivan V
dexit
bubuleja
milan
Bugman
GibaniTZa
pera
zikale
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 16:22

Very Happy

bubuleja ::
dobro al sad ču ja malo da kakam....kad nema busa onda svi traže di ima jel neko zna da se prodaje ajde nek mi neko nađe kume i mole...uglavnom kake....sad kad je bus tu nema nikoga...ljudi jel vi tražite t1 ili nešto drugo......... Shocked

ko zaista trazi t1 pitanje je sad? hm, sumnjam da je bas tolika 'navala' - nabroj bar njih 5 koji traze gorepomenuti? [ne racunam drac dmf-a] alien Very Happy

ja bih ga npr. uzeo u vidu monumenta i sacuvao u tom obliku za buduci centralni deo dnevnog boravka [kad se skucim] kao umetnicko delo Very Happy za restauraciju, prodaju ili bilo koji drugi vid interakcije sa busem - nemam sredstva, vremena, znanja...

ovde kod nas, po mom misljenju, oko 3-5 ljudi moze da ga restaurira [u domenu koji prolazi vw sanitarnu inspekciju po pitanju izvedbe], nadje sve delove, itd.
zanima me, sta ostalima znaci ovakav bus? [da ne bude zabune, ne racunam na one koje kupe isti da bi sacekali koju godinu i eventualno docekali skok cena na trzistu - a cenim svakoga ko radi nesto po tom pitanju i planira da bus izvede na put]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 16:38

To Dexit
Slazem se sa ovim sto si rekao Basketball
Nemozemo da svi isto radimo i razmisljamo.Nisu svi ni podjednakih mogucnosti.
Jedino bi ipak trebalo pustiti coveka (Ziku) da na miru prodaje svoj bus.
Nekako sam za humor i sale u svim rubrikama ali ovde ipak mislim da nije mesto tome.
Uzgred i ja sam mislio kao Ogi da ko god prica o starim bubama ili busevima hoce nesto i da radi ali izgleda da nam je forum prepun govornika teoreticara Very Happy
Uspeo sam da to shvatim i da se naviknem.Vise mi ne smeta a u pocetku me je izludjivalo sto ljudi samo pricaju i trose dragoceno vreme.
To mu je na kraju njihova stvar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 17:15

verovatno puno ljudi ... citajuci postove o pronalazenju T1 ovoga meseca (ima ih dosta ... mada nisam brojao) pomisli prvo ... jaooo pa oni to nasli pa dobili ... a vlasnik sretjan da mu neko odneo djubre iz dvorista, njive, svinjaca, kokosinjca, ribnjaka itd.... na stranu da je to mozda tako ili nije.... hocu i ja hocu i ja ....

jebiga tomo ... zaraziste populaciju sa T1 ... alien
e sad problem je sto svako ima zelju za 100000000000 novaca ... al dzaba to sa 100 jura ustedjevine i 500 jura racuna

tako da uozbiljite se ljudi da vam nebi stavio chumakovu sliku na svoj avatar Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 19:16

[quote="dexit"]Very Happy

[ne racunam drac dmf-a] alien Very Happy

sta bi sad ovo znacilo?nemojte da me terate da se zainatim i pazarim i Tominog i ovog busa...da se razumemo...radim po cele f....dane,i to malo slobodnog vremena koristim za sredjivanje bube....dosta delova je trebalo i treba kupiti,ali resio sam da je napravim i bice tako,sad sto nekima smeta sopstvena nesposobnost u carima prodaje,ja tu nisam kriv....zelim t1 i bice tako,nisam puki "teoreticar"kako je neko rekao,jer osecam se prozvanim kada neko to provali samo zato sto u ovom trenutku nisam u mogucnosti da pazarim bus.imam manu a to je da ne podnosim kada mi neki od projekata stoji,nezavrsen.nervirao sam se tako i sa bubom i zato sam hteo da je prodam,ali naslo se vremena,a da pazarim bus i da mi stoji,a ne nazire se pocetak rada na njemu,to ne zelim,bolje je da ode u ruke nekoga ko ce se odmah baciti na posao....nego da cuci i propada i dalje.svako ko tvrdi drugacije,neka se upita da li je sve u redu s njim.
ako sam preterao,neka admin to resi,ali iznervirao sam se...pazi,neko ima par buseva i odma je cale,mos misliti....eeeee.....ma necu da pricam vise na ovu temu,cuce se....
Nazad na vrh Ići dole
beli@inffo.net
VW entuzijasta
VW entuzijasta
beli@inffo.net


Broj poruka : 111
Godina : 44
Lokacija : Koceljeva
Datum upisa : 20.01.2008

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 19:31

GibaniTZa ::
Evo ja dajem tri porculanca, jednog džombu, praćku sa gumicom, pušku pasuljaru i malog belog zeca...Te stvari su mi od neprocenjive vrednosti lol!

Laughing lol! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://Autobat.co.yu
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 19:46

Lepo reče Drac...Čemu auto koji stoji i ne možeš ga voziti? To ne rade ljubitelji, njima je bitno da ga voze jer se tako uživa u njemu - sređivanje je samo jedan korak do toga - do cilja...

Neki od nas imaju poslove od kojih žive, prijatelje, porodice, druge hobije i nemaju štalu, ambar ili neku šupu koju bi mogli da pretvore u garažu i tu da provode svo svoje vreme - već se na parkingu uz razna dovijanja bore za svoje ljubimce...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 19:59

tako je Gibo!!!mora i da se krese....xexexe....
Nazad na vrh Ići dole
vlajko05
dr. VW
dr. VW
vlajko05


Broj poruka : 1438
Godina : 40
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 20:35

drac tha mf ::
tako je Gibo!!!mora i da se krese....xexexe....

pa ti koliko visis na forumu ne znam kako postizes Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 20:59

visim jer i sa posla kad mogu,navrnem ovde...eh,taj internet.....chudo.....
Nazad na vrh Ići dole
dexit
dr. VW
dr. VW
dexit


Broj poruka : 1446
Godina : 46
Lokacija : belgrad[e]
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 21:38

drac tha mf ::

Very Happy
[ne racunam drac dmf-a] alien Very Happy

sta bi sad ovo znacilo?

sala -
shvatio sam iz nekoliko razlicitih postova kad je t1 u pitanju da ga neces kupovati pre nego zavrsis trenutni projekat..

edit: molim admina da prebaci ovo sto je van ponude na zasebnu temu, da ne punimo oglas nasim redovima...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.diekaefermaschine.blogspot.com
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 21:48

ako je sala,ondak ok...sorry za off,Zile.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Tomas Volk
dr. VW
dr. VW
Tomas Volk


Broj poruka : 2511
Lokacija : Raca Kragujevacka
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeČet 27 Mar - 21:59

To Drac tha mf
Ja te nisam prozvao.Neznam otkud si se ubacio u moju pricu.
Jedino sam rekao da kad covek vec prodaje bus treba da se ovde javljaju zainteresovani za to.
Zezanje je nesto drugo i po meni na ovoj rubrici ga nebi trebalo biti.Verujem da i prodavac deli moje misljenje.
Ko je uopste rekao da bi ti morao da posle tolike price kupis T1 i na kraju valjda je to tvoja privatna stvar.
Ne vidim u cemu je problem.
ko ima par buseva odma je cale///
Ako mislis na mene sa ovim onda gresis.Da se stavljam u tu ulogu sve sto znam bih drzao za sebe a ne delio sa drugima.Uostalom kako bismo nesto naucili da ovde nema ljudi koji hoce da pokazu kako i sta treba uraditi.
Ako to vidis kao moje i njihovo hvalisanje onda si u velikoj zabludi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimePet 28 Mar - 7:11

sve je moguce,Tomo,sve.....ali ajde da ne lupetamo kojesta nego se koncentrisimo na pruzanje pomoci potrebne novajlijama,tj meni i slicnima,kao i sirenju pozitivnih vibrejsna.....
Nazad na vrh Ići dole
zikale
VW zaluđenik
VW zaluđenik
zikale


Broj poruka : 243
Godina : 55
Lokacija : leskovac
Datum upisa : 14.10.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimePet 28 Mar - 19:28

sta reći.....
totalno ste promasili topic nekima ovaj forum služi za zajebanciju
prepoznaće se oni (bar mislim da bruce lee nije sam ovde)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimePet 28 Mar - 23:58

tu je negde i dzeki cen...
Nazad na vrh Ići dole
GibaniTZa
dr. VW
dr. VW
GibaniTZa


Broj poruka : 1972
Godina : 39
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 02.06.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 1:27

a Noris Čak?

Elem, koliko se sećam osnivanja ovog foruma on i jeste bio namenjen za zajebanciju i druženje između skupova...A za onog koji želi da se bavi trgovinom mislim da će više uspeha imati na auto pijacama ili sajtovima tipa polovniautomobili.com , mojauto.co.yu, halooglasi.com i slično...
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 1:36

Tu sam, tu sam... Ko me traži? lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 2:17

ne bih mogao vise da se slozim sa Gibinim postom.....a ako neko zna znacenje reci forum,neka slobodno napise....ali ajde da ne idemo sve vise u off,srecno sa prodajom....
Nazad na vrh Ići dole
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 3:03

Nema tu nikakvog off-a!
Da su ovo mali oglasi - a nisu, ne bismo ni imali mogućnost komentara na post, a kada bi na svaki post odgovarali isključivo kritikama ili čestitkama, sve bi isuviše ličilo na nekakvo veliiiiko foliranje, ispiranje mozga, u najmanju ruku bilo bi dosadno na forumu... Zašto bih onda uopšte dolazio ovde, ne kupujem, ne prodajem, bus mi je relativno ispravan...
Upravo sam tu radi druženja, svi mi jedva čekamo Frušku Goru (piknik u Koceljevi, Vršcu...u Smederevu, čim pustimo u rad novi servis), Jabuku, Mladenovac....nije svakom zgodno da dođe dva puta mesečno u Kran... Mnoge sam upoznao ovde i drago mi je zbog toga, mada se nikada nismo videli... cheers

Reč "forum" potiče iz latinskog jezika i označava glavni gradski trg. Forum Romanum, iliti Rimski Forum je bio glavni trg grada Rima u antičko doba, mesto gde su se ljudi nalazili, pričali, gde su se odrzavali politički i verski skupovi, nešto kao današnji mitinzi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
pera
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
pera


Broj poruka : 728
Godina : 65
Lokacija : Sopot
Datum upisa : 08.02.2008

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 7:19

To bubamara
Da osnujemo mi debatni klub? affraid
Nazad na vrh Ići dole
bubuleja
dr. VW
dr. VW
bubuleja


Broj poruka : 1021
Godina : 46
Lokacija : rijeka
Datum upisa : 03.10.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 9:11

ma bitno je da se mi družimo....svi smo tu radi tih autića tako da nema potrebe za lošom vibrom.....iskreno da kažem na ovim prostorima(čitaj balkan) postoji cca 5-6 aktivnih foruma i mogu da kažem u svoje ime naravno da ovaj šiša sve ostale što se tiće ljudskih osnosa i zajebancije.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 15:05

bubamaro,svaka cast...upravo je tu srz svega ovoga....videcemo se u Mladenovcu,daj Boze da sve bude u redu sa bubom...pozz!
Nazad na vrh Ići dole
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeSub 29 Mar - 21:34

GibaniTZa ::
a Noris Čak?

Elem, koliko se sećam osnivanja ovog foruma on i jeste bio namenjen za zajebanciju i druženje između skupova...A za onog koji želi da se bavi trgovinom mislim da će više uspeha imati na auto pijacama ili sajtovima tipa polovniautomobili.com , mojauto.co.yu, halooglasi.com i slično...
a Zan, a Klod, a Van, a Dam Smile

I ja elem znam za neke forume na kojima se delile banane ko da su dzaba ... pa se sve to pretvorilo u dva posta mesecno ... + ljudi koji navrate samo kada prodaju nesto...

tako da to ne lici ni na pijacu ... posto se i na pijaci vise razgovara nego prodaje Smile
Meni licno ne smeta sto nekome forum sluzi za oglasavanje ... ali isto tako sto nekome sluzi za zajebanciju ... a nemoze se reci da na ovom forumu postoji i jednog i drugog u vecoj meri negoli strucnih i postova posvecenih zadatoj probljematiki ... srecan sam sto svaki put kad se ulogujem ima nesto novo da se procita ... i cesto se zdravo nasmejem ... i rasplacem Wink sto je retkost na balkanskim buba forumima ...


...ovde se stalno bre nesto kuva.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
bubamara
Vazdušno hlađeni mozak
Vazdušno hlađeni mozak
bubamara


Broj poruka : 668
Godina : 58
Lokacija : Smederevo
Datum upisa : 15.11.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Mar - 3:31

To popesky

Zar jaaaaaa da ti brišem suze, a drugiiii ti srceeee uzeee, nek ti budeeee, nek zi budeeeee.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.buba-beograd.com/
popesky
dr. VW
dr. VW
popesky


Broj poruka : 1795
Godina : 53
Lokacija : sombor
Datum upisa : 09.08.2007

PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitimeNed 30 Mar - 11:43

ijaaaaaooo ... cangr... krash, cug cug, buurp
lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://aircooledvw1300.blogspot.com/
Sponsored content





PP - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PP   PP - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PP
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
vw-vhs-mladenovac :: RAZNO :: Ponuda-
Skoči na: